Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Myślę, że nie dostrzegasz clou sprawy:

o fuck, Sasin widzę nieźle odleciał. Stres z kopertami w SKOKu czy skup roszczeń przez jego brata to niezły stres którego widzę nie idzie udźwignąć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      To teraz tylko szczyt V4 i konferencja/cje na których obrzezanych dziennikarzy wcale najbardziej nie będzie interesowało wypytywanie uczestników jak to było w tych latach 40tych minionego wieku.

A co do tej umowy z 1960. Jest coś takiego jak AIPAC. Jest to żydowska organizacja odpowiadająca za lobbowanie u amerykańskich polityków. Organizacja ta zbiera ponad 100 mln dolarów rocznie na swoją działalność. To czy prawnie sprawa jest uregulowana nie ma najmniejszego znaczenia skoro dzięki genialnym działaniom jesteśmy w 100% uzależnieni od USA.

https://www.wsj.com/articles/pro-isr...74834?mod=e2tw
      Znaczenie ma postawa władz RP. Wystąpienie Pompeo wynikało w dużej części z tego, o czym piszesz i musiało być wygłoszone, zwłaszcza że w kwietniu ma składać raport z działań Departamentu Stanu w ramach realizacji ustawy 447. Jak pisałem wcześniej. miało jednak maksymalnie miękką formę w porównaniu do narracji tamtejszych roszczeniowców. Co zresztą mogliśmy porównać z niektórymi sformułowaniami, które padły później.

A stanowisko Polski w wyniku całego zamieszania jest najbardziej jasne od 1989. Podobnie jak wspólne oświadczenie premierów Polski i Izraela zgodnie stwierdzających, że ani naród polski, ani państwo nie dość, że nie mogą być oskarżane o współudział w Holokauście, to w bonusie podkreślających pomoc udzielaną Żydom przez Polskie Państwo Podziemne. Niech lobbują - na dzisiaj tak to wygląda.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      To już wszystko?

Nie uważasz, że powinniśmy poczekać jeszcze na uchwałę Sejmu, która zmusi żydowskich partnerów do milczenia? To dopiero będzie należyte domknięcie sprawy.
      Przeciwnie, uważam że uchwała nawet w polskim systemie prawnym ma znaczenie wyłącznie symboliczne i jest bez znaczenia. Tym bardziej nikogo do niczego "nie zmusi" - patrz realne skutki uchwały czczącej ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów w 1943. Poroszenko z Wiatrowyczem zostali tak "zmuszeni", że zęby bolą... Naprawdę nie rozumiem Twojej wiary, że nasze jednostronne akty prawne mogą kogoś za granicą do czegokolwiek "zmuszać". Dotyczy to zresztą nie tylko Polski. Będąc w październiku na Ukrainie nazywałem rzeczy po imieniu, mimo przyjętej tam ustawy penalizującej jakąkolwiek krytykę UPA. Robiłem to m.in. w obecności ludzi podlegających tamtejszemu MSW.

Natomiast to nie wszystko, bo mimo panicznych nocnych wyjaśnień w świat idzie realny gest:

Anna Azari, ambasador Izraela w Polsce, została pilnie wezwana do Ministerstwa Spraw Zagranicznych po notę protestacyjną związaną z wypowiedzią premiera Benjamina Netanjahu
      https://dorzeczy.pl/obserwator-medio...kiego-msz.html

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Wynikiem tej konferencji o Trójmorzu jest konkluzja, że "będziemy rozmawiać dalej", tak? To chyba możnaby jednak to pominąć w jakichś okołobilansowych rozważaniach.
      Toteż możesz to pominąć, przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Moją uwagę zwrócił głównie skład uczestników oraz roboczy, a nie plenarny charakter spotkania, więc ja nie pomijam. Podobnie, pewne znaczenie widzę w czasowej zbieżności tych dwóch konferencji.

PS Hazardzista, ile podobnych konferencji zorganizowała Polska w całej swojej nowożytnej historii?
      Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        PS Hazardzista, ile podobnych konferencji zorganizowała Polska w całej swojej nowożytnej historii?
        organizować a zorganizować to różnica Organizować to możemy sobie mecz na narodowym. Konferencja została nam wsadzona i mam podobne odczucia do niej jak RAZ którego nie trawię. Zorganizować jak najbardziej się udało - ładnie to wyglądało, hotele, catering. Cud, miód.

Komentarz

• Foxx, widzę, że od rana czas na prostowanie przekazu. Rozumiem. A jednak nie rozumiem, ale bardzo współczuję, bo wczoraj nawet kilka masek pospadało dotyczących kto jest Karnowskim... tfu funkcjonariuszem, a kto jeszcze pozostał dziennikarzem.

