Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Hazardzista

Kasa za 500+ wpływa regularnie ?
    bo jakiś czas temu wariowałeś tu z powodu poślizgu

Z jednej strony pieklić się o opóźnienie w przelewie a z drugiej pomstować na socjal...

To jakaś POlityczna schizofrenia
    Po pierwsze: jak dają trzeba brać.
    Po drugie: nie płakałem ze mi brakuje, tylko ze marszałkowi brakuje bo był duży poślizg w otrzymaniu kasy z budzetu

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Ostatni temat to POstKOmuna+ PSLGBT. Wątku o nazwie "pakiet socjal+" tu nie było. No i raczej jesteś ostatnią osobą, by mi pisać co rozumiem, a czego niekoniecznie. Udowodniłeś to wielokrotnie

Wróć może do kwestii, co wyniknie z tego, że mimo poparcia PO, wpadnie ci na wyborczej liście towarzysz z SLD, albo Zielonych, czy też zielonych braci z ZSL, albo odwrotnie . Grunt, że esbeckie metody pasują i łączą. Geniusze do urn.
    Skoro Tobie nie przeszkadzał Kryze, Piotrowicz czy Jasinski to ma mi przeszkadzać połączona siła wszystkich partii inna niż prawica?
    Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
      O esbeckich metodach możesz zawsze porozmawiać w swoim środowisku. Np z TW Ryszardem i wszystkimi funkcjonariuszami PiSu, którzy mieli dostęp do zbioru zastrzeżonego (kilku ich było wbrew twoim twierdzeniom) i z tymi dla których było wszystko jedno po styczniu 2017. Potem możesz skonsultować temat z prokuratorem Piotrowiczem. Chętnie opowie jak walczył z systemem od wewnątrz. Lista jest dłuższa.
      Ale już dawno przekonałes, że TW i byli komuniści przeszkadzają tylko w opozycji. Wśród swoich są cacy.
      Pierwszej lidze komunistów jednak zawsze było zdecydowanie bliżej do PO niż do PiS

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
        Po pierwsze: jak dają trzeba brać.
        Po drugie: nie płakałem ze mi brakuje, tylko ze marszałkowi brakuje bo był duży poślizg w otrzymaniu kasy z budzetu
        No popatrz - brakuje a chcą dać na pierwsze dziecko, co spowoduje rozwalenie budżetu i jest polityczną korupcją a jednocześnie to realizacja obietnicy liberałów z PO, która już dawno to zaproponowała - rozumiesz coś z tego?

Komentarz

• Ty poważnie oczekujesz odpowiedzi na te pytanie ?

Przecież scenariusz odpowiednio rozpisany na role sprowadza się do :
          Ajwaj, ajwaj, ajwaj, ajwaj, ajwaj, ajwaj ale ten PiS zły. Czy chodzi o to, że PiS coś rozdaje, czy może, że nie rozdaje to jeden **** liczy się żeby nawpierdalać tego swojego ajwaj. I teraz są dwie opcje
          - jak zaczyna się merytoryczna gadka, jakieś pytania, to spierdolić na z góry upatrzone pozycję.

Kiedy zaś zaczyna się krytyka POKOplusLGBT to otwierają się następujące bramki:
          - ja na nich nie głosuję (buahahah) - najlepsze w tym wszystkim jest to, że 2 osoby aktywne w tym temacie zostały rozkminione i jakoś dziwnym trafem ich fejsbuczek był gorący podczas kodomickich akcji
          - w 1923 roku krytykowałem ich przy kawie z wujkiem Markiem
          - oni nie rządzą, a tak w ogóle PiS jest zły

Cała ta gadka jest o tyle śmieszna, że przypomina gadki z pedaliadą na kibice net co niby bezstronni obserwatorzy, ale jakoś od x lat nie potrafią się przypucować komu kibicują

Zresztą najlepszym podsumowaniem tej jeśli chodzi o poziom żenującej dyskusji jest wrzuta PiS buja się z TW.
          Tylko dziwnym trafem jest to partia która ujebała emerytury tym prawdziwym komuchom - czyli członkom apartu bezpieczeństwa.

Im więcej koledzy z trybun (KrzychuS fans huligans ) pierdolą 3 po 3 to w ich mniemaniu jest to gorzej dla faktów, bo wiosenne przesilenie i ogólnie PiS jest be. A zapomniałbym o Midziowym insajderskim hiciorze, że PiS to pedały...
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
            Skoro Tobie nie przeszkadzał Kryze, Piotrowicz czy Jasinski to ma mi przeszkadzać połączona siła wszystkich partii inna niż prawica?
            Najwyraźniej to u was chroniczne. Zamiast copy-paste z buraczanych, czy okopressowych bagien... Mogłeś najpierw sprawdzić konkretnie moje opinie na temat wspomnianych komuchów powiązanych z PiS. Nie zrobiłeś tego, jako kolejny - na szczęśćie nieliczny - kodomita w tym temacie. Przyjmij nagrodę i zaproszenie Jaco. Zawsze można problemy z ogarnianiem rozwiązać osobiście

Przypominam, że to tobie nie przeszkadzała esbecka inwigilacja przeciwników politycznych z udziałem negatywnie zweryfikowanego oficera SB. Bo dotyczyła przeciwnika politycznego.

PS No i nic nie wskazuje, by wyborcy Zjednoczonej Prawicy mieli rozważać głosowanie na kogoś takiego jak esbecy, czy sekretarze PZPR.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Ty poważnie oczekujesz odpowiedzi na te pytanie ?

Przecież scenariusz odpowiednio rozpisany na role sprowadza się do :
              Ajwaj, ajwaj, ajwaj, ajwaj, ajwaj, ajwaj ale ten PiS zły. Czy chodzi o to, że PiS coś rozdaje, czy może, że nie rozdaje to jeden **** liczy się żeby nawpierdalać tego swojego ajwaj. I teraz są dwie opcje
              - jak zaczyna się merytoryczna gadka, jakieś pytania, to spierdolić na z góry upatrzone pozycję.

Kiedy zaś zaczyna się krytyka POKOplusLGBT to otwierają się następujące bramki:
              - ja na nich nie głosuję (buahahah) - najlepsze w tym wszystkim jest to, że 2 osoby aktywne w tym temacie zostały rozkminione i jakoś dziwnym trafem ich fejsbuczek był gorący podczas kodomickich akcji
              - w 1923 roku krytykowałem ich przy kawie z wujkiem Markiem
              - oni nie rządzą, a tak w ogóle PiS jest zły

Cała ta gadka jest o tyle śmieszna, że przypomina gadki z pedaliadą na kibice net co niby bezstronni obserwatorzy, ale jakoś od x lat nie potrafią się przypucować komu kibicują

Zresztą najlepszym podsumowaniem tej jeśli chodzi o poziom żenującej dyskusji jest wrzuta PiS buja się z TW.
              Tylko dziwnym trafem jest to partia która ujebała emerytury tym prawdziwym komuchom - czyli członkom apartu bezpieczeństwa.

Im więcej koledzy z trybun (KrzychuS fans huligans ) pierdolą 3 po 3 to w ich mniemaniu jest to gorzej dla faktów, bo wiosenne przesilenie i ogólnie PiS jest be. A zapomniałbym o Midziowym insajderskim hiciorze, że PiS to pedały...
              Nie no - ja doskonale rozumiem że obecna zjednoczona(nienawiścią do PiS) opozycja neguje z automatu wszystko co pisowskie od przegranych wyborów z czego często wynika to że po jakimś czasie negują...samych siebie Po prostu próbuję czasami z nimi merytorycznie porozmawiać głównie ze względu na to, że od zawsze uważali się za tych lepiej wykształconych, bardziej oświeconych i cywilizowanych niż ta ciemna prawicowa masa....

Główne wnioski z tych rozmów są podobne do tych, które opisałeś Od siebie dodam, że:
              - szalenie ciężko jest się komukolwiek z antypisowców przyznać że głosował na PO
              - jak już się przyzna to szalenie ciężko jest wymienić jakieś argumenty przemawiające za głosowaniem na PO
              - jak już się nie da wymienić argumentów to okazuje się, że najważniejszym jest odsuniecie PiS od władzy

Jak już kiedyś pisałem łatwo się atakuje, ciężej wskazać alternatywę a jeszcze ciężej obronić swoje wybory niemniej przynajmniej ta najbardziej antyPiSowska część ich elektoratu ma naprawdę niewielkie wymagania w stosunku do Polski (czytaj byle nie rządził PiS) co jest w sumie trochę zasmucające tym bardziej że są to często ludzie wykształceni, którzy odnieśli jakiś tam zawodowy sukces

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Do urn, geniuszu (tylko ogarnij, kogo ci tam wyznaczyli na kandydata do głosowania na pierwszym, "biorącym", miejscu listy - postkomuszka, byłego sekretarza PZPR, TW SB, czy aktywistę LGBT [a może "wszystko w jednym" ]-
                Wypisz wymaluj Krzysztof Bęgowski vel Anna Grodzka

Komentarz

• Dodałbym jeszcze, że ta krytyka PiS zarówno z pozycji racjonalnych, jak i tych emocjonalnych ma jeszcze jedną podstawową cechę.

A mianowicie a'priori zakłada, że PiS ma być lekiem na całe zło - a jako, że nim nie jest (co sama słusznie udowadnia - co zresztą nie jest specjalnie trudne) jest z założenia zły.
                  Tylko, że w tym konkretnym wypadku PiS nawet nie sili się na udowadnianie, że jest partią idealną (o czym mówił nawet JKaczyński na ostatniej Konwencji) - tylko jest ruchem (w jakimś stopniu sprzeciwu) który powstał w określonych okolicznościach, które warunkują zarówno jego krótko, jak i długofalowe cele.
                  Celem nadrzędnym było rozjebanie systemu patologii, który po 1989 roku zamiast naturalnie obumierać, wręcz narastał - i tu jeden z głównych zarzutów wobec PO która zamiast "modernizować" mechanizmy zarządzania państwem nie dość, że sama cementowała stare układy, to jeszcze je mutowała.
                  PiS w większych, czy tam mniejszych bólach ten cel spełnił/spełnia.
                  Zaś co do zarzutów stricte merytorycznych (aczkolwiek często podlewanych jakąś śmieszną korwinowską dialektyką - widmo komunizmu krąży nad Polską ) to najczęściej jest ona oderwana od realiów społeczno-ekonomicznych UE 2019 roku.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No i co, moi prawilnie, zgodnie z rzeczywistością, piszący w tym temacie Panowie?

Serio jest sens trzymania tu tych post-sowieckich tłuków, którzy zamienili sobie suwerena z Moskwy na Brukselę – a w sumie czort wie, bo to niemal jeden sort?

Moim zdaniem, jeżeli nasze Dobre Chłopaki, głównie od nas młodsi, udzielający się na LFF mają jakieś wątpliwości, pytania, czy błędne przekonania będące wynikiem manipulacji Systemu – to im trzeba wszystko po prostu cierpliwie wytłumaczyć.

I dla tych Chłopaków warto się postarać, żeby pokazać im rzeczywistość taką, jaka jest, co Foxx robi bezbłędnie obijając adwersarzy jak ongiś Bruce Lee w ”Wejściu smoka”

Natomiast na ten moment tu jest trzech kandydatów (mam nadzieję, że nie pomyliłem się w liczeniu) do natychmiastowego wy.jebania, bo piszą jak funkcjonariusze Systemu specjalnie delegowani na nasze forum, bez żadnego udziału w życiu klibicowskim na Legii Warszawa. Ktoś ich zna, że tak zapytam? Hazardzista, Midzi, KrzychuS? Kto to jest? Wyp.irerdolić ich w kosmos. A jeżeli to nie są funkcjonariusze, tylko zwykłe debile - to tym bardziej. Trenujemy sobie na WN, przychodzi nasza Młodzież - pytają - co za k.urwy tam piszą? Odpowiedzi nie znam. Ale może tym pytaniem wywołani kiedyś się ujawnią z odwagą adewkwatą do wypisywania bzdur na naszym forum.

Jaco, szacun za gest, ale szkoda dzbana – zbyt fajny jest
                    OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Dobra, parę razy tu coś napisałem, więc się wypowiem.

Jestem za tym, żeby ich zostawić, bo lubię poczytać Foxxa.

Tylko tyle, i aż tyle .

I mimo wszystko Midziego nie wrzucałbym do jednego worka z pozostałymi dwoma, którzy są ewidentnymi płatnymi pisarzami.
                      Midzi to raczej zaślepiony nienawiścią do PiS bogaty neoliberał. Zapewniam Was, że np. w Warszawie jest takich sporo, więc fajnie poznać ich argumentację tym bardziej, że zawsze pada pod ciosami repliki Foxxa
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                        Dobra, parę razy tu coś napisałem, więc się wypowiem.

Tylko tyle, i aż tyle .
                        hehe, w punkt

Bez Nich Foxx nie miał by okazji wciąż doskonalić swojego ciętego pióra.
                        Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          Celem nadrzędnym było rozjebanie systemu patologii, który po 1989 roku zamiast naturalnie obumierać, wręcz narastał - i tu jeden z głównych zarzutów wobec PO która zamiast "modernizować" mechanizmy zarządzania państwem nie dość, że sama cementowała stare układy, to jeszcze je mutowała.
                          Ale PiS nie rozjebuje systemu patologii tylko wyrzuca patologów w nadziei, że jeśli wstawi się na ich miejsce uczciwych ludzi, to patologia zniknie. Co jest oderwane od rzeczywistości, bo dobrzy ludzie mogą zmieniać sie w patologów, a patolodzy w uczciwych ludzi (choć nie mają łatwo).

Myślenie, żeby wyrzucać kogoś z forum z powodu że jest "funkcjonariuszem", no to hmm - z całym szacunkiem - kwintesencja podejścia środowisk PiSu. Po prostu mamy rację, wiemy że ją mamy, a przeciwna strona używa manipulacji i przekłamań, więc zasadniczo ci, którzy się z nami nie zgadzają nie mają racji. Skoro więc udowodniliśmy, że oni nie mają racji to karą za to jest ban. W pewnym sensie rozumiem takie podejście, ale tak w przypadku forum, jak i inżynierii społecznej uważam, że jest absolutnie destrukcyjne. Po to jest na forum regulamin, i po to mamy kodeks karny, czy jakikolwiek inny, żeby bany rozdawać za łamanie regulaminu, a komuchów, czy wyżej wspominanych patologów skazywać za złamanie prawa. A kontynuując o regulaminie - no przecież to jest zerowy problem, żeby moderacja forum wpisała do regulaminu, że bany przysługują za pierdolenie kodziarskiej propagandy w temacie Polityka. Albo za zadeklarowanie że się zagłosuje na Schetynę & his angels. Albo w ogóle za zadeklarowanie, że się nie zagłosuje na PiS. Obojętnie. I legislatura, i egzekutywa, że tak powiem, należy do Was. I wtedy każdy będzie wiedział jakie są zasady. Bo na razie forum nadal nazywa się "Forum kibiców Mistrza Polski", a nie "Forum kibiców Mistrza Polski, nie będących funkcjonariuszami Systemu". A Ty Pawełku postulujesz, żeby bany były za nieokreślone zirytowanie nieokreślonej części nieokreślonego ciała forumowej starszyzny. Chyba przeciw takim praktykom w skali państwa występował antykomunistyczny ruch. A już na pewno jego republikańska część. No chyba że chodziło o to, żeby kto inny został arbitrem - kto wie czy nie zmanipulował mnie system.

Oba te aspekty jak dla mnie po prostu wykluczają zbudowanie przez jakikolwiek ruch sprawnego państwa. Jedyne z czym jestem w stanie się zgodzić, to że lepszy PiS niż PO, chociaż wyjątkowo często słychać, że "za PO robiono to samo".
                          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                            Dobra, parę razy tu coś napisałem, więc się wypowiem.

Tylko tyle, i aż tyle .

I mimo wszystko Midziego nie wrzucałbym do jednego worka z pozostałymi dwoma, którzy są ewidentnymi płatnymi pisarzami.
                            Midzi to raczej zaślepiony nienawiścią do PiS bogaty neoliberał. Zapewniam Was, że np. w Warszawie jest takich sporo, więc fajnie poznać ich argumentację tym bardziej, że zawsze pada pod ciosami repliki Foxxa
                            Wiesz, ja bynajmniej nie należę do bogatych neoliberałów, nazwał bym się raczej zwykłym obywatelem, a tak samo nie popieram skrajnie lewicowej polityki rozdawnictwa jako zwyczajnie demoralizującej i mającej zły wpływ na ludzką mentalność. Coraz więcej osób zaczyna uważać, że im się należą pieniądze praktycznie za nic, a to prosta droga do problemów w gospodarce.

Ja osobiście żadnych korzyści nie mam z tego rozdawania, miałbym je w przypadku obniżenia podatków, ale akurat na tym skorzystałaby cała gospodarka a nie tylko niektóre grupy. Niestety obniżanie podatków wygląda sporo słabiej w oczach niewykształconych wyborców, na których lepiej działa rozdawanie pieniędzy. Nie mają pojęcia o tym, że najpierw trzeba komuś zabrać uczciwie zarobione aby oni mogli dostać za nic.

Redystrybucja to po prostu bzdura, tylko uczciwą pracą można się dorobić, ale wielu zawistnych ludzi i tak tego nie zrozumie.
                            Zamieszczone przez księciuniu
                            Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pawełek Zobacz posta
                              No i co, moi prawilnie, zgodnie z rzeczywistością, piszący w tym temacie Panowie?

Serio jest sens trzymania tu tych post-sowieckich tłuków, którzy zamienili sobie suwerena z Moskwy na Brukselę – a w sumie czort wie, bo to niemal jeden sort?

Moim zdaniem, jeżeli nasze Dobre Chłopaki, głównie od nas młodsi, udzielający się na LFF mają jakieś wątpliwości, pytania, czy błędne przekonania będące wynikiem manipulacji Systemu – to im trzeba wszystko po prostu cierpliwie wytłumaczyć.

I dla tych Chłopaków warto się postarać, żeby pokazać im rzeczywistość taką, jaka jest, co Foxx robi bezbłędnie obijając adwersarzy jak ongiś Bruce Lee w ”Wejściu smoka”

Natomiast na ten moment tu jest trzech kandydatów (mam nadzieję, że nie pomyliłem się w liczeniu) do natychmiastowego wy.jebania, bo piszą jak funkcjonariusze Systemu specjalnie delegowani na nasze forum, bez żadnego udziału w życiu klibicowskim na Legii Warszawa. Ktoś ich zna, że tak zapytam? Hazardzista, Midzi, KrzychuS? Kto to jest? Wyp.irerdolić ich w kosmos. A jeżeli to nie są funkcjonariusze, tylko zwykłe debile - to tym bardziej. Trenujemy sobie na WN, przychodzi nasza Młodzież - pytają - co za k.urwy tam piszą? Odpowiedzi nie znam. Ale może tym pytaniem wywołani kiedyś się ujawnią z odwagą adewkwatą do wypisywania bzdur na naszym forum.

Jaco, szacun za gest, ale szkoda dzbana – zbyt fajny jest
                              Ja również bym ich zwolnił. Jeżeli Forum Legioniści jest kibolskie( a jest!) to się szanujmy, każdy szanujący się kibol nigdy nie zagłosuje Na PO SLD czy innych KODomitów czy UBywateli. Proste

Komentarz

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
                                Wiesz, ja bynajmniej nie należę do bogatych neoliberałów, nazwał bym się raczej zwykłym obywatelem, a tak samo nie popieram skrajnie lewicowej polityki rozdawnictwa jako zwyczajnie demoralizującej i mającej zły wpływ na ludzką mentalność. Coraz więcej osób zaczyna uważać, że im się należą pieniądze praktycznie za nic, a to prosta droga do problemów w gospodarce.

Ja osobiście żadnych korzyści nie mam z tego rozdawania, miałbym je w przypadku obniżenia podatków, ale akurat na tym skorzystałaby cała gospodarka a nie tylko niektóre grupy. Niestety obniżanie podatków wygląda sporo słabiej w oczach niewykształconych wyborców, na których lepiej działa rozdawanie pieniędzy. Nie mają pojęcia o tym, że najpierw trzeba komuś zabrać uczciwie zarobione aby oni mogli dostać za nic.

Redystrybucja to po prostu bzdura, tylko uczciwą pracą można się dorobić, ale wielu zawistnych ludzi i tak tego nie zrozumie.

Polacy kochaja socjalizm, udowadniali to wielokrotnie i teraz tez to robia ...

Komentarz

Pracuję...
                                X