Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ja na jedynke w Warszawie zagłosuję.
    Wielkopolanom zrobili niezłą jazdę z nazwiskami: Kopacz, Miller, Grzyb
    Na jedynkę z listy, którą wrzucił Jaco?

Popatrzmy. Włodzimierz Cimoszewicz. Brawo.

Ty tak na serio, czy chcesz podkręcić tutaj atmosferę wokół siebie?

Kibic Legii Warszawa świadomie głosujący na komunistę, tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie Carex?

Jakby to powiedział legendarny Popiołek – Koniec Świata, bramę ukradli… Ni ma bramy wlizą chamy!

Jeżeli to prawda, nie powołuj się na żadne „łączy nas Legia”. Nic mnie, ani z pewnością z innymi tu piszącymi cię nie łączy.

Wyjazd na Onet, wp i podobne. Moja tolerancja wyświetla tu „game over” lub jak wolisz „kaniec filma”.

Precz z komuną!
    OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Może pomagał mu w puszczy pod Hajnówka

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
        Może pomagał mu w puszczy pod Hajnówka
        A może już trenowali razem zagrania LBGT w podstawówkach

Mapet (hazardzista) udaje nauczycielkę, siedzi jakieś tam grono dzieci, i potem wynika z tego taki biegający już po Warszawie motyw:

Mały Jasio wraca ze szkoły, mama go pyta – Jak tam synku było na lekcji masturbacji? A Jasiu na to – Pani postawiła mi pałę

Mapet, tak jak sugerowałem TNTP w wątku o Ukrainie, ty też się ujawnij. Tak będzie najprościej.

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Pierwsi kapusie już wymiękają, obrażeni:

Lyudmyle też jest smutno...

.......

Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
          Na jedynkę z listy, którą wrzucił Jaco?

Popatrzmy. Włodzimierz Cimoszewicz. Brawo.
          Ty tak na serio, czy chcesz podkręcić tutaj atmosferę wokół siebie?
          Kibic Legii Warszawa świadomie głosujący na komunistę, tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie Carex?
          Jakby to powiedział legendarny Popiołek – Koniec Świata, bramę ukradli‌ Ni ma bramy wlizą chamy!
          Jeżeli to prawda, nie powołuj się na żadne „łączy nas Legia”. Nic mnie, ani z pewnością z innymi tu piszącymi cię nie łączy.
          Wyjazd na Onet, wp i podobne. Moja tolerancja wyświetla tu „game over” lub jak wolisz „kaniec filma”.
          Precz z komuną!

RAZ fajnie dzisiaj podsumował familię Cimoszewiczów. To rzeczywiście mógłby być ciekawy film o rodzinie spod znaku sierpa i młota zainstalowanej po 45 roku. Bo to nie tylko TW CAREX, ale też NKWD, Informacja Wojskowa czyli odpowiednik sowieckiego Smiersz, PZPR. Piękna potiomkinowska tradycja.

i oby się nie sprawdziło co powiedział RAZ: "A wybiorą zdaje się, bo w tym lemingradzie to tam żeby wiadro było na pierwszym miejscu platformy obywatelskiej to by wybrali".
          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Co do Cimoszewiczów to w wikipedii okrojono wszystko co niewygodne o Władymirze a ojca czyli Mariana Cimoszewicza w ogóle już tam nie ma. W sensie jest wzmianka o nim ale już nie funkcjonuje tak, że można na niego kliknąć i poczytać coś więcej.
            https://polskaniepodlegla.pl/wydarze...zolnierzami-ak

Komentarz

• Czy tylko ja mam takie wrażenie, patrząc na listę hanby że Kasia i jej Nowoczesna została wydymana?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W sprawie konstatacji RAZ-a i kandydatury Cimoszewicza, jak pokazują wybory na prezydenta Warszawy, najwyraźniej nie ma takiego szamba, którego by nie poparła zamieszkująca nasze miasto napływowa gawiedź. Ma to swoje umocowanie w odmóżdżeniu współczesnych korpoludków i im podobnych, którzy nawet nie usiłują dociekać prawdy; ma to również swoje źródła w wielopokoleniowych rodzinach i układach zdesantowanych do Warszawy w różnych okresach czasu po 1945 roku z rozmaitych rejonów PRL.

Przyznam, że nie znam rodowitego Warszawiaka, który obecnie poparłby tęczowo-różowo-czerwonych, pomimo paru zastrzeżeń w stronę PiS-u i jakichś tam antypatii. Tylko takich Warszawiaków jest bardzo mało.

Jeszcze jesteśmy my, kibice. I pięknie wygląda nasz protest przeciw temu co się wyprawia. Transparenty sprzeciwu wobec LGBT były ostatnio na Żylecie (zresztą nie tylko), obiegły media z wieloma pozytywnymi komentarzami, niestety w skali miasta, w którym mieszkamy jesteśmy zdecydowaną mniejszością.

