Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dziękuję, dobranoc:
  To wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację. Oni powinni to usłyszeć - powiedział lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.
  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
  "
  Janusz Waluś - czekaMY!

  Komentarz


  • Tutaj w podobnym tonie, gdzie nienawiść z tych ust leje się wręcz wiadrami:
   Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

   Komentarz


   • Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

    Józef Mackiewicz

    Komentarz


    • Ciekawe, zobaczymy

     PS. Może Robert Gwiazdowski w końcu na kogoś (siebie) zagłosuje

     Komentarz
     • 04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

      Komentarz


      • Po uśmieszku widzę, że żałoba po Waszym prezydencie się już skończyła :lol
       Lieber tot als rot!!

       Komentarz


       • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        Po uśmieszku widzę, że żałoba po Waszym prezydencie się już skończyła :lol
        Masz problemy ze wzrokiem, bo nie trafiłeś ?
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

        Komentarz


        • Oj tam oj tam. Czysty przypadek
         Bazinga!
         Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

         Komentarz


         • I cóż takiego strasznego się tam dzieje - poza amatorskim wstawieniem panoramy miasta "ni w pięć, ni w dziesięć"?

          No, ale zgodnie z wszystkimi przewidywaniami, skoro "totalni" traktują Adamowicza jak za życia...

          RAZ:

          To prawda – nie ma symetrii win!

          Bardzo rzadko zgadzam się z "opozycją totalną", więc skoro się tak stało, muszę ten fakt odnotować.


          Tak, rzeczywiście "nie można mówić o żadnej symetrii", i rzeczywiście można powiedzieć, że "winna jest tylko jedna strona", a nawet "jeden człowiek", który kłamstwo i nienawiść uczynił swą polityczną metodą. Ta stroną jest PO i służące jej liberalne salony, a tym człowiekiem Donald Tusk. Nie napiszę "Oskarżam!", bo tej frazy użył kiedyś Zola – przypomnę jednak, że pisałem wielokrotnie, iż Donald Tusk to najbardziej żałosna kreatura, jaka rządziła Polską od czasu generała Zajączka, i mam nadzieję zobaczyć go jeszcze kiedyś w więzieniu.

          Nie ma symetrii. Wiceprzewodniczący PiS nie zaprosi na "zimny budyń krojony nożem", jak Palikot zapraszał na "kaczkę po smoleńsku i krwawą Mary". Żaden pisowiec nie będzie w telewizji obruszał się, że Tusk (czy ktokolwiek inny) przyszedł na pogrzeb "w czarnym garniturze jak jakiś Breżniew", żaden pisowiec nie będzie gdańszczanom gasił zniczy moczem ani w czasie, gdy je zapalają, puszczał przez gigantofon "kaczuszek", żaden nie będzie organizował na fejsie wydarzenia "wyp…my serce ze zniczy z Gdańska" – a kiedy wdowa i sieroty zechcą pójść na grób zmarłego, pisowcy na pewno nie będą im blokować dostępu wyjąc i bluzgając.

          Więc nie ma symetrii
          .

          Te wszystkie – a można by je przecież wyliczać godzinami – przejawy nienawiści i skrajnego zbydlęcenia po Smoleńsku inspirował lider PO cynicznie, z premedytacją, jednocześnie z obłudą świętoszka Tartuffe’a winiąc o to przeciwników. Niejeden dziennikarz może potwierdzić, co "off record" mówili działacze PO o wskazówkach otrzymywanych na partyjnych szkoleniach z pijaru. Uczono ich, że "Kaczyński to małpa w klatce", i trzeba "kopać w klatkę" (ta fraza nawet weszła na stałe do dziennikarskiego języka), prowokować małpę, żeby się po klatce rzucała i wrzeszczała, straszyła ludzi – bo jak długo będzie ich straszyć, będzie "niewybieralna". Taka była marketingowa "doktryna Ostachowicza", stosowana przez wiele lat, w błogim poczuciu bezkarności, bo "przejechanie ciężarnej zakonnicy na pasach" nie mieściło się liberalnym elitom w głowach – i zresztą przez wiele lat zapewniająca Tuskowi sukcesy. Świadomie łamano wszelkie zasady przyzwoitości, tabu i granice rozsądku, aby prowokować do zachowań, które propaganda władzy (ówczesnej) mogła wykorzystać do straszenia PiS-em i oskarżania go o "nienawiść".

