Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Minister tłumaczy je tak:
    Piotr Gliński
    ‏ @PiotrGlinski

Na rozmowę z red. Mazurkiem zgodziłem się tylko pod warunkiem nieporuszania tematów w jakichkolwiek sposób związanych z tragiczną śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza. Uważam, że wymaga tego okres żałoby. 1/2
    Piotr Gliński
    ‏ @PiotrGlinski
    3h3 hours ago

Wszyscy potrzebujemy więcej ciszy i refleksji, a nie młócki medialnej. Redaktor dał słowo. A następnie je złamał na antenie. To widocznie było dla mnie za wiele… 2/2
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Każdy udaje świętego...
      Najpiękniejszy mój świat.... ursus c 360

Komentarz

• Winny się tłumaczy. Poszło o to, że Mazurek zapytał o obcięcie kasy na finansowanie muzeum w Gdańsku, a minister - vel "Człowiek Wolności" uniósł się niesłychanie.

Komentarz

• Głupie wyjście Glińskiego. Natomiast informacja o zmniejszeniu dotacji jest w obiegu od października. Że opozycja próbuje to połączyć ze śmiercią santo subito Adamowicza to normalne. Natomiast pytanie się o to w kontekście bieżących wydarzeń przez Mazurka, trochę słabe. Miał na to 3 miesiące.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
            Głupie wyjście Glińskiego. Natomiast informacja o zmniejszeniu dotacji jest w obiegu od października. Że opozycja próbuje to połączyć ze śmiercią santo subito Adamowicza to normalne. Natomiast pytanie się o to w kontekście bieżących wydarzeń przez Mazurka, trochę słabe. Miał na to 3 miesiące.
            Mowa o ministrze i wicepremierze. Mazurek to nie Danuśka, czy inny posterunkowy z reżimowej żeby zadawać miłe pytania przygotowane wcześniej na kartce dla rozmówcy.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Mowa o ministrze i wicepremierze. Mazurek to nie Danuśka, czy inny posterunkowy z reżimowej żeby zadawać miłe pytania przygotowane wcześniej na kartce dla rozmówcy.
              Czyli Gliński to ******, bo tak jak Twoi idole hurtem bojkotują TVP a chodzą do poprzednio-reżimowego TVNu?. Glińskiego i pajaców z POKO nie trawie, więc śmiało możesz odpowiedzieć - tak.

Komentarz

• Najlepszym scenariuszem w sprawie brexitu byłby ten, gdyby Brytyjczycy zdecydowali o pozostaniu swego kraju w Unii Europejskiej - powiedział premier Mateusz Morawiecki w wyemitowanym dziś wywiadzie dla telewizji BBC.
                No wreszcie. Brawo.
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                  No wreszcie. Brawo.
                  500- też brawo?

Komentarz

500- też brawo?
                    Skomentuj proszę b. dogłębnie
                    Masz może jakieś prognozy co by było bez 500?
                    Średnia ruchoma to dobry wybór do takiej analizy?

Z góry dziękuję
                    "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak Zobacz posta

Z góry dziękuję
                      Warszawska Karta LGBT PLUS, tym teraz żyją wyjątkowi, nowocześni, jedynie słuszni i postępowi pokowcy. Ten wykres i konkluzja midziego 500- tylko potwierdza słowa Płatkowej, że hetero to nieroby, a wśród par homo rodzi się więcej dzieci i dlatego warto uruchomić LGBT+, bo tu jest przyszłość. Ciemnota prawacka nic nie rozumie.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                        Czyli Gliński to ******, bo tak jak Twoi idole hurtem bojkotują TVP a chodzą do poprzednio-reżimowego TVNu?. Glińskiego i pajaców z POKO nie trawie, więc śmiało możesz odpowiedzieć - tak.
                        Gliński jest mi na tyle ambiwalentny, że naprawdę mogę go stawiać na równi z pajacami z POKO. Natomiast z tego co wiem jest bardzo marnym ministrem i nie są to wcale opinie z tęczowego obozu o zgrozo

Natomiast nie wiem o jakich moich idolach piszesz, ale bojkot TVP jak najbardziej słuszny. Im krócej będą robili na Woronicza sieczkę z mózgu na moje pieniądze tym lepiej.

Zresztą ja już bojkotowałem zanim to było modne
                        Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

Z góry dziękuję
                          w skrócie? kurczymy się. Gdzieś tu był zakład że będzie powyzej 400k. Kto przegrywa?

Gdyby było in vitro refundowane byłoby kilka tysięce przyszłych podatników więcej. Ale cóż, naprotechnologią Radziwił chciał rozruszać populację:

Od czasu wprowadzenia rządowego programu kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w całej Polsce urodziło się 70 dzieci. Dla porównania, chociaż nieco niesprawiedliwego, bo refundacja zapłodnienia in vitro działała przez 4 lata, ta bardziej kontrowersyjna metoda przyczyniła się do ponad 21 tys. narodzin.
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Zresztą ja już bojkotowałem zanim to było modne
                            Gliński bojkotuje- be. Midzi i jego opozycyjni towarzysze bojkotują - cacy. No ok, w miarę logiczne.

Komentarz

Nie poczuwam się do komentowania dogłębnego, gdyż nie jestem autorem tejże analizy.
                              Natomiast z punktu widzenia metodologii użycie średnie ruchomej jest dosyć częstym zabiegiem jeśli chodzi o dane makroekonomiczne. Można w ten sposób uwidocznić cykle koniunkturalne, czy wahania okresowe (bezrobocie sezonowe).
                              Osobiście wolałbym wykres pokazujący miesięczne, albo kwartalne sumy urodzeń i zgonów, który pokazywałby dokładniej zmianę wartości, a także umożliwiałby przedstawienie kilku lat na jednym wykresie.

PS. Ja zawsze przeciwko czerwonym. Zarówno Jacka i Jarka nie trawię. Kurskich oczywiście
                              Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

• "Grażyna Wolszczak, która w 2018 roku pozwała państwo za smog, wygrała proces. W czwartek sąd przyznał jej rację i nakazał Skarbowi Państwa, ministrowi środowiska i ministrowi energii zapłatę 5 tys. zł na wskazany przez aktorkę cel charytatywny. Uzasadniając wyrok, sąd stwierdził, że "każdy ma prawo do korzystania z walorów nieskażonego środowiska".

Pozew przeciw miastu po wygraniu wyborów przez Rafałka wycofała. Totalnych ogarnęła wścieklizna i walą pozwy zbiorowe i nie tylko, na potęgę. Elyta artystyczna nawet nakręciła spot ze Szturem. Wyczuli możliwość dowalenia kaczolandowi i z radości aż w majty popuszczają.
                                Nie pozostaje chyba nic innego, jak składać wnioski przeciwko miastu, przecież "każdy ma prawo do korzystania walorów nieskażonego środowiska". Od 2006 r. Warszawą rządzi jedna opcja polityczna a Rafałek jest kontynuatorem tych rządów. Od 13 lat nie ma żadnej poprawy jakości powietrza w mieście. Ilość pieniędzy zapisanych w budżecie nie ma więc żadnego znaczenia. Przy okazji można prześledzić gdzie krążą te dziesiątki milionów złotych przeznaczane na ten cel. Zachęcam do działania, droga sądowa przetarta.

Komentarz

Pracuję...
                                X