Podobnie jak wcześniejsze litanie oskarżeń te brzmią naprawdę słodko i zabawnie, gdyż stawianie mnie jako zwolennika dyplomacji PO to już aberracja do kwadratu zważywszy na to co pisałem o Sikorskim, że to brytyjski szpion i linkowałem takie zdjęcia jak poniżej. O dyplomacji Tuska i nie tylko też nie wypowiadałem się zbyt elegancko

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Sama polityka zagraniczna Tusk (proniemiecki, probrukselski), Komorowski (prorosyjski), Kaczyński (proamerykański), Sikorski (proamerykański, ale inaczej), Kwaśniewski i Miller (pachołki rosyjskie) jest świetnym tematem do napisania długiej książki na temat wpływu polityki zewnętrznej państw ościennych i nie tylko na politykę wewnętrzną Polski.

PS. Dalej żyj w swoim świecie
          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Foxx -

Wybacz, odniosę się jak będę miał trochę więcej czasu.
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Myślę, że lepiej poczekać na kolejne tłumaczenia Beatek i Sasinów. Mogą być równie śmieszne

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                Toteż możesz to pominąć, przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Moją uwagę zwrócił głównie skład uczestników oraz roboczy, a nie plenarny charakter spotkania, więc ja nie pomijam. Podobnie, pewne znaczenie widzę w czasowej zbieżności tych dwóch konferencji.
                Ależ skład jest bardzo prestiżowy, czaswo zbieżna jak najbardziej. Po prostu efekt sprowadza się do "zadzwonimy do pana". Tak zapewne pisałyby propisowskie media za poprzedniej kadencji.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Jeszcze w kontekście budowlanym. Akurat u mnie na czasie

Komentarz

• Ty już dałeś POpis wklejając wczorajszy obrazek...ale tak dla pewności bo nie wiem do której z twych jakże licznych osobowości odpisuuje, to na 11:44 15/02/2019 to JKaczyński to rekin biznesu, czy też może nieudacznik z kotem ?
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Obrazek wczoraj adekwatny. Większego wypinania dupy nie było w ostatnich 3 dekadach.

Cieszę się, że boli

PS. Kaczyński mam nadzieję, że wkrótce emerytowana historia polskiej polityki.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Obrazek wczoraj adekwatny. Większego wypinania dupy nie było w ostatnich 3 dekadach.

Cieszę się, że boli
                        bo jesteś życiową pokraką co w w wyimaginowanym bulu innych osób szuka swojej satysfakcji gamoniu haha
                        haha
                        haha
                        strasznie boli
                        haha
                        haha
                        haha

ps. a te wątki homoseksualne które przemycasz w swoich postach to kwestia orientacji ? czy to raczej konflikt osobowości znów daje znać o sobie
                        w sumie obie możliwości wiele by wyjaśniły co do twojej tfurczości
                        Uhuhuhu... hahahaha.
                        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jednak boli więcej niż zwykle

Spokojnie o moją orientację nie musisz się bać. Z tego co słyszałem i pisałem już niegdyś to u was jest cieplej niż w Wiośnie.

Komentarz

Jednak boli więcej niż zwykle
                            niewypowiedzianie boli, szczególnie twoja nadzieja (i wiosna) o emerytowanej histerii

"Z tego co pisałeś" buhahaha od dziś masz ksywkę insajder
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A nie miałem ksywki insajder, kodowiec, platformers, totals, zslowiec i inne, które wymyślałeś m.in. Ty na poczekaniu?

Mnie to naprawdę bawi jak można być tak zacietrzewionym

PS. Wszystko w stylu dzisiejszego Michałka Karnowskiego.
                              @michalkarnowski
                              4h hours ago
                              Panie Michnik, przestań pan! To, co robicie, to już nie jest dziennikarstwo, to próba zadręczenia przyzwoitego człowieka
                              Zostawcie Kaczyńskiego bo się popłaczę... Kuźnia polskiego dziennikarstwa, która po zmianie rządów wyląduje na bruku, bo od lizusostwa ma język zdarty i pełen drzazg.

Komentarz

A nie miałem ksywki insajder, kodowiec, platformers, totals, zslowiec i inne, które wymyślałeś m.in. Ty na poczekaniu?

Mnie to naprawdę bawi jak można być tak zacietrzewionym
                                ok niech ci będzie wiosenny insajder
                                a przy okazji cieszę się, że masz duże samozadowolenie związane z własnym bytem. to ważne, żeby akceptować siebie jakim się jest i jeszcze do tego czerpać z tego satysfakcję. aczkolwiek zacietrzewienie samo w sobie nie jest cnotą którą winno się pielęgnować

ps. ale za info o WIOSENNYM przesileniu chapeau bas widać, że miałeś info od samego Źródła
                                Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X