          Chyba najbardziej znanym przykładem (i sukcesem) "doktryny Ostachowicza" było sprowokowanie Jarosława Kaczyńskiego podczas sejmowej debaty rechotem i porykami "zadzwoń do brata!" by wdarł się poza kolejnością na mównicę i użył obelgi "zdradzieckie mordy" – od tego czasu codziennie po wielokroć przywoływanej przez propagandę "totalnej opozycji". Ale można znaleźć nieskończenie wiele innych, pośrednich dowodów istnienia i stosowania tej doktryny. Ot, choćby to: tuż przed wyborami zdominowana przez PO Rada Warszawy, po pięciu latach upierania się, że nie trzeba żadnego pomnika smoleńskiego, bo takowy jest już na cmentarzu powązkowskim i to wystarcza – nagle sama z siebie, bez żadnej inspiracji PiS czy rodzin smoleńskich, przegłosowała, by taki pomnik postawić… w zaułku koło śmietnika za pętlą autobusową. Po cóż by innego, niż aby sprowokować protest PiS, przywołać Smoleńsk w kampanii i po raz kolejny uruchomić propagandę "a ci w kółko o zamachu"?

          Dlatego można dziś powiedzieć z pewną przesadą, że, istotnie – winę za doprowadzenie Polski na krawędź wojny domowej ponosi jedna strona politycznego sporu, która nienawiść, pogardę, odzieranie z godności i agresję uczyniła narzędziem uprawiania swej polityki. I jeden człowiek. Człowiek, który na pogrzebie Pawła Adamowicza dał swym zwolennikom znak, że wraca. Nie "na białym koniu", tylko na trumnie prezydenta Gdańska, przypadkowej ofiary bandyty szukającego pomsty i sławy oraz "tupolewizmu" panującego od lat przy organizowaniu masowych imprez pod egidą WOŚP.

          Wraca już nie tylko jako "ostatnia nadzieja" opozycji, ale delegat Europy "pierwszej prędkości", mający przywrócić posłuszeństwo w buntującej się kolonii i zapewnić jej dalsze, niezakłócone eksploatowanie – taki powrót wymaga bowiem skrócenia kadencji przewodniczącego Rady Europejskiej, które samo w sobie będzie dowodem, kto powierza Tuskowi ową misję. Wraca pod hasłem walki z nienawiścią. Pozwolić mu na ponowne objęcie władzy byłoby to największym głupstwem w naszych współczesnych dziejach.
          Bardzo rzadko zgadzam się z "opozycją totalną", więc skoro się tak stało, muszę ten fakt odnotować.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

          Komentarz


          • Kapitalny tekst RAZa

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Panku Kamilu, bardzo mocne to materiały, bo też nikt na tym forum nie śledzi komentarzy Gadowskiego (od lat). A teraz pytanie... co robisz na forum kibiców Legii Warszawa?
            Bardzo mocny tekst, jeśli ktoś przebywa bardzo dużo w Warszawie, więc widzi co tam się dzieje. I panie Fox nie jestem jedyną osobą poza Warszawy, która widzi podobnie. Co do drugiego artykułu również mocny a zarazem prawdziwy, bo wiele sytuacji z przeszłości jest taką teze potwierdzać... 2007 roku Simon Mol czy 2014 modelki w Dubaju czy teraźniejsze rzeczy.

            Co do twojego pytania to, to forum jest zamknięte ? Nie można tutaj zaglądać dla Hyde Parku ? Czy może poprostu tematy nie wygodne. To też polityka.
            Ale Fox widząc twoje posty, twierdzę że jesteś bardzo mocno za stroną rządząca.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
             Kapitalny tekst RAZa
             Doskonały!

             Komentarz


             • Zamieszczone przez kamilpanek Zobacz posta
              Ale Foxx widząc twoje posty, twierdzę że jesteś bardzo mocno za stroną rządząca.
              To dopiero odkrycie. Podobnie jest z 90% pozostałych piszących w tym temacie. Gwoli wyjaśnienia nie wszyscy są klakierami. Trochę takie forum wyborczej w krzywym zwierciadle.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
               To dopiero odkrycie. Podobnie jest z 90% pozostałych piszących w tym temacie. Gwoli wyjaśnienia nie wszyscy są klakierami. Trochę takie forum wyborczej w krzywym zwierciadle.
               Powinieneś zmienić sobie podpis na "Jedyny sprawiedliwy"
               Lieber tot als rot!!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                To dopiero odkrycie. Podobnie jest z 90% pozostałych piszących w tym temacie. Gwoli wyjaśnienia nie wszyscy są klakierami. Trochę takie forum wyborczej w krzywym zwierciadle.
                Nie mierz innych swoją miarą, panie najmądrzejszy.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                Komentarz

                Pracuję...
                X