Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaka piękna, wymarzona wręcz jednomyślność panuje, kiedy trzeba dać łapówkę emerytom w postaci naszych pieniędzy. PiS ręka w rękę na przyciskach do głosowania z POKO, prezydent podpisuje chociaż treść wymusza na nim podpisanie w krótszym czasie niż daje mu konstytucja na zastanowienie się. A Midzi, Hazardzista czy jacyś randomowi kodziarze najwyraźniej nie czują, że coś jest nie tak bo w temacie cisza. Ach ta cudowna demokracja.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Może ktoś jeszcze nie wie:
      Jenda nazwa, jedna jakosc , jedna cena w całej Europie !!!

Komentarz

• Wypisz wymaluj gorszy sort dał głos
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
          A Midzi, Hazardzista [...] bo w temacie cisza.
          Bo się towarzystwo wyprowadziło z wątku. W ostatnim czasie mamy/mieliśmy:

1. Strajk nauczycieli
          2. 13nastki dla emerytów
          3. 100 i 500 na krowy i świnie
          4. "ukraińskiego" Kuchcińskiego
          5. taksówkarzy
          6. kościół szukający miłosierdzia dla pedofilów
          7. cyrki Solidarności Dudy z 4 czerwca i ECS
          8. sędziów kolaborantów
          9. 5 Kaczyńskiego

i nikogo z głównych uczestników tego wątku którzy podnieśliby jakąkolwiek dyskusję, choćby zaczepną.
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• No jak Tobie się marzy tu dyskusja nad "100 i 500 na krowy", strajkiem nauczycieli, albo Kościołem szukającym miłosierdzia dla pedofili, to już żałuję, że Cię wywołałem. Niniejszym przepraszam pozostałych za ten absmak.
            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

No jak Tobie się marzy tu dyskusja nad "100 i 500 na krowy", strajkiem nauczycieli, albo Kościołem szukającym miłosierdzia dla pedofili, to już żałuję, że Cię wywołałem. Niniejszym przepraszam pozostałych za ten absmak.
              Każdy czasem może mieć cięższy poranek, zatem przeprosiny przyjęte i nie rób tego więcej

Przypominam, że święta minęły i miłosierdzie już się skończyło. „Gąski, gąski do domu”, na onet.

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

No jak Tobie się marzy tu dyskusja nad "100 i 500 na krowy", strajkiem nauczycieli, albo Kościołem szukającym miłosierdzia dla pedofili, to już żałuję, że Cię wywołałem. Niniejszym przepraszam pozostałych za ten absmak.
                mi się nic nie marzy, ot refleksja dla innych że w temacie polityka nie przeczytasz nic związanego z bieżącymi tematami w PL. A historii to ja się z IPNu uczę, co to gumkuje Janiszewskiego.
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• W temacie "Polityka" przeczytasz tyle ile bywalcy zechcą napisać. Tu nie ma jakiejś moderowanej agendy. Ale, że Ciebie ignorują, to mnie nie dziwi. A Ty jeszcze byś pewnie chciał, żeby ktoś się tu zapytał jakie Ty masz zdanie na temat protestu ZNP czy czegoś tam, żebyś tu mógł wylać te wszystkie przewidywalne bzdety, które każdy może sobie przeczytać na onecie czy w gazietce.
                  -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

W temacie "Polityka" przeczytasz tyle ile bywalcy zechcą napisać.
                    raczej ile przemilczą.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                    Tu nie ma jakiejś moderowanej agendy. Ale, że Ciebie ignorują, to mnie nie dziwi
                    A co ma moja osoba tutaj? Wątek jest tak prowadzony, że nie podyskutujesz tutaj na bieżące tematy, zwłaszcza te mniej wygodne lub popularne bo ich tu nie ma. Stąd też przychodzili z wrzutkami tacy jak ja, żeby coś zacząć.
                    Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                    A Ty jeszcze byś pewnie chciał
                    Ja nic nie chcę.

Komentarz

• Rząd wykazuje się niespotykaną nadgorliwością:

Są pierwsze zarzuty w związku z sądem nad Judaszem zorganizowanym w Pruchniku. Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jarosławiu, kukłę Judasza w Pruchniku podpalił 45-letni mieszkaniec gminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. art. 140 i 82 Kodeksu wykroczeń, tj. nieobyczajnego wybryku oraz nieostrożnego obchodzenia się z ogniem.
                      https://wprawo.pl/2019/04/24/zarzuty...-sie-z-ogniem/

Szkoda, że nie działa tak szybko jak lewicowcy blokują narodowców albo niszczą katolickie symbole.

Ale na koniec zawsze można zostać poklepanym po główce:

Ostatnio edytowany przez sephrioth; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co ciekawe, jak podało dziś Polskie Radio24, podobne obrzędy w wielu krajach przechodzą kompletnie niezauważone, a np. w Czechach szopka tego rodzaju wpisana jest nawet do oficjalnego rejestru niematerialnego dziedzictwa kulturowego
                        OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Ciekawy artykuł:

W 2019 roku zakładany jest wzrost deficytu, natomiast w kolejnych latach rosnąć mają podatki i składki, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków publicznych w relacji do PKB. Łącznie rząd planuje zwiększyć podatki i składki na ubezpieczenie społeczne z 36% PKB w 2018 roku do 37,8% w 2021 roku, dopiero na 2022 rok zakładając ich nieznaczny spadek w związku z obniżką stawek VAT.
                          https://for.org.pl/pl/a/6759,komunik...szyi-podatnika

Do tego jeszcze wykres:

Coś czuję, że będziemy mieli wzrost przedsiębiorczości w narodzie za chwilę.

Warzechy można lubić albo nie lubić, ale skrót PIS rozwinął bezbłędnie - podatki i socjal.

Komentarz

• O, to FOR już wie, kto wygra wybory i jaka będzie polityka ekonomiczna nowego rządu? Ciekawe.
                            Ciekawy jest też skład Rady FOR:
                            https://for.org.pl/pl/o-nas/rada-fundacji

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Sami swoi. Z takim stażem i doświadczeniem nic dziwnego, że wszystko już wiedzą
                              OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                O, to FOR już wie, kto wygra wybory i jaka będzie polityka ekonomiczna nowego rządu? Ciekawe.
                                Ciekawy jest też skład Rady FOR:
                                https://for.org.pl/pl/o-nas/rada-fundacji

Coś merytorycznego? Jakieś inne analizy, które dowodzą, że będzie inaczej?

Nawet kłamca czasami powie prawdę.

Komentarz

Pracuję...
                                X