Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    ... a inni powielają bzdury...
    Święte słowa. Dodałbym jeszcze - inni w te powielane bzdury wierzą.

Komentarz

• Smacznego, Foxx i pozostali fani Kurskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        Smacznego, Foxx i pozostali fani Kurskiego.

Żałosny jesteś. Pomódl się za Niego jeśli potrafisz, więcej pomożesz niż tymi obrazkami.
        Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
        Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Ja żałosny? Żałośni są ludzie, którym robicie za klakierów i potakiwaczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
            Święte słowa. Dodałbym jeszcze - inni w te powielane bzdury wierzą.
            Obejrzałeś te "Wiadomości" i porównałeś z serwowanymi na temat tego wydania i przytaczanymi tu bzdurami?

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Smacznego, Foxx i pozostali fani Kurskiego.
            Rozumiem, że pozostaje tylko kłamstwo i to piętrowe, więc z przyjemnością odpowiem: w dyskusji po zabójstwie Adamowicza, w której sam wspominałeś "Wiadomości" przytaczasz w taki sposób mnie (jednego z największych forumowych przeciwników Kurskiego - o powodach parokrotnie było w tym temacie) i screeny z "plastusiów" Bieli (do niedawna stała pozycja u Rachonia do niedawna z TVP.INFO), której estetyka nigdy mnie nie kręciła, sprzed zabójstwa... Treścią nawiązujących do faktów z funkcjonowania Adamowicza w Gdańsku, o których konsekwentnie do końca żałoby nie chcę pisać.

To doskonała ilustracja. Leci tu tania propaganda - po prostu wrzucam zapis "Wiadomości". Dla odmiany z mojej strony szacunek dla śmierci i w odpowiedzi piętrowe kłamstwo. Napisałem już w pierwszym poście nt. "żenującego" tweetu Dudy. Hipokryzja - level hard.

Nie to, żebym się specjalnie dziwił. Mimo całej tragedii warto zwrócić uwagę na odgłosy bombardowania. To spadają, mocno obluzowane dotąd, maski.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Kłamstwo to leci od początku, m.in. o chorobie psychicznej zabójcy. Radośnie kolportujecie to jak pelikany. Zresztą nie pierwszy raz spełniacie rolę jaka została przypisana "ciemnemu ludowi". Przytakiwać i głosować jak trzeba.
              https://wiadomosci.wp.pl/byly-szef-w...8828796721281a

Myślę, że osoby o nastawieniu soft (w tym mówię o sobie) mogą naprawdę zrzucić maski przy nadchodzących wyborach.

Komentarz

Kłamstwo to leci od początku, m.in. o chorobie psychicznej zabójcy. Radośnie kolportujecie to jak pelikany. Zresztą nie pierwszy raz spełniacie rolę jaka została przypisana "ciemnemu ludowi". Przytakiwać i głosować jak trzeba.
                Objawił sie nam nowy ekspert od zdrowia psychicznego dobrze że to rozgryzłeś i możesz mu dac świadectwo normalności.

Ty jesteś taki soft jak ten przyjeb jest normalny
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Świadectwa to zdaje się, że przyznawało towarzystwo od organizacji Marszów Niepodległości? Akty zgonu, czy jakoś tak. Namiętnie propagowane w social media po "prawej" stronie.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Objawił sie nam nowy ekspert od zdrowia psychicznego dobrze że to rozgryzłeś i możesz mu dac świadectwo normalności.

Ty jesteś taki soft jak ten przyjeb jest normalny
                    midzi jest ekspertem w wielu dziedzinach więc nie przekreślałbym jego opinii.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Kłamstwo to leci od początku, m.in. o chorobie psychicznej zabójcy. Radośnie kolportujecie to jak pelikany. Zresztą nie pierwszy raz spełniacie rolę jaka została przypisana "ciemnemu ludowi". Przytakiwać i głosować jak trzeba.