Przykre, acz prawdziwe. Tyle że mimo wszystko nasza walka o prawdę i dobro ma sens.

Zawsze w podobnych sytuacjach przypomina mi się nasza, polska Samoobrona Ziemi Grodzieńskiej walcząca z rosyjskim okupantem na sowieckiej Białorusi aż do 1952 roku.

My nie jesteśmy w tak beznadziejnym położeniu, wciąż wszystko w naszych rękach i głowach.
                OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  Co do Cimoszewiczów to w wikipedii okrojono wszystko co niewygodne o Władymirze a ojca czyli Mariana Cimoszewicza w ogóle już tam nie ma. W sensie jest wzmianka o nim ale już nie funkcjonuje tak, że można na niego kliknąć i poczytać coś więcej.
                  https://polskaniepodlegla.pl/wydarze...zolnierzami-ak
                  To dopisz. Na tym polega Wikipedia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                    Przyznam, że nie znam rodowitego Warszawiaka, który obecnie poparłby tęczowo-różowo-czerwonych, pomimo paru zastrzeżeń w stronę PiS-u i jakichś tam antypatii. Tylko takich Warszawiaków jest bardzo mało
                    No ja niestety kilku znam. Łącznie z osobami, które mają piękne powstańcze tradycje w rodzinie. Sporo się zmieniło...
                    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                      To dopisz. Na tym polega Wikipedia.
                      Próbowałem dopisać informacje na temat "pięknej" przeszłości Passenta, to mi po edycji wyskakiwał komunikat, że informacje o jego współpracy z SB są z klucza kasowane
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                        Próbowałem dopisać informacje na temat "pięknej" przeszłości Passenta, to mi po edycji wyskakiwał komunikat, że informacje o jego współpracy z SB są z klucza kasowane
                        Na tym polega wikipedia
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                          No ja niestety kilku znam. Łącznie z osobami, które mają piękne powstańcze tradycje w rodzinie. Sporo się zmieniło...
                          To prawda. Przypomniałeś mi bardzo smutną historię. ŚP „Kama”. Przyjaciółka moich dziadków. Jako rodzina utrzymywaliśmy z nią kontakt do połowy lat osiemdziesiątych, potem sporadycznie. Dla mnie po prostu ciocia. Pamiętam jakim szokiem dla mnie był fakt, gdy po Smoleńsku znalazła się w Komitecie Poparcia Komorowskiego. Więcej się do niej nie odezwałem…

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          Na tym polega wikipedia
                          Która służy konkretnym celom, niekoniecznie prawdzie. Warto to mieć na uwadze korzystając z tego źródła.
                          OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Ja na jedynke w Warszawie zagłosuję.
                              (...)
                              Kikaj, mapet, jaka jazda:

Feministka Magdalena Środa skrytykowała lidera PO Grzegorza Schetynę za to, że nie zdecydował on na wystawienie na najwyższych miejscach na listach KE do PE takich polityków, jak Danuta Hubner i Michał Boni.

Zamiast tego mamy „człowieka z puszczy” czyli Cimoszewicza, który jak tylko pojawi się w Brukseli to od razu się na kogoś obrazi, mamy Millera, który będzie szukał tam kolejnej Magdaleny Ogórek, i Jankę Ochojską, którą kocham, ale która znacznie więcej wie o studniach w Afryce niż problemach Polski w UE
                              — napisała na Facebook feministka prof. Magdalena Środa.
                              Na koniec mam dla ciebie, kapslu, jeszcze jedną kiepską wiadomość. Na sobotni mecz wybrałem się nieco wcześniej. Pogadaliśmy sobie z kolegami. Masz słabe notowania w Źródełku, a jeszcze gorsze na trybunach.

Ujawnij się przed jakimś meczem, na jakimś meczu, lub po jakimś meczu, albo stąd definitywnie i absolutnie znikaj. Tylko nie wypisuj do mnie bzdur na priv, bo nawet nie odbiorę. Ujawnij się w realu.

Czekamy.

Pozdro dla Mietka, który w słusznej walce w mapetem jakieś tu punkty wyłapał. Przy okazji, bądź ostrożny, Mieciu, bo jedna ze znanych mi awantur w radze rodziców w pewnej szkole skończyła się interwencją milicji, a potem pro lewacką diagnozą sądu. I to nie nowość, także zalecam ostrożność.

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                                w Źródełku
                                Może się minęliśmy?
                                Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                                Ujawnij się przed jakimś meczem, na jakimś meczu
                                Ale po co? Chcesz mnie pobić, zwyzywać, publicznie zlinczować? Nie bardzo rozumiem.
                                Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Pracuję...
                                X