Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
    Każdy kto się nie zgadza z kibolskim rynsztokiem to homoś xD Żałosny margines społeczny, cieszy, że w Warszawie czy innych miastach nie macie nic do gadania, bo społeczeństwo pokazuje wam miejsce - żyleta, areszt, melina
    Foxx, ja rozumiem, że wolą "ludu forumowego" jest, żeby z - delikatnie mówiąc - interlokutorami wchodzić w dyskusję, a nie banować, ale to już chyba przesada? Zresztą nie pierwszy raz...
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Na wszelki wypadek przypomnę tylko, że nie mam tu uprawnień moderatora. Nie zmienia to faktu, że każda ze stron w dyskusji się "wyświetla" na poziomie, jaki faktycznie reprezentuje. Zdrówko
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        Na wszelki wypadek przypomnę tylko, że nie mam tu uprawnień moderatora. Nie zmienia to faktu, że każda ze stron w dyskusji się "wyświetla" na poziomie, jaki faktycznie reprezentuje. Zdrówko
        Tylko zważ jak wyglądał chociażby poziom tego tematu/poruszane wątki z chociażby przedwczoraj, a to co odiwania się dzisiaj po "cieplutkim" najeździe.
        Ja tam rozumiem około merytoryczną gadkę z Midzim, ale jak wyskakuje prawdziwek Krzysiu z urojoną hordą tewu w PiS to przecież na dłuższą metę może to być tylko przyczynkiem do ostatecznego rozjebania tego wątku - a nie do jakiejś wymiany zdań/opinii itp. itd.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mogę tylko powtórzyć - nie jestem tu moderatorem, o adminie nie wspominając. Na poruszone przez Ciebie zjawiska "z archiwum X" reaguję w miarę swoich możliwości. Inną sprawą jest stara zasada natury, że po przypływie następuje odpływ (podtrzymuję jednak, że każdy postronny Czytelnik może porównać poziom serwowany przez strony, a nawet ich - czasem bardzo umiarkowany - związek z naszym "kibolskim rynsztokiem").

PS W przypadku sytuacji krytycznej Morterator załatwi sprawę bez zbędnych dyskusji.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            Tylko zważ jak wyglądał chociażby poziom tego tematu/poruszane wątki z chociażby przedwczoraj, a to co odiwania się dzisiaj po "cieplutkim" najeździe.
            Ja tam rozumiem około merytoryczną gadkę z Midzim, ale jak wyskakuje prawdziwek Krzysiu z urojoną hordą tewu w PiS to przecież na dłuższą metę może to być tylko przyczynkiem do ostatecznego rozjebania tego wątku - a nie do jakiejś wymiany zdań/opinii itp. itd.
            Spokojnie, żadnej katastrofy nie będzie. Jak zajdzie taka potrzeba, poradzimy sobie z każdym czystą merytoryką. Przy czym zapewniam, że Foxx i ja nie jesteśmy na niczyim pasku, czy tam jakimś żołdzie. Jesteśmy uczciwymi pro państwowcami. Na pewno nie będziemy tu kłamać.

Jeżeli PiS zaliczy skuchę, powiemy o tym. Nie jest ich mało. Antoni spieprzył Smoleńsk. Pisowska neoendecja położyła stosunki polsko-ukraińskie. Oszukali przerobionych na szaro kredytobiorców walutowych. I trzeba o tym jasno mówić. O reszcie lipy pisał tu już Foxx.
            Z drugiej strony jest to co zrobili. A zrobili całkiem sporo. I te pozytywy przeważają negatywy. Nie ma dla nich alternatywy. Przepraszam za rymy, nie chciałem rapować

Alternatywą jest Warszawa Trzaskowskiego, Gdańsk Adamowicza i Poznań innego lewaka (Jaśkowiaka?) - w skali ogólnopolskiej.
            Są tu chętni na taki scenariusz? A może wskaże ktoś z odpowiednim uzasadnieniem, kto inny powinien rządzić, żeby było zajebiście. Śmiało, inwencja twórcza wskazana.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            (…) (nawiasem, dzięki Bracie za dobre słowo).
            Nie ma za co, Przyjacielu. Cała przyjemność po mojej stronie.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            (...)Zdrówko
            O, właśnie, zdrówko! Ja delikatnie, bo mam jutro trochę sportu. Coś mi się dla Ciebie chłodzi, odezwę się po treningu

Panowie, wczorajszy dzień, Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, dobitnie pokazał kto jest kim. Gdzie są szmaty, a gdzie patrioci. Słuchał ktoś transmisji z obchodów w Ostrołęce? Czy jest tu z czym dyskutować?