Myślę, że osoby o nastawieniu soft (w tym mówię o sobie) mogą naprawdę zrzucić maski przy nadchodzących wyborach.
                      Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Ja żałosny? Żałośni są ludzie, którym robicie za klakierów i potakiwaczy.
                      Szkoda prądu...
                      A w tym artykule to nawet podpis pod zdjęciem to kłamstwo.
                      Jak dla Ciebie były klawisz po obejrzeniu rozmazanych nagrań z komórek stawia diagnozę na temat choroby psychicznej, a Ty uznajesz go za wyrocznię, to ja przepraszam i wysiadam. Nie mój poziom abstrakcji. EOT
                      Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                      Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Nie stawiam żadnej tezy, ani nie uznaję go za wyrocznie. Na ten moment nie ma "pewnych" informacji, ale już leci "przekaz dnia". TNTP przykładowo już leciał dawno w tekstami, że to jakiś niepoczytalny gościu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                          Obejrzałeś te "Wiadomości" i porównałeś z serwowanymi na temat tego wydania i przytaczanymi tu bzdurami?
                          Tak, oglądałem. Te i kilka innych. I takiego prania mózgów nie pamiętam od czasów Urbana. Rozumiem, że niektórzy mogą z sentymentem wspominać te czasy. Ja nie.
                          Tak się składa, że jestem takze negatywnie nastawiony do przekazu TVNu. Tylko, że TVN mogę wyłączyć i tu kończą się moje związki z serwowanymi bzdurami. W przypadku TVPiSu to nie zadziała. Bo nawet jak nie będę oglądał, to nadal będę tę szopkę wspołfinansował (czy to przez abonament czy przez podatki). A jak pomyślę, że wspołfinansuję obiektywne dziennikarstwo Holeckiej czy Rachonia, to wiem, że coś tu jest nie tak.

Komentarz

• Parafrazując Leskiego to Danuśka, czy Ziemiec muszą trwać do końca. Po tym co obecnie wyprawiają mają zamknięte wszystkie furtki. No może poza Karnowskimi, ale to ten sam poziom szczujni.

Młodym się natomiast dziwię, że jeszcze tam tkwią.

Komentarz

Parafrazując Leskiego to Danuśka, czy Ziemiec muszą trwać do końca. Po tym co obecnie wyprawiają mają zamknięte wszystkie furtki. No może poza Karnowskimi, ale to ten sam poziom szczujni.

Młodym się natomiast dziwię, że jeszcze tam tkwią.
                              Tym wpisem właśnie potwierdzasz jaka to w Polsce panuje dyktatura buahahahahaah
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• I co ciekawsze - w rzeczywistości czyja to dyktatura...

Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                                Tak, oglądałem. Te i kilka innych. I takiego prania mózgów nie pamiętam od czasów Urbana. Rozumiem, że niektórzy mogą z sentymentem wspominać te czasy. Ja nie.
                                Czyli np. czasy "Dramatu w trzech aktach" uważasz za bardziej rzetelne, niż wczorajsze "Wiadomości". Albo zamilczenie nawalonego Kwaśniewskiego ładującego się do bagażnika przy polskich grobach w Charkowie. To wiele mówi o bezstronności. Nie mam więcej pytań.

Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                                Tak się składa, że jestem takze negatywnie nastawiony do przekazu TVNu. Tylko, że TVN mogę wyłączyć i tu kończą się moje związki z serwowanymi bzdurami. W przypadku TVPiSu to nie zadziała. Bo nawet jak nie będę oglądał, to nadal będę tę szopkę wspołfinansował (czy to przez abonament czy przez podatki). A jak pomyślę, że wspołfinansuję obiektywne dziennikarstwo Holeckiej czy Rachonia, to wiem, że coś tu jest nie tak.
                                Cóż, ja finansowałem wcześniejszą trzodę dworaków i przeżyłem. Tyle, że wtedy panował informacyjny oligopol informacyjno-biznesowy i nawet rozwój technologiczny pilotów w niczym nie pomagał. A dzisiaj większość rynku jest antyrządowa. Swoją drogą nie przypominam sobie, byś tu narzekał na finansowanie z podatków projektów w rodzaju elektrowni atomowej Grada, przejedzenia kasy z OFE, czy obsługi prawnej tzw. "warszawskiej reprywatyzacji". Myślę, że jakoś przeżyjesz tę Apokalipsę.

PS Leski? To, ten który przy okazji obchodów kolejnej rocznicy powstania WZZ-tów lepiej wiedział od A. Walentynowicz, kogo poznała najpierw L. Kaczyńskiego czy TW Bolka i gdzie? Po czym po wywołaniu dyskusji w związku z bezrefleksyjnym łykaniem kolejnych legend tego ostatniego na Salonie24 strzelił focha i odszedł mniej-więcej w tym czasie, co Sadurski? Noo, idźże sofcie do softu. Faktycznie maski spadają.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X