Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Żalisz się na prywatne wycieczki pod własnym adresem, kiedy sam nazywasz interlokutorów "debilami".
    Zauważyłeś kto zaczął te wycieczki? Czy umknęło?

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
      Zauważyłeś kto zaczął te wycieczki? Czy umknęło?
      Zauważyłem, zobacz chronologię wpisów, bo Tobie zdaje się coś umknęło.

Komentarz

Zauważyłem, zobacz chronologię wpisów, bo Tobie zdaje się coś umknęło.
        Przeczytaj jeszcze raz. Może zauważysz rzecz, która ci umknęła. Wiem, trudne.
        EOT

Komentarz

Przeczytaj jeszcze raz. Może zauważysz rzecz, która ci umknęła. Wiem, trudne.
          EOT
          Trudnym jest jak widać przyznanie Ci się do błędu oraz racji innemu, co akurat nie dziwi, bo to normalka po ciemnej (lewackiej) stronie mocy

Komentarz

Całuję cieplutko.
            Wyp....aj ciepła klucho i radzę dobrze, nie odpisuj.

Komentarz

Trudnym jest jak widać przyznanie Ci się do błędu oraz racji innemu, co akurat nie dziwi, bo to normalka po ciemnej (lewackiej) stronie mocy
              Post #55708 Pawełka sprzed 2 dni:
              "Wyp.irerdolić ich w kosmos. A jeżeli to nie są funkcjonariusze, tylko zwykłe debile - to tym bardziej."
              To prawda, trudnym jest przyznanie się do błędu po "jasnej" stronie mocy.

Komentarz

• Zmień forum homosiu. To jest forum kibolskie i tu panuje inna specyfika niż w twoim kolorowym świecie. Nie szukaj tu demokracji i akceptacji do głoszenia tych swoich lewackich teorii.
                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                Better Dead Than Red

Komentarz

Post #55708 Pawełka sprzed 2 dni:
                  "Wyp.irerdolić ich w kosmos. A jeżeli to nie są funkcjonariusze, tylko zwykłe debile - to tym bardziej."
                  To prawda, trudnym jest przyznanie się do błędu po "jasnej" stronie mocy.
                  Dobra, spoko, być może faktycznie ode mnie się zaczęło, gdyż wk.urwienie lekturą osiągnęło we mnie górne stany stanów górnych. A ponieważ ludzie chcą czytać – bardzo proszę porozmawiajmy sobie, bez osobistych wycieczek.

Wczoraj mieliśmy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Byłeś na meczu? Widziałeś okolicznościowe flagi? Słyszałeś jak cały stadion skandował „Cześć i chwała Bohaterom”? Jak wszyscy na Legii odśpiewali pełną wersję Hymnu Narodowego?

A co się działo wczoraj u lewactwa? Histeria. Epitety o faszystach, zbrodniarzach, antysemitach. W jednej z instytucji odbył się wykład o zbrodniach podziemia polskiego w latach 1944-1947. To wszystko środowisko POstKOmuny i PSLGBT plus gościu z ŻIH. Lewak spoza tego towarzystwa, Zandberg- zaapelował o zniesienia tegoż święta państwowego.

Jakie podejście do Żołnierzy Wyklętych zademonstrował wczoraj obóz władzy?

Po której stronie byłeś wczoraj?

Żołnierze Wyklęci lub jak kto woli Niezłomni nie byli aniołami. Byli po prostu ludźmi na dziesięcioletniej wojnie. Ale bilans ich działań jest bezwzględnie dodatni. I są naszymi Bohaterami.

Plujesz na PiS w sposób absolutny. W mojej ocenie robią oni masę błędów. Ale sprawą kardynalną jest fakt, że podjęli się zadania sanacji Państwa i zadanie to starają się zrealizować. Na razie ich bilans jest również dodatni. A piszę to mając do nich osobiste pretensje o kilka istotnych dla mnie spraw. Nie widzę dla nich alternatywy.

A te oskarżenia o socjalizm. Dla mnie mogą sobie zmienić nazwę ze Zjednoczonej Prawicy na Narodowo-Socjalistyczna Partia Polski „Prawo i Sprawiedliwość”. Byle polska racja stanu i warunki egzystencjonalne Polaków zawsze były dla nich najważniejsze. Na razie (z zastrzeżeniami) ten warunek spełniają.

Z tym NSPP to przekora taka. Beka. Ale jak gadam sobie z różnymi ludźmi, coś w tym jednak jest
                  OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Kiedyś czytałem artykuł o tym, że ludzie nie szukają mediów, w których dostaną obiektywną opinię, tylko takich które potwierdzą ich przekonania. Od tamtego czasu zglądam w różne miejsca aby wyrobić sobie opinie na podstawie różnych stron sporu politycznego. Niestety smutna prawda jest, że obie strony są tak bardzo "zabetonowane" w swoich opiniach/pogladach, że nawet nie próbują rozważać argumentów drugiej strony. A co gorsze wystarczą 2 lub 3 posty i przechodzi się do personalnych ataków. Słabe. Słabe jest też wedlug mnie to, że poza niewielkimi wyjątkami na naszym forum nie może skrytykować rządu, żeby nie zostać zaraz pojechanym od nie wiadomo kogo.

