Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Idiotów nie brakuje po obu stronach.
    Możesz wkleić wypowiedź pewnego posła dotyczącą powodów umiejscowienia lotniska w Radomiu?
    Pomogę: "Polacy zwykle latają na południe, a Radom jest na południe od Warszawy."
    Inteligentna wypowiedź, co nie?
    Ooo forumowi kodziarze chca sie licytować na glupie wypowiedzi z dwóch stron barykady?

Jestem jak najbardziej za, mozna nawet zalozyc osobny temat

Pamietajcie tylko, ze jak przeklwjacie soki z buraka czy wrzutki z pedalenu, to najpierw sprawdzcie u zrodla, bo zostaniecie jak Szawar z tym cytatem z Piotrowicza

No i pamietajcie, ze u nas jest posel Suski i jeszcze paru innych, a po waszej stronie w zasadzie kazdy piierdoli od rzeczy
    Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
      Chyba nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi posła Suskiego. Idąc jego tokiem myślenia, proponuję Ustrzyki - są jeszcze bardziej na południe a wiec bliżej najpopularniejszych celów podróży.
      Tak, ta wypowiedź jest równie zabawna. Wiecej obiektywizmu ... oj, chyba się zagalopowałem. Na obiektywizm nie ma co liczyć.
      Ja proponuję Abu Dabi.
      Tylko, że problem z tymi propozycjami jest taki:
      - że fizycznie istnieją 2 lotniska "rezerwowe" dla Warszawy Modlin i potencjalnie Radom
      - na świecie są lotniska 100km od metropolii, które pełnią rolę lotniska zapasowego/low costowego

W Ustrzykach nie ma ani lotniska, a także odległość Ustrzyki - Warszawa wyklucza, żeby takie potencjalne lotnisko było 2 Warszawskim lotniskiem.

Jeśli lowcost zostałby wyjebany poza Okęcie (a jeśli nie powstanie CPK to tak się stanie w okolicach 2030roku) to faktycznie dla przewoźników byłoby lepiej żeby to był Radom.
      Dla 90% potencjalnych pasażerów nie bardzo.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        Haha

Nie ma to jak socjologiczne wypocinki Pani Paulinki.
        Cóż, spojrzałeś w lustro i zareagowałeś zgodnie z matrycą, sprzed 100 lat

Górska Paulina

Wydział Psychologii UW
        Centrum prowadzi ożywioną działalność badawczą obejmującą zarówno badania podstawowe (realizowane w ramach grantów MNiSW, FNP, funduszy statutowych Wydziału Psychologii UW oraz międzynarodowych grantów badawczych), jak i badania stosowane realizowane we współpracy z organizacjami pozarządowymi (m.in. Forum Dialogu Między Narodami, Fundacją im. Stefana Batorego, Fundacją Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Fundacją „Ocalenie”, Muzeum Historii Żydów Polskich i innymi instytucjami). W ramach działań Centrum prowadzony jest również Polski Sondaż Uprzedzeń / Polish Prejudice Survey – ogólnopolskie wielowymiarowe badanie postaw wobec mniejszości narodowych i grup etnicznych.
        http://psych.uw.edu.pl/o-nas/katedry...edzygrupowych/

Strasznie PiS-wska, i nie waham się napisać FASZYSTOWSKA jaczejka.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Przecież wiedziałem, że to badanie z PiS-em nie ma nic wspólnego. Natomiast na rzetelne badania to nie wygląda. Czyżbyś posługiwał się linkami do byle barachła?

PS. Termometr

PS2. Oj coś im się metodologia nie dopasowała do rzeczywistości.

W próbie znalazło się 517 kobiet i 483 mężczyzn. Osoby badane miały od 18 do 75 lat (M =
          45,38; SD = 14,72; Rysunek 1). Respondentów zapytano o to, na którą partię lub
          ugrupowanie zagłosowaliby oni, gdyby w najbliższą niedzielę odbywały się wybory
          parlamentarne (Rysunek 2). Na podstawie odpowiedzi na to pytanie osoby badane
          podzielono na dwie grupy – wyborców PiS (n = 261) oraz wyborców partii opozycyjnych (czyli
          PO, Nowoczesnej, PSL, SLD i Partii Razem; n = 373). Analizy przedstawione w dalszej części
          tego raportu dotyczą tych dwóch grup respondentów.
          Oby więcej takich badań, gdyż wedle tego "sondażu" tak wygląda poparcie dla partii:
          PiS - 26,1%
          Opozycja - 37,3%
          Pozostali (Kukiz, kanapy i niezdecydowani) - 36,6%

Jaco to lubi
          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Przecież wiedziałem, że to badanie z PiS-em nie ma nic wspólnego. Natomiast na rzetelne badania to nie wygląda. Czyżbyś posługiwał się linkami do byle barachła?
            Lubię posługiwać się linkami "z drugiej strony"- naprawdę nie jest moim problemem, że to generalnie barachło Dla mnie sprawa jest prosta - badania w oparciu o niesformułowaną wprost tezę miały prowadzić do nieco innych, oczywistych, wniosków i temu, moim zdaniem miał służyć taki, a nie inny podział respondentów na grupy (autorzy badania uwierzyli we własną propagandę, a rzeczywistość sprawiła dość oczywistego w takiej sytuacji psikusa).

