Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ziemkiewicz w niezłej formie:
    https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-srebrna-pulapka-ktora-nie-pykla,nId,2873360

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• W formie? Chyba na kacu to pisał.
      Kaczyński tak jak jest naczelnikiem Państwa Polskiego (nieformalnie), tak jest też naczelnikiem Srebrnej (nieformalnie) i jednym z członków rady fundacji (Instytutu) która jest właścicielem Srebrnej (formalnie).

Czyli już na wstępie teza pijanego RAZa nie trzyma się kupy.
      Resztę powinien roztrzygnąć sąd, tak jak chciał JK i tak jak to zrobił Birgfellner.

A pułapka pykła. Przecież nie chodziło o wsadzenie JK do więzienia, a o zrobienie negatywnego szumu.
      Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
        Kaczyński tak jak jest naczelnikiem Państwa Polskiego (nieformalnie), tak jest też naczelnikiem Srebrnej (nieformalnie) i jednym z członków rady fundacji (Instytutu) która jest właścicielem Srebrnej (formalnie).

Masz na myśli ten akapit, czy może jakiś inny?
        To pierwsze z szeregu zasadniczych kłamstw propagandowej narracji opozycji: "Kaczyński chciał zbudować wieżowiec", "Kaczyński oszukał austriackiego biznesmena", "Kaczyński okazał się bogaczem, deweloperem, robi biznesy". Widz TVN, czy inna osoba otwierająca się na propagandowy przekaz PO, właściwie nie ma skąd wiedzieć, że znienawidzony Jarosław Kaczyński występuje w sprawie nie jako Kaczyński, i nawet nie jako prezes PiS, ani jako biznesmen powiązany ze spółką "Srebrna" - tylko jako przedstawiciel fundacji, statutowo promującej dziedzictwo śp. Lecha Kaczyńskiego. I nie mogącej wydać ani grosza na cel inny.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

W formie? Chyba na kacu to pisał.

Resztę powinien roztrzygnąć sąd, tak jak chciał JK i tak jak to zrobił Birgfellner.

A pułapka pykła. Przecież nie chodziło o wsadzenie JK do więzienia, a o zrobienie negatywnego szumu.
          Lepszy pijany RAZ, niż Hazardzista w formie.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            Masz na myśli ten akapit, czy może jakiś inny?
            Choćby ten. RAZ odnosi się do oficjalnej roli JK. W parlamencie te jest zwykłym posłem.
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Choćby ten. RAZ odnosi się do oficjalnej roli JK. W parlamencie te jest zwykłym posłem.
              W takim razie z czystej dobrej woli polecałbym czytać go tak długo, aż naprawdę zrozumiesz co tam jest napisane.
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zbyt wiele od niego wymagasz.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• RAZa jak zwykle warto przeczytać.

Komentarz

W takim razie z czystej dobrej woli polecałbym czytać go tak długo, aż naprawdę zrozumiesz co tam jest napisane.
                    oświeć mnie inteligencie.

To zaszczyt być na konwencji patriotów
                    z ⁌@pisorgpl⁩ , po 2 latach „kwarantanny” i wielka ulga nie być już w obozie Targowicy
                    Saryusz

Oddacie głos na jedynkę?
                    Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

oświeć mnie inteligencie
                      Tam jest napisane, że Kaczyński obojętnie jakie funkcje formalne i nieformalne pełni, w rzeczonej kwestii jest zobligowany do przestrzegania prawa regulującego działanie fundacji, i że odbiorca wspomnianych mediów nie ma jak się tego w ogóle dowiedzieć - że Kaczyński NIE MA PRAWA, nawet będąc naczelnikiem państwam, sobie płacić za takie rzeczy.
                      -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Tam jest napisane, że Kaczyński obojętnie jakie funkcje formalne i nieformalne pełni, w rzeczonej kwestii jest zobligowany do przestrzegania prawa regulującego działanie fundacji, i że odbiorca wspomnianych mediów nie ma jak się tego w ogóle dowiedzieć - że Kaczyński NIE MA PRAWA, nawet będąc naczelnikiem państwam, sobie płacić za takie rzeczy.
                        bloniaq daremne Twoje próby, on już ma karte lgbt+ i teraz jest najmądrzejszy
                        „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Cieśnięte jest JK bo on firmuje rząd i tu można coś ugrać. A ze stoi formalnie za tym Baśka?

Lepiej powiedz jak się czujesz z jedynka Saryusza? Kolejny raz wyborca PiS dostaje ciężki orzech do zgryzienia vide Guział.
                            Dla przypomnienia dwie wypowiedzi LIDERA LISTY do PE z PiS:

Juncker z naszego punktu widzenia to dobry kandydat?

Najlepszy z możliwych. Opowiada się za Europą bardziej wspólnotową niż międzyrządową, z silnymi kompetencjami Parlamentu i Komisji, za Unią solidarną, z większym budżetem i o silnych kompetencjach. Jego linia jest zbieżna z polską doktryną integracji europejskiej i członkostwa w UE. Pochodzi z tej samej europejskiej rodziny politycznej co rządząca w Polsce koalicja PO-PSL, poparcie jakiego mu udzieliliśmy daje możliwość większego wpływu na rozstrzygnięcia. Patrzymy na UE podobnie, choć pewnie nie we wszystkich obszarach polityki europejskiej nasze poglądy będą całkiem zbieżne.
                            PiS przystąpi w europarlamencie do tej samej frakcji, co Platforma? "Nie sądzę. PiS i EPP zbyt wiele różni. Mottem EPP jest więcej Europy podczas, gdy PiS mówi mniej Europy. To zbyt duże różnice" - mówi w dziennik.pl eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski.

Komentarz

• Ja wiem dlaczego jest ciśnięte. Ale to co wypłynęło pokazuje coś zupełnie przeciwnego niż to czego życzyliby sobie funkcjonariusze TVNu. A oni wprost mówią że czarne jest białe. Widocznie nie muszą się przejmować poziomem percepcji widowni. A że stoi formalnie za tym jakaś Twoja znajoma to mnie nie interesuje. Napisałeś że teza Ziemkiewicza się nie zgadza, to wskaż gdzie, albo odszczekaj.

Jeśli pytasz mnie jak ja się czuję z jedynką Saryusza to chyba mnie z kimś pomyliłeś. Jak dla mnie to mogą sobie tam wystawiać Dukaczewskiego i mogę tylko wzruszyć ramionami, bo jedyne o czym by to świadczyło w moim mniemaniu to, że są dogadani, a jak ktoś potrzebuje na tej podstawie snuć wizje że Saryusz/Dukaczewski stali się lepsi/gorsi czy tam zdradzili/odkupili winy i teraz są w naszym/tym drugim teamie, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Nie ukrywam, że czasem zabawnie obserwować jak to wzbudza emocje, ale osobiście ja czuję w związku z tym tylko żałość i mizantropię.
                              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                                bloniaq daremne Twoje próby, on już ma karte lgbt+ i teraz jest najmądrzejszy
                                Właśnie co to za cisza w tym temacie ze strony "obiektywnych krytyków" rządu chyba chłopaki popłynęły z tym świętowaniem, że tacy nie aktywni
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X