Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kilka lat pracowałem na JDG i bardzo sobie chwalę. Oczywiście umowa miała wszelkie cechy umowy o pracę. 40-to godzinny tydzień pracy, zagwarantowane 26 dni urlopu, 3-miesięczny okres wypowiedzenia, ze zwolnieniem jak się trafiło, też nie było problemu. Pracodawca miał z głowy kwestie kadrowe i księgowe, dostawał ode mnie jedną fakturę. Ja spokojnie np. mogłem wziąć auto w leasing czy kupować inne potrzebne do pracy rzeczy. Był ruch w interesie i wszyscy byli zadowoleni.
    Gdyby to ode mnie zależało, umowy o pracę wywaliłbym na śmietnik i zastąpił je JDG. Kodeks pracy, czy jak go tam zwać, powinien ograniczyć się do określenia wymiaru czasu pracy, minimalnego urlopu i ew innych niezbędnych zapisów. No to sobie pofantazjowałem.
    Mam nadzieję, że grzebanie przy JDG to tylko jeden z setek cudownych pomysłów, który umrze śmiercią naturalną.

Komentarz

• Jakie oranko

Uprzedzam, że link do pedałenu, ale naprawdę warto: https://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,...li,928509.html

Minister Dworczyk tak zaorał Stokrotkę, że ta prawie wyszła ze studia

Komentarz

• Może ktoś jeszcze nie wie:
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          Jakie oranko

Uprzedzam, że link do pedałenu, ale naprawdę warto: https://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,...li,928509.html

Minister Dworczyk tak zaorał Stokrotkę, że ta prawie wyszła ze studia
          Dworczyk to mega inteligentny gość. Dziwię się Stokrotce, że go zaprosiła. To nie pierwsze takie oranko w jego wykonaniu w tym studiu.

Komentarz

• Gwiazdowski chciał zreformować kraj, a zbieranie podpisów go przerosło. Zdecydowanie największa polityczna żenada 2019 roku w kategorii "ogarnięcie polityczne".

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
              Gwiazdowski chciał zreformować kraj, a zbieranie podpisów go przerosło. Zdecydowanie największa polityczna żenada 2019 roku w kategorii "ogarnięcie polityczne".
              Jego marzenie prawie się spełniło:
              https://dorzeczy.pl/kraj/91586/Gwiazdowski-Chce-byc-Jaroslawem-Kaczynskim.html

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Przecież to oczywiste, że do zbierania podpisów nie potrzeba Gwiazdowskiego tylko masy ludzi czyli pieniędzy/mediów a nie idei.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Przecież to oczywiste, że do zbierania podpisów nie potrzeba Gwiazdowskiego tylko masy ludzi czyli pieniędzy/mediów a nie idei.
                  To raczej świadczy o
                  - tragicznych przepisach związanych z wyborami ordynacja/kodeks wyborczy/prawo o finansowaniu partii politycznych
                  - przemianach społecznych, nie chce mnie sie tego rozwodzić, ale głównym efektem 8 lat partii która miała w nazwie obywatelska, jest obniżenie partycypacji społecznej do minimum (za to w sieci potrafimy nieźle kurwić na rodaka nawet go nie znając - czego najlepszym przykładem jest to forum)
                  - polaryzacji sceny politycznej. Bo z jednej strony jest deklarowana niechęć do POPISu, a z drugiej realnie rośnie duopol PiS-PO/POKO/KE czy ch go wie jak oni sie zwią

Zaś co do Gwiazdowskiego to ten projekt od samego początku był...skazany na „sukces”
                  Realnie ciekawe jest to, co stworzy sie z tego konglomeratu Kukiz, Konfederacja, Bezpartyjni, Fair Play, Polonia Christiania, Naprzód Polska (co do 2 ostatnich nazw to nie jestem pewien jak to sie zwie), jak znam życie to będzie sie działo
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie pisałem o czym to świadczy, więc nie "raczej". To, że zabrakło pieniędzy/mediów jest wynikiem pośrednim tego co wypisałeś.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Widzę że Ciebie prześladuję

To raczej (jak zresztą wynika z logiki mojej wypowiedzi) nie odnosiło się do tego, żebym polemizował z Twoim wpisem, tylko raczej gwoli jego "uzupełnienia" - wszak to co w nim napisałem w mojej opinii potwierdza Twoją tezę.

Tak, przy okazji to Zdrowych, Wesołych i Rodzinnych
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Najlepszego.

Wszystkim po równo i bez wyjątków.
                        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Pojawiły się również życzenia od naszych głównych sojuszników, prosto z ambasady:
                          Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!
                          Źródło: Twitter Pani Ambasador

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            Wszystkim po równo i bez wyjątków.
                            O, i za to się w Źródle napiję

Serdeczne Świąteczne Naj(L)epszego!

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• 21 kwietnia wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów oraz Kodeksu postępowania cywilnego. Na zmianę kodeksu powinni zwrócić uwagę zwłaszcza nabywcy lokali w licytacjach komorniczych, ale również wynajmujący mieszkania osobom, które zalegają z czynszem.
                              http://https://m.bankier.pl/wiadomos...i-7654914.html

Komentarz

• Powiedzieć można każdy idiotyzm.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X