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            PS. Termometr
            Raczej elektroniczny ciśnieniomierz... z naklejoną przez producenta na ekran folią ochronną z nadrukiem "wskazującym" stałą wielkość, ale "totalni" w oparciu o tego typu "wyniki" genereują "diagnozy"... samograj do przytoczenia

PS2. Oj coś im się metodologia nie dopasowała do rzeczywistości.
            Można to i tak ująć

Jaco to lubi
            Akurat w tej części nie tylko on Wszak to wypisz-wymaluj "wiosenne przesilenie 2016". tylko cyferek więcej
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Śmierdzi mi ten Gwiazdowski. Koleś ogłasza że wchodzi do polityki i będą startować w wyborach i nagle kilka mediów III RP go zaprasza, wywiady itd. Nie tak dawno Wolnościowcy,Narodowcy i inni ogłaszają start pod jednym szyldem i zero zaproszeń do tych mediów.

Moja teoria spiskowa jest taka, że Gwiazdowski jako "poważny ekspert" wolnorynkowy ma uderzyć właśnie w antysystemową koalicję i odebrać z 2% aby im brakowało.

Komentarz

• Zamieszczone przez UlicznyObserwator Zobacz posta
                Śmierdzi mi ten Gwiazdowski. Koleś ogłasza że wchodzi do polityki i będą startować w wyborach i nagle kilka mediów III RP go zaprasza, wywiady itd. Nie tak dawno Wolnościowcy,Narodowcy i inni ogłaszają start pod jednym szyldem i zero zaproszeń do tych mediów.

Moja teoria spiskowa jest taka, że Gwiazdowski jako "poważny ekspert" wolnorynkowy ma uderzyć właśnie w antysystemową koalicję i odebrać z 2% aby im brakowało.
                Robert Winnicki

@RobertWinnicki
                2 godz.2 godziny temu

W operacji „Gwiazdowski” widać „niewidzialną rękę” Morawieckiego. W tle, jak donoszą okołorządowe jaskółki, są b.intratne interesy na styku polityki, biznesu i państwowych spółek. Projekt ma dwa cele: obniżyć szanse koalicji narodowo-wolnościowej i dać ew. koalicjanta na jesień.

Komentarz

• Ja w przeciwieństwie do Winnickiego uważam, że to "śpioch" z drugiej strony mający osłabić wolnorynkowców/narodowców oraz PiS.

Komentarz

• Foreign Policy o Donaldzie Tusku, użyjcie sobie translatora, bo angielskiego pewnie nie znacie.

Komentarz

• Ale jak go użyć na SS-ie szanowny lingwisto
                      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• jak ktoś nie zna angielskiego faktycznie może użyć translatora, natomiast twoich braków tak łatwo się już nie nadrobi.
                        a o wartości tekstu najlepiej świadczy jakże wierna ilustracja...w sam raz na kolejne wiosenne przesilenie
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Użyłem "translatora" i dowiedziałem się, że "White warrior" oznacza "Biały wojownik" - a w avatarze masz dwóch czarnych
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Użyłem "translatora" i dowiedziałem się, że "White warrior" oznacza "Biały wojownik" - a w avatarze masz dwóch czarnych
                            To zagadka godna generałowej Dukaczewskiej
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                              Foreign Policy o Donaldzie Tusku, użyjcie sobie translatora, bo angielskiego pewnie nie znacie.

Ulala, ale zaszczyt na tym forum dla plebsu i prostych niepismiennych kiboli goscic White Warriora - zapewne rekina wielkopolskiej finansjery, mlodego wyksztalconego z duzego miasta po 10 fakultetach z biegla znajomoscia pewnie ze 4 jezykow

A tak swoją drogą, wklejony cytat to raczej laurka dla Matoła nie jest

Szczegolnie zdanie, ze stanal przeciwko swojemu narodowi by bronic europejskich wartosci Prawie jak Jaruzelski w '81, zabraklo tylko zeby czolgi z Brukseli wyslal
                              Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                                Ulala, ale zaszczyt na tym forum dla plebsu i prostych niepismiennych kiboli goscic White Warriora - zapewne rekina wielkopolskiej finansjery, mlodego wyksztalconego z duzego miasta po 10 fakultetach z biegla znajomoscia pewnie ze 4 jezykow

A tak swoją drogą, wklejony cytat to raczej laurka dla Matoła nie jest

Szczegolnie zdanie, ze stanal przeciwko swojemu narodowi by bronicveuropejskich wartosci
                                Te europejskie wartości to w przypadku łajtłariora pro znajomość francuskiego
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X