Komentarz

• @Pawełek
                      Dziękuję za ten post. W pełni się z nim zgadzam. Byłem na meczu (to oczywiste), widziałem i w pełni się zgadzam z negatywną oceną braku upamiętnienia dnia Żołnierzy Wyklętych przez opozycję. Trudno się z tym nie zgodzić.
                      A co do mojego stosunku do PiSu - nie jest aż tak negatywny jak może wynikać z moich postów. Problem jest taki, że rzeczywistość prezentowana tutaj przez najaktywniejszych uczestników jest skrajnie jednostronna. A co więcej, jak pojawiają się przeciwne argumenty, zaraz pojawiają się kolejni życzliwi, z nic nie wnoszącymi postami i np. zarzutami o płatnym PRze (akurat tutaj złośliwie napiszę, że widocznie mają tylko taki obraz, pewnie w ich środowisku to powszechne).
                      Zawsze mogę porozmawiać, na wiele tematów, natomiast jak będą się pojawiać osobiste wycieczki jak dzisiaj rano, będę reagował.
                      A jak chcecie banowac, proszę bardzo. Przeżyje.

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                        Zmień forum homosiu. To jest forum kibolskie i tu panuje inna specyfika niż w twoim kolorowym świecie. Nie szukaj tu demokracji i akceptacji do głoszenia tych swoich lewackich teorii.
                        Z toba też nie podejmę dyskusji. Jestem pewien, że o homosiach wiesz więcej. Mógłbym się niewatpliwie wiele dowiedzieć ale pozostanę nieuswiadomiony. Rozmawiaj o tym ze swoimi znajomymi a nie ze mną.
                        Ostatnio edytowany przez KrzychuS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                          Zmień forum homosiu. To jest forum kibolskie i tu panuje inna specyfika niż w twoim kolorowym świecie. Nie szukaj tu demokracji i akceptacji do głoszenia tych swoich lewackich teorii.
                          Każdy kto się nie zgadza z kibolskim rynsztokiem to homoś xD Żałosny margines społeczny, cieszy, że w Warszawie czy innych miastach nie macie nic do gadania, bo społeczeństwo pokazuje wam miejsce - żyleta, areszt, melina

Komentarz

• O i kolejny kurwioszon sie ujawnił a juz myślałem ze albo sie udławiłes, albo dopadł cię syndrom sajmona
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
                              Kiedyś czytałem artykuł o tym, że ludzie nie szukają mediów, w których dostaną obiektywną opinię, tylko takich które potwierdzą ich przekonania. Od tamtego czasu zglądam w różne miejsca aby wyrobić sobie opinie na podstawie różnych stron sporu politycznego. Niestety smutna prawda jest, że obie strony są tak bardzo "zabetonowane" w swoich opiniach/pogladach, że nawet nie próbują rozważać argumentów drugiej strony. A co gorsze wystarczą 2 lub 3 posty i przechodzi się do personalnych ataków. Słabe. Słabe jest też wedlug mnie to, że poza niewielkimi wyjątkami na naszym forum nie może skrytykować rządu, żeby nie zostać zaraz pojechanym od nie wiadomo kogo.
                              Naprawdę? A od kogo, żeby daleko nie szukać został tu pojechany np. Bloniaq? Albo... ja - nie pozostawiając suchej nitki na kolejnych ustawach wychodzących z resortu Ziobry? Od pierwszych wersji dot. sądownictwa, po nowelizację ustawy o IPN?

Mamy kolejną osobę, która tu sili się na obiektywizm, a leci kliszami. Zupełnie przypadkowo jednak... serwowanymi przez "totalnych" przeciwników rządu. Jak padło wyżej, chodzi jednak o rzeczy bardziej fundamentalne, niż poparcie dla jakichś partii politycznych.

Przez kilkanaście lat recenzujemy tu ich działania. W przypadku PiS - zarówno u władzy od 2005, jak i w późniejszej opozycji - było tu szereg mniej lub bardziej krytycznych dyskusji. Często merytorycznych. Jeżeli jednak chciałbyś się dowiedzieć czegoś o "betonowym" podejściu którejś ze stron - polecam pierwsze... strony tego tematu. Powiedzmy - 5.

A niżej, żeby daleko nie szukać

Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                              Każdy kto się nie zgadza z kibolskim rynsztokiem to homoś xD Żałosny margines społeczny, cieszy, że w Warszawie czy innych miastach nie macie nic do gadania, bo społeczeństwo pokazuje wam miejsce - żyleta, areszt, melina
                              Takie jest prawdziwe oblicze tej "krytyki". Najśmieszniejsze jest to, że duża część głównych dyskutantów z tego wątku zna się w realu i w realu może się przy piwku pośmiać z powtarzanych przez "totalnych" stereotypów w stosunku do normalnych ludzi. Zarówno tacy politycy, jak i ich przekonany o swojej wyższości elektorat pojęcia nie mają, dlaczego przegrali ostatnie wybory parlamentarne. To my pokazaliśmy miejsce POstKomunie (duże miasta, owszem, mają swoją specyfikę, polegającą między innymi na braku świadomości, że mieszkańcy ziem między Odrą i Bugiem w ogóle stanowią jakieś polskie społeczeństwo).

Jedni stoją na "Żylecie", a inni tam, gdzie stało ZOMO - życie

PS Wystarczy odpowiedź na pytania postawione przez Pawełka (nawiasem, dzięki Bracie za dobre słowo).
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                                "Kibolski rynsztok","margines społeczny"? Jak ci nie pasuje,to wyp**alaj z tego forum.Jest tu jakiś moderator?
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X