Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Właśnie co to za cisza w tym temacie ze strony "obiektywnych krytyków" rządu chyba chłopaki popłynęły z tym świętowaniem, że tacy nie aktywni
    Jak Ty z ortografią

W sumie to niezły orzech do zgryzienia co jest głupsze: karta LGBT+ czy kilkadziesiąt miliardów rozdawnictwa. Pewne jest jedno: różowy-socjalista ma swój czas. Smutne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      Jak Ty z ortografią

W sumie to niezły orzech do zgryzienia co jest głupsze: karta LGBT+ czy kilkadziesiąt miliardów rozdawnictwa. Pewne jest jedno: różowy-socjalista ma swój czas. Smutne.
      Wolę mieć problemy z ortografią, niż jak Twoja szanowna osoba z semantyką.

Bo czego konkretnie ma się odnosić ta fraza "jak Ty" - no chyba, że to jakieś naleciałości z gimbazy

Także jak ja, co konkretnie jak ja ?

Ale oczywiście odpowiem na Twoje pytanie głupsze jest wsparcie rodziny i obniżki podatków, niż nauka masturbacji przez gorockopodobnych.
      tak btw masz dzieci ?
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oni popłynęli ze świętowaniem, Ty popłynąłeś z ortografią cieszę się, że pomogłem

„Obniżki podatków” spadłem z krzesełka ze śmiechu jak na razie PiS mi nic nie obniżył (albo kilku złotówek nie zauważyłem ). Przy stałych progach podatkowych płace co roku więcej.

Dla mnie obie są głupie i szkodliwe. Jedne gospodarczo drugie światopoglądowo. Jak ktoś jest różowo-socjalistyczny to rozumiem skacze z radości.

A co chcesz się spytać czy pobieram 500+?

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Właśnie co to za cisza w tym temacie ze strony "obiektywnych krytyków" rządu chyba chłopaki popłynęły z tym świętowaniem, że tacy nie aktywni
          W moim mniemaniu czekają na żniwa, które nota bene chyba sie zaczęły. Dziś mnie wezwali do szkoły bo mój syn zajebal kopa w dupę jakiemuś lamusowi, który stwierdził ze jest chyba biseksualny (14lat). Idę jutro bo dziś nie miałem czasu ale obczailem pedagoga w internecie i jest tak tęczowy jak tylko można. Będzie się działo, muppet ściskaj kciuka 😆
          „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
            W moim mniemaniu czekają na żniwa, które nota bene chyba sie zaczęły. Dziś mnie wezwali do szkoły bo mój syn zajebal kopa w dupę jakiemuś lamusowi, który stwierdził ze jest chyba biseksualny (14lat). Idę jutro bo dziś nie miałem czasu ale obczailem pedagoga w internecie i jest tak tęczowy jak tylko można. Będzie się działo, muppet ściskaj kciuka 😆
            Jak tam Mieciu, zajebałeś kopa w dupę jakiemuś tęczowemu pedagogowi? Zrecenzuj spotkanie bo aktualnie w PL polityce nie wiele się dzieje, na giełdzie marazm i jak to ujęli na stooqu: dla koneserów.
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
              Jak tam Mieciu, zajebałeś kopa w dupę jakiemuś tęczowemu pedagogowi? Zrecenzuj spotkanie bo aktualnie w PL polityce nie wiele się dzieje, na giełdzie marazm i jak to ujęli na stooqu: dla koneserów.
              Dorobiłeś się już coś na tej giełdzie?
              Kiedyś pisałeś że 60k obracasz

W co teraz warto inwestować wg Ciebie? Może spadki na indeksie wig-energia?
              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Podobno w Warszawie na czołowych miejscach Cimoszewicz i Gasiuk Pihowicz, w Poznaniu Kopacz i Miller, na Pomorzu Lewandowski i Adamowicz a w Krakowie Thun. No to ciekawe jak przeciwnicy PiS uzasadnią wybór takiej reprezentacji do Parlamentu Europejskiego

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                  Podobno w Warszawie na czołowych miejscach Cimoszewicz i Gasiuk Pihowicz, w Poznaniu Kopacz i Miller, na Pomorzu Lewandowski i Adamowicz a w Krakowie Thun. No to ciekawe jak przeciwnicy PiS uzasadnią wybór takiej reprezentacji do Parlamentu Europejskiego
                  To zarazem śmieszne i przerażające że młodzi wykształceni z wielkich ośrodków miejskich zagłosują na takie persony :/
                  Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                  Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                  To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                  Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                  Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                  Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                  W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                  A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                    W co teraz warto inwestować wg Ciebie? Może spadki na indeksie wig-energia?
                    Nie gram, trzymam co mam. A energetyki trochę mam - tak poleciała, że warto było wsadzić parę złotych i trzymać na longu.

Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                    To zarazem śmieszne i przerażające że młodzi wykształceni z wielkich ośrodków miejskich zagłosują na takie persony :/
                    Śmieszno-straszno. Jak to mówi Foxx - będą konkrety, będzie się można odnieść.
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

No niestety muszę się podzielić złymi wieściami, otóż chyba tęczowy gej pedagog spękał , bo przełożył spotkanie na przyszły tydzień, za to wzbogacił asystę o psychologa, wychowawcę i dyrektora. Ja poprosiłem żeby przyszła jeszcze woźna i pan od wuefu. Ale trzymam rękę na pulsie i na stówę podzielę się wrażeniami, może jeszcze jakiegoś małolata zabiorę żeby jakiś filmik na YT nakręcił - będzie modern hooligan.

Edyta: a dlaczego zastosowałeś kursywę do czegoś, czego nie napisałem ? Czyżby "cytat"
                      Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ten tego
                      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta

Edyta: a dlaczego zastosowałeś kursywę do czegoś, czego nie napisałem ? Czyżby "cytat"
                        Dla podkreślenia bliskich więzi rodzinnych. Syn zajebał lamusowi, to ojciec nie może być gorszy w stosunku do tęczowego geja pedagoga. Co nie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                          Podobno w Warszawie na czołowych miejscach Cimoszewicz i Gasiuk Pihowicz, w Poznaniu Kopacz i Miller, na Pomorzu Lewandowski i Adamowicz a w Krakowie Thun. No to ciekawe jak przeciwnicy PiS uzasadnią wybór takiej reprezentacji do Parlamentu Europejskiego
                          Kilku/kilkunastu forumowiczom będzie trudno zaznaczyć krzyżyk przy tych nazwiskach.*

*Mogę się mylić.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Rzeczywiście interesująca sytuacja.

Jeżeli do tego dodać duże niezadowolenie dołów w PSL oraz fakt, że ich liderek Kosiniak oficjalnie gadając swoje bzdurne interpretacje o tęczy jednocześnie lata na „tajne” spotkania z Morawieckim, to faktycznie jest ciekawie…

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Dla podkreślenia bliskich więzi rodzinnych. Syn zajebał lamusowi, to ojciec nie może być gorszy w stosunku do tęczowego geja pedagoga. Co nie?
                              ujawnij się to się przekonasz, lamusie z kartą lgbt+. Z resztą miałem być greczny to będę, napisze tylko **** ci w plecy bo w dupe jak rafal lubisz, giń.
                              Edyta: nie ujawniaj się, sikam na ciebie zimnym moczem.

EDIT: Ubliżajcie se na priv. Na ogólnym będą punkty za mocniejsze epitety. M.
                              Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mieczysław, weź ze sobą przy okazji takie oświadczenie:
                                https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty...zajec_wzor.pdf

Niech sczezną...
                                Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                                Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                                ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Pracuję...
                                X