Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    To jest szczególnie dobre

W grupie zwolenników PiS kontakt ze zwolennikami opozycji wiąże się z pozytywnymi
    postawami wobec nich
    To ja może inaczej. Ja to widzę tak. Zwolennicy prawej strony patrzą na opozycję z politowaniem, nie traktują ich poważnie, wyśmiewają ich zachowania rodem z psychiatryka i takie tam robią sobie różne z nich podśmiechuujki. Natomiast zwolennicy opozycji pałają jedynie antypisowością, nienawiścią, histerią i wszystkim prawakom, katolom i pisiorom życzą śmierci.
    Może być?

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Ciekawe kiedy i do kogo kilka spraw dotrze...

Całość raportu: http://cbu.psychologia.pl/uploads/f_...mWt7FtStE7j4uw
      Haha

Nie ma to jak socjologiczne wypocinki Pani Paulinki.

Zarówno w przypadku wyborców partii opozycyjnych (M = -14,93; SD = 24,19), jak
      i wyborców PiS (M = -6,29; SD = 25,10), średnia odpowiedzi na pytanie o uczucia wobec
      oponentów politycznych była istotnie niższa od punktu 0, który oznaczał uczucia neutralne.
      Niezwykle ciekaw jestem jak przy takim odchyleniu standardowym prezentowałoby się graficzne zestawienie udzielanych odpowiedzi przez respondentów.
      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
        To ja może inaczej. Ja to widzę tak. Zwolennicy prawej strony patrzą na opozycję z politowaniem, nie traktują ich poważnie, wyśmiewają ich zachowania rodem z psychiatryka i takie tam robią sobie różne z nich podśmiechuujki. Natomiast zwolennicy opozycji pałają jedynie antypisowością, nienawiścią, histerią i wszystkim prawakom, katolom i pisiorom życzą śmierci.
        Może być?
        Ja widze to inaczej, każdy kto ma inne poglądy niż skrajnie prawicowe, nacjonalistyczne od razu szufladkowany jest jako lewak, kodziarz czy pedał popierający LGBT. Dlatego tez zwolennicy partii rządzącej pałają nienawiścią, histerią i wszystkim opozycjonistom życzą śmierci.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Ja widze to inaczej, każdy kto ma inne poglądy niż skrajnie prawicowe, nacjonalistyczne od razu szufladkowany jest jako lewak, kodziarz czy pedał popierający LGBT. Dlatego tez zwolennicy partii rządzącej pałają nienawiścią, histerią i wszystkim opozycjonistom życzą śmierci.
          Lekarza.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Lekarza.
            czy aby nie za późno

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Lekarza.
              Niektórym prokuratora i sprawiedliwego sędziego
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                czy aby nie za późno

Mogłes tez to wkleić.

Komentarz

Ja widze to inaczej, kaÅźdy kto ma inne poglÄ…dy niÅź skrajnie prawicowe, nacjonalistyczne od razu szufladkowany jest jako lewak, kodziarz czy pedaÅ‚ popierajÄ…cy LGBT. Dlatego tez zwolennicy partii rzÄ…dzÄ…cej paÅ‚ajÄ… nienawiÅ›ciÄ…, histeriÄ… i wszystkim opozycjonistom ÅźyczÄ… Å›mierci.
                  Szufladkowanie odbywa się z obu stron. Osobiście mogę się pochwalić kilkunastoma łatkami. Najzabawniejsze są takie przekrojowe od totalsa przez kodziarza do pisowca.
                  Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie widzisz różnicy? Typ przyszedł sprowokować awanturę i mu się udało a tamci sami z siebie kładą się w biały dzień na chodniku, drą się i kopią w barierki nie wiadomo w jakim celu. Wejdź na sektor w koszulce Widzewa czy Jagi, wtedy też zobaczysz "podobne" zachowanie gospodarzy.

Komentarz

Mogłes tez to wkleić.
                      ahahahaha

Trochę mój humor ma się nijak do Życzenia Śmierci 34 w Twoim wyimaginowanym świecie, ale co ja mogę zrobić ... skoro we mnie już jest taka dusza, która niczym się nie wzrusza
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• ale lecimy dalej z waszym zapleczem intelektualno...śmieszkowym

a to dopiero początek :lol
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          a to dopiero początek
                          Idiotów nie brakuje po obu stronach.
                          Możesz wkleić wypowiedź pewnego posła dotyczącą powodów umiejscowienia lotniska w Radomiu?
                          Pomogę: "Polacy zwykle latają na południe, a Radom jest na południe od Warszawy."
                          Inteligentna wypowiedź, co nie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                            Typ przyszedł sprowokować awanturę
                            Co przyszedł zrobić ?

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                              Idiotów nie brakuje po obu stronach.
                              Możesz wkleić wypowiedź pewnego posła dotyczącą powodów umiejscowienia lotniska w Radomiu?
                              Pomogę: "Polacy zwykle latają na południe, a Radom jest na południe od Warszawy."
                              Inteligentna wypowiedź, co nie?
                              Z punktu widzenia rynku lotniczego jest ona jak najbardziej inteligentna (aczkolwiek w mojej opinii fałszywa - w sensie, że większość ruchu idzie jednak na zachód, a nie na południe)
                              Pomijając brak większego sensu lotniska B dla Warszawy o charakterze Modlina/Radomia. Oraz kompletny brak sensu istnienia lotniska w Radomiu - z punktu widzenia mieszkańca Warszawy.

Ale ok dla Ciebie wypowiedź posła z Radomia, propsująca mniej lub bardziej udolnie lotnisko w Radomiu jest porównywalna z jednoosobowym trybunałem w postaci pasibrzucha chłopca na posyłki starego Pruszkowa to w sumie nie mam więcej pytań

lecimy dalej

sekcja lgbt w akcji
                              Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Chyba nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi posła Suskiego. Idąc jego tokiem myślenia, proponuję Ustrzyki - są jeszcze bardziej na południe a wiec bliżej najpopularniejszych celów podróży.
                                Tak, ta wypowiedź jest równie zabawna. Wiecej obiektywizmu ... oj, chyba się zagalopowałem. Na obiektywizm nie ma co liczyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X