Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W sumie polityką bieżącą polityką ale kurva dramatem największym jest to co lewactwo chce rozbić z naszymi dziećmi. Tutaj mamy Trzaskowskiego i jego lgbt + inne dewiacje dla szkół. Dobrze, że są osoby jak nasza Zosia Klepacka które mają odwagę sie przeciwstawić. I tutaj potrzebna szeroka akcja.

Komentarz

• Zamieszczone przez roar Zobacz posta
      w sumie polityką bieżącą polityką ale kurva dramatem największym jest to co lewactwo chce rozbić z naszymi dziećmi. Tutaj mamy trzaskowskiego i jego lgbt + inne dewiacje dla szkół. Dobrze, że są osoby jak nasza zosia klepacka które mają odwagę sie przeciwstawić. I tutaj potrzebna szeroka akcja.
      Amen!
      Ostatnio edytowany przez szaka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
        Strzelam, że za Foxxa na biegu może poręczyć szereg osób decyzyjnych na Legii, w tym wielokrotni wyjazdowicze.

Jak również osoby, które poznały go przy innych, związanych z Legią okazjach
        Jeśli to uwaga do mnie, to zapewniam że zbędna. A jeśli to uwaga do żuczków, to zapewne na niewiele im się zda.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          nie wiem czy jest większy sens ekonomiczny, żeby to robić z polskiego uranu.
          Z tego co kiedyś czytałem,wydobycie Polskiego węgla też się już w większości nie opłaca-za głęboko położony.I coraz więcej importujemy,bo to taniej wychodzi.Do tego większość od Ruskich.
          Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
            Z tego co kiedyś czytałem,wydobycie Polskiego węgla też się już w większości nie opłaca-za głęboko położony.I coraz więcej importujemy,bo to taniej wychodzi.Do tego większość od Ruskich.
            Nie chce mi się jakichś elaboratów na ten temat pisać, ale tak na szybkości to nie jest prawdą, że wydobycie jest nie opłacalne - wszak gdyby tak było to nie działały by prywatne kopalnie (Silesia, Siltech i jeszcze ta trzecia).
            Co więcej są prywatne pomysły otwarcia nowych kopalń/ponownego otwarcia kopalń (aczkolwiek dużo z tych tematów to są wałki).

Ja akurat tą branżę mam lepiej rozkminioną niż samą energetykę, także mógłbym dużo pisać o tym czemu to wygląda tak jak wygląda (z czego od iluś lat dochodzi czarny piar zarówno od importerów, jak i przede wszystkim ekozjebów) ale pisanie o tym - że coś się nie opłaca bo wungiel jest za głęboko położony to bajki są.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Jeśli to uwaga do mnie, to zapewniam że zbędna. A jeśli to uwaga do żuczków, to zapewne na niewiele im się zda.
              To komu wierzą, jeśli nie najwyższym z najwyższych w Legii? No chyba, że nie są kibicami Legii.
              "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Ale jesteś pewien, że każdy kibic Legii zna osoby decyzyjne, czy po prostu nieznającym odmawiasz bycia kibicem?
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ja nie chcę, żeby żuczki ich znały. Chcę, żeby uwierzyły w poręczenie za Foxxa. Analogicznie jak: nie znam nikogo z władz SKLW, a jednak jak Stowarzyszenie coś ogłosi, to uważam to za obowiązujące.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Komentarz

• BA - dzięki za dobre słowo, ale zrobił się z tego niepotrzebny OT Sens mojej odpowiedzi jest prosty. Nie popierając banowania żuczków, nie przywiązuję najmniejszego znaczenia do tego, co sobie o mnie myślą. Swoją drogą, pas transmisyjny zwykle nie posiada takiej funkcji
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      Ale jesteś pewien, że każdy kibic Legii zna osoby decyzyjne, czy po prostu nieznającym odmawiasz bycia kibicem?
                      To nie o to chodziło, niczego takiego im nie odmawiam. Niech sobie chodzą na mecze, jeżdżą za Legią i czerpią z tego taką samą radość jak czerpałem dawno temu ja.

Moją intencją było po prostu to, żeby zamilkli w tym temacie, choć wiem, że środę mój postulat brzmiał dużo radykalniej.
                      Ważną kwestią jest także problem ich anonimowości. Foxxa, czy mnie w naszym środowisku osoby, których nie znamy są w stanie, jak się postarają, bez większych problemów namierzyć. I to nie jest równorzędne prowadzenie dyskusji. Tamci pozostają w bezpiecznym ukryciu. I jak padają pytania kto odstawia tu taki syf (a sporo osób śledzi ten temat, acz się nie wpisuje) to nie ma na to odpowiedzi.

Teraz piszę do Ciebie i wiem do kogo piszę. Znamy się, nie musimy się we wszystkim zgadzać, ale bez wątpienia łączy nas jakiś wspólny system wartości i konkretne środowisko. Z tamtą trójką nie łączy nas nic.

Powiem wprost, złość mi minęła, czytam stanowisko Foxxa w przedmiotowej sprawie i powiem tak, że o ile midzi jest po prostu małpio złośliwy, to faktycznie trochę go szkoda, bo jakiś koloryt temu forum nadaje. Jak to czytasz, midzi, to wróć, dostałeś za mocno. Na wojnie tak bywa, nie czuj urazy.

Natomiast tych dwóch pozostałych, to tak jak pisałem, sprawiają takie a nie inne wrażenie i czy nazwiesz to pisowską, pecetowską czy kaczystowską retoryką – nic mojego wrażenia w odbiorze ich produkcji nie zmieni. Niestety o politykę ocieram się na co dzień w realnym świecie, nie czerpię swej wiedzy wyłącznie z netu – i przyznam, że mam już od tego kwadratowy łeb, dlatego min. nieczęsto pisuję w tym temacie, bo bardzo chciałbym od tego jakoś odpocząć.

A teraz pozwól – i reszta Panów Szanownych – wybaczcie, na mnie już czas, musze pilnie podpalić komendę milicji w Nowogródku
                      Miłego łykendu!
                      OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                        Z tamtą trójką nie łączy nas nic.
                        Łączy Legia. To jest Forum Kibiców Mistrza Polski - Legii Warszawa.

Tak samo możemy się różnić w ocenie gry Legii, Prezesa Mioduskiego, Kuchego, stylach muzycznych, samochodach, ocenie Ekstraklasy, innych sportów i sportowców jak i poglądach politycznych. Forum ma wiele wątków i tematów.

Dopóki nie obrażasz człowieka ad personam, nie grozisz mu fizycznie to FORUM DYSKUSYJNE jest właśnie do WYMIANY POGLĄDÓW. A czy ten czy inny wyciągnie z tego wnioski czy zmieni zdanie dostając argumenty drugiej strony jest tylko i wyłącznie sprawą tej jednostki.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                          Łączy Legia. To jest Forum Kibiców Mistrza Polski - Legii Warszawa (...)
                          A dzielą galaktyki.

Szanuję stanowisko Foxxa. Jest naturalnym gospodarzem tego tematu. Niech was obija dalej.

Proszę, skomentuj coś. Może Gazeta Wyborcza o Wyklętych w dniu ich święta? 100 dni Trzaskowskiego? Albo co ma UE do przekopu Mierzei Wiślanej i dlaczego? Dajesz, pośmiejemy się.

Klimaty z gatunku „łączy nas piłka” przerabiali kiedyś sobie na Konwiktorskiej. Antifa i narodowcy. Lewaki i flaga „Precz z Komuną”. Ale nawet w tak osobliwym mikroklimacie ten eksperyment ostatecznie nie wypalił.

Mnie do tego wszystkiego nie mieszaj.

To forum kibiców Mistrza Polski, powiadasz? A gdzie byłeś, gdy latami o mistrzu mogliśmy jedynie pomarzyć? Wspierałeś Legię w Wałbrzychu, na Stalówce czy Szombierkach? Zrobiłeś coś namacalnego dla środowiska kibiców Legii Warszawa?

Na razie wypisujesz tu kardynalne głupoty podpierając się postkomuszymi źródłami dla klinicznych idiotów, co Foxx udokumentował wielokrotnie.

I zapewne udokumentuje to jeszcze nie raz.

A wnioski z tego wszystkiego, jak najbardziej, niech każdy wyciągnie sobie sam.
                          OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Premier Mateusz Morawiecki: domagamy się ekstradycji Stefana Michnika, jednego ze zbrodniarzy, który ukrywa się przed sprawiedliwością. Czekają na to jeszcze dziś żyjący żołnierze tamtych lat
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                              A wnioski z tego wszystkiego, jak najbardziej, niech każdy wyciągnie sobie sam.
                              I o to właśnie chodzi. Szczególnie o niezdecydowanych.

Dla przykładu: my wiemy, kto to Komorowski, bo pamiętamy np. jak się zachowywał w rządzie Mazowieckiego. Ale, jak ostatnio słusznie zauważył mój kolega rocznik 84, są też młodsi wyborcy. Do nich bardziej przemawia przemówienie Komorowskiego z Jasnej Góry wrzucone na youtube, na którym robi z siebie idiotę.

Stąd praca Foxxa jest bezcenna tym bardziej, że swoje posty prawie zawsze popiera źródłami.
                              A jakby nie miał punktu odniesienia, to kto wie, czy by mu się chciało

Cześć i chwała Bohaterom!
                              Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                                I o to właśnie chodzi. Szczególnie o niezdecydowanych.

Dla przykładu: my wiemy, kto to Komorowski, bo pamiętamy np. jak się zachowywał w rządzie Mazowieckiego. Ale, jak ostatnio słusznie zauważył mój kolega rocznik 84, są też młodsi wyborcy. Do nich bardziej przemawia przemówienie Komorowskiego z Jasnej Góry wrzucone na youtube, na którym robi z siebie idiotę.

Stąd praca Foxxa jest bezcenna tym bardziej, że swoje posty prawie zawsze popiera źródłami.
                                A jakby nie miał punktu odniesienia, to kto wie, czy by mu się chciało

Cześć i chwała Bohaterom!
                                Nic dodać, nic ująć.
                                Natomiast niektórym oczu nie otworzysz. Z gówna ciężko się wygrzebać.
                                I taki suplement drobny:
                                https://polskieradio24.pl/5/1222/Art...erzeje-Wislana
                                Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X