Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/int...04F90DA&view=1

Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ale KURESTWO wyszło z tymi bonifikatami za użytkowanie wieczyste.
      I dotyczy to tylko Warszawy, bo w innych miastach użytkowanie wieczyste dla nieruchomości mieszkalnych w takiej skali nie występuje.

Poprzez ostatnią kiełbasę wyborczą którą dający - niespodziewanie dla siebie - musieli utrzymać, użytkownicy wieczyści gruntów miejskich zostali uprzywilejowani albo inaczej - użytkownicy gruntów SP zdyskryminowani. Ja sprzedając mieszkanie mam teraz towar warty mniej o różnicę w bonifikatach, czyli jakieś kilkadziesiąt tysięcy złotych, niż sąsiad z bloku obok, który ma to szczęście, że poprzez zaszłości historyczne sprzed kilkudziesiecu lat jego blok został wybudowany akurat na gruncie będącym własnością miasta.
      Coś wiadomo czy są jakieś prace żeby to zrównać i czy Partia to popiera (inicjatywę PO mam w dupie).

Komentarz

• To pismo wrzucone przez bloniaqa można podsumować jednym słowem - kabaret.
        Po kiego go nominowali, jak go tam nikt nie traktuje poważnie?

PS. A już abstrahując od "adresata", sam fakt jak wygląda odpowiedź na pytanie posła RP, kimkolwiek by on nie był i z jakiej opcji politycznej, zakrawa na kpinę. Zdaję sobie sprawę, że taki minister pewnie dostaje dziesiątki pytań mniej lub bardziej mