Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    A nie, czekaj, to pewnie wina Tuska.
    A to on nie głosował za odwołaniem rządu Olszewskiego, który chciał prawdziwe lustracji i rozliczenia czerwonych?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      A to on nie głosował za odwołaniem rządu Olszewskiego, który chciał prawdziwe lustracji i rozliczenia czerwonych?
      Ciiiii.
      Ciekawe dlaczego Tusk i jego przydupasy nie pojawiły się na pogrzebie. Widać ważniejsze są pogrzeby Jaruzelskich i innych śmieci.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        dzisiaj razem ze swoimi oficerami prowadzacymi.
        Tak jak rodzina Przylebskich i Muszynski układają nam Trybunał Konstytucyjny

Oooo, Tusk wjeżdża na białym koniu i od razu socjal się leje z nieba. Bedziemy bogaci.
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Ciiiii.
          Ciekawe dlaczego Tusk i jego przydupasy nie pojawiły się na pogrzebie. Widać ważniejsze są pogrzeby Jaruzelskich i innych śmieci.
          I bardzo dobrze, gdyż ich obecność tam była by wysoce niestosowna.

Komentarz

• Jeden lepszy od drugiego Przypadek? - nie sądzę Jak nie Kaczyński znający zawartość zbioru zastrzeżonego przed jego otwarciem w 2017, to Przyłębscy na równi z obrońcami esbeckich przywilejów... liderami POstKOmunistów.

I ten Tusk na białym... Timmermansie (copyright - RAZ) - wszak socjal PiS zapowiedział i wprowadził na dzisiejszej konwencji. Wcześniej go nie forsowali

Mort miał jednak rację - nie ma lepszej okazji do samozaorania, niż pozwolenie "totalnym" na swobodną produkcję na forum

PS Może przy okazji nauczą się poprawnej polskiej pisowni
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
              W moim poście był wybór co do nazewnictwa. Czytanie ze zrozumieniem jak zwykle szwankuje.

Dodatkowe świadczenie emerytalne niepoparte żadnymi składkami to jeden z przykładów państwa opiekuńczego.

Ludzie mogą mieć inne poglądy na gospodarkę i mogą nie popierać takich świadczeń. Spróbuj to zrozumieć w wolnym czasie.
              To jak nie jest poparte żadnymi składkami to skąd są te pieniądze ?
              Czy Ty miałeś kiedykolwiek ustawę budżetową przed sobą ?
              Czy znasz pojęcie redystrybucyjnej funkcji budżetu ?
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                To jak nie jest poparte żadnymi składkami to skąd są te pieniądze ?
                Czy Ty miałeś kiedykolwiek ustawę budżetową przed sobą ?
                Czy znasz pojęcie redystrybucyjnej funkcji budżetu ?
                Nie wiem co ma wspólnego mój wpis do twoich pytań. Mam lepsze rzeczy do roboty niż udowadnianie Ci, że propozycje 500+ dla 1 dziecko czy „13 pensja” dla emerytów to socjalny transfer pieniędzy. Jeśli uważasz inaczej to ok, gratuluje.

Komentarz

Jak nie Kaczyński znający zawartość zbioru zastrzeżonego przed jego otwarciem w 2017
                  To napisz jeszcze dwie rzeczy:
                  1. Dokladną datę ujawnienia zbioru zastrzeżonego
                  2. Jak długo, po tym ujawnieniu, TW Ryszard pełnił swoje obowiazki

Pomogę.
                  Według powszechnie dostępnych źródeł, zbiór ujawniono w styczniu 2017 roku, a Kujda zrezygnował z funkcji w NFOSiGW 12 lutego 2019. Pracował tam od 2015 roku. Zrezygnował a nie został odwołany. Czyli nikt nic nie wiedział przez 2 lata? O każdym innym przypadku "prawicowe" media trąbiły na prawo i lewo.

Napisz jeszcze raz, że kryształowo uczciwy człowiek nic nie wiedział. Będę mógł się jeszcze trochę posmiac.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                    Nie wiem co ma wspólnego mój wpis do twoich pytań. Mam lepsze rzeczy do roboty niż udowadnianie Ci, że propozycje 500+ dla 1 dziecko czy „13 pensja” dla emerytów to socjalny transfer pieniędzy. Jeśli uważasz inaczej to ok, gratuluje.
                    No jeżeli dla Ciebie „socjalny transfer pieniędzy” (eureka) jest roznownoznaczny z „państwem komunistycznym” to nie pozostaje mi nic innego jak tylko zastanowienie się, czy lepiej Twą percepcję rzeczywistości politycznej opisuje „Matrix”, czy też może „Król Julian”
                    Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Niech dają ten socjal, mam dwoje dzieci. PIT mi zmniejsza, starzy dostaną trzynastkę.

Jak to nawija Pro8lem: daj mi coś, a przepierd* łatwo każda ilość
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                        No jeżeli dla Ciebie „socjalny transfer pieniędzy” (eureka) jest roznownoznaczny z „państwem komunistycznym” to nie pozostaje mi nic innego jak tylko zastanowienie się, czy lepiej Twą percepcję rzeczywistości politycznej opisuje „Matrix”, czy też może „Król Julian”
                        Powtórzę po raz drugi: czytanie ze zrozumieniem szwankuje.

Komentarz

• Wszystko rozdają, to mogliby od razu zagwarantować ubezpieczenie zdrowotne dla każdego (pomysł Radziwiłla (?)), przynajmniej by się pośredniaki przewietrzyły.
                          Ciekawe ilu emerytów dostanie i 13kę i 500+ :P

Komentarz

• a tak całkiem serio, to ciekaw jestem co zrobią z PITem. Studenty wiadomo - do 26 roku zwolnieni ( 300 zł w kieszeni przy przeciętnej płacy). A co z resztą? Morawicki wspomniał o podwojnej stawce kosztu pracy czyli ze 111 na 222. To da w portfelu 20 zł. Malutko, ale zawsze.
                            Jak dzadzą PIT na 15% to już zrobi się 120 zł miesięcznie. *

*liczylem dla przykładu: kwiecien 2017 - przeciętne miesięczne wynagrodzenie, tj. 4123 zł,

Komentarz

(...) Mort miał jednak rację - nie ma lepszej okazji do samozaorania, niż pozwolenie "totalnym" na swobodną produkcję na forum (...)
                              Nie, Mort nie miał racji. Takie szambo może sobie wybijać na Onecie, WP i innym gównie, a nie na Forum Kibiców Legii Warszawa. Ale to Wasze moderowanie, Wasza sprawa. Ja bym tych neosowietów wywalił stąd po prostu na zbity pysk. I serio, nie wiem w czym problem.
                              OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Estymator z sondażem sejmowym:
                                Gdyby wybory do Sejmu odbyły się pod koniec lutego PiS-Zjednoczona Prawica mogłyby liczyć na 41,1 proc. poparcia, co przekłada się 232 mandaty poselskie; PO poparło 26,2 proc. badanych (145 mandatów), a Wiosnę Roberta Biedronia - 9,2 proc. (39 mandatów) - wynika z sondażu Estymatora dla DoRzeczy.pl.

https://fakty.interia.pl/polska/news...ie,nId,2852817
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X