PiS porusza się czasem z gracją wozu z węglem. Ale jedzie, a przede wszystkim wie, gdzie chce dojechać.

Polityka, moi Bracia po szalu, to stara k.u.rwa, to naprawdę paskudna, brudna gra. Ale nie możecie jej w proteście przeciw temu olać, nie możecie się zbuntowani nią nie interesować, bo ona interesuje się Wami. Zawsze. I ma na Wasze życie ogromny wpływ.

Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
            @Pawełek
            Dziękuję za ten post. W pełni się z nim zgadzam. Byłem na meczu (to oczywiste), widziałem i w pełni się zgadzam z negatywną oceną braku upamiętnienia dnia Żołnierzy Wyklętych przez opozycję. Trudno się z tym nie zgodzić.
            A co do mojego stosunku do PiSu - nie jest aż tak negatywny jak może wynikać z moich postów. Problem jest taki, że rzeczywistość prezentowana tutaj przez najaktywniejszych uczestników jest skrajnie jednostronna. A co więcej, jak pojawiają się przeciwne argumenty, zaraz pojawiają się kolejni życzliwi, z nic nie wnoszącymi postami i np. zarzutami o płatnym PRze (akurat tutaj złośliwie napiszę, że widocznie mają tylko taki obraz, pewnie w ich środowisku to powszechne).
            Zawsze mogę porozmawiać, na wiele tematów, natomiast jak będą się pojawiać osobiste wycieczki jak dzisiaj rano, będę reagował.
            A jak chcecie banowac, proszę bardzo. Przeżyje.
            Nie musisz mi za nic dziękować. Miło, że nawet w czymś się zgadzamy. Zwykła prośba, jak chcesz coś napisać, zastanów się parę razy, czy na pewno warto to publikować. Bo wszystko jest weryfikowalne do bólu.
            OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
              Na wszelki wypadek przypomnę tylko, że nie mam tu uprawnień moderatora. Nie zmienia to faktu, że każda ze stron w dyskusji się "wyświetla" na poziomie, jaki faktycznie reprezentuje. Zdrówko
              A..., to jakoś mi umknęło, albo pojebawszy z innym forum A co do "wyświetlania" poziomu, to w tym konkretnym przypadku poziomu nie ma. Zdrówko również
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                Foxx, ja rozumiem, że wolą "ludu forumowego" jest, żeby z - delikatnie mówiąc - interlokutorami wchodzić w dyskusję, a nie banować, ale to już chyba przesada? Zresztą nie pierwszy raz...
                Spokojnie, temat załatwiony. Na razie na dwa tygodnie.
                Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                  Ależ temu ananasowi wystarczy zmienić podpis, z "Legionista" na "przypałętany lewak" i sprawa będzie jasna - istotna informacja dla ludzi czytających jego posty. Te nowe i te stare. Bo jak widać, nie wszyscy śledzą na bieżąco - frędzel od pewnego czasu zupełnie przestał się kryć ze swoimi tęczowymi zamiłowaniami, a nadal ktoś się dziwi co on tu robi.
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• To co pisze Pawełek to niestety prawda. W Polsce nie ma alternatywy dla PiSu i to na najbliższe kilka ładnych lat. PiS jest jedyną tak dobrze, szeroko rozwiniętą organziacją po - nazwijmy to prawej stronie. Wszystkie "Kukizy", "Ruchy Narodowe" itd. to organizacje dopiero raczkujące i nie posiadające moim zdaniem zdolności do zarządzania Państwem - gdyby im się to przydarzyło. Nie mają tylu "swoich" ludzi w stukturach biznesowo-politycznych, prasie i tak na prawdę każdej gałęzi związanej z funkcjonowaniem politycznym. Nie mają w swoich szeregach jeszcze tylu wykształconych i doświadczonych ludzi. Jeszcze trochę muszą się w to pobawić, żeby się rozwinąć i stworzyć realną siłę polityczną gwarantyjącą stabilność. Opozycja to banda sprzedajnych antypolskich k***w. Ci akurat zdąrzyli roziwnąć swoje macki przez tyle lat, ale o nich nawet nie chce mi się pisać. Jeżeli PiS to złodzieje i oszuści to co powiedzieć o tych dugich!? Dla mnie wyboru wielkiego niestety nie ma. PiS jest jaki jest, popełnia błędy bo w Polityce nie da się tego uniknąć, ale jeśli ktoś chce mi wmówić, że polityka przez nich uprawiania jest gorsza od tego co serwowano nam od lat i że trzeba ich koniecznie odsunąć od władzy to ja mówię NIE. Bo nie widzę nikogo kto miałby ich zastąpić.

Nie udzielam się w tym wątku, ale śledzę go na bieżąco i dzisiaj mnie tak natchnęło po wpisach Pawełka{bo ujął to bardzo krótko a celnie}, żeby coś napisać.... bo wk***rwia mnie już ta wszechobecna nagonka na PiS. Są jacy są. Popełniają błędy i trzeba im je wytykać i konstruktywnie krytykować. I niektórzy na tym forum potrafią to robić. Ale pojawia się coraz więcej takich gagatków, którzy nie wnosząc żadnych argumentów krytykują PiS tymi oklepanymi sloganami, a ich propozycją na zmianę jest chyba powrót do "tego jak było".
                    Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
                    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                    Better Dead Than Red

Komentarz

• https://www.money.pl/gospodarka/pis-...78316161a.html

- Chcemy zaproponować ustawę, która w sposób obligatoryjny i realny obniży możliwość sprzedaży przez sieci wielkopowierzchniowe ich własnych produktów, pod ich własną marką - zapowiedział w sobotę premier podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce.
                      na jedną dobrą zmianę muszą wrzucić osiem debilnych
                      Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Sam dość rzadko kupuję produkty własnych marek sieci handlowych, ale doskonale rozumiem ludzi to robiących - są tanie. Cóż, może niektórzy dzięki temu uroczemu pomysłowi odczują czym jest bezsensowna ingerencja państwa w gospodarkę - na własnej skórze.
                        Zamieszczone przez księciuniu
                        Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Od "chcemy zaproponować " do "od tego dnia wprowadzamy" daleka droga .
                          Także na chwilę obecną lepiej podchodzić ostrożnie do takich rewelacji.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kasztan Zobacz posta
                            https://www.money.pl/gospodarka/pis-...78316161a.html

na jedną dobrą zmianę muszą wrzucić osiem debilnych
                            Było by wspaniale jakby miłościwie panujący o*****i się od biznesu.
                            Pomijam już fakt, że to często najtańsze produkty dla mniej zamożnych (którzy w większości są ich elektoratem) i to oni odczują zmiany. Druga sprawa to fakt, że zdecydowana większość tych towarów to wytwory rodzimych producentów (chociażby Sokołów dla Biedry, połowa polskiej branży mleczarskiej pod marką Pilos w Lidlu etc.).
                            Z resztą można się w sumie śmiać z tego typu idiotyzmów - handel bez trudu to obejdzie - tylko po co robić wszystkim pod górę?
                            Wystarczająco namieszali z kretyńskim pomysłem niedziel bez handlu (z którego niebawem będą się wycofywać).

A tu z innej beczki:
                            https://www.money.pl/gospodarka/pis-...dm4ASZ7SKaC--s

PiS chce darmowych autobusów dla bezrobotnych. Na razie w Białymstoku

Bezpłatna komunikacja miejska dla bezrobotnych - to najnowszy pomysł Prawa i Sprawiedliwości.
                            LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Taka ciekawostka ad vocem "obiektywizmu" stacji TVN24

https://www.facebook.com/AntyMedia/v...46064559/?t=35

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                                To co pisze Pawełek to niestety prawda. W Polsce nie ma alternatywy dla PiSu i to na najbliższe kilka ładnych lat.
                                Kłopot polega na tym, że PJK ma już swoje lata i swoje przeżył, a gdy go nie daj Boże zabraknie, cała ta "organizacja" rozleci się niestety w kilka miesięcy.
                                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

Pracuję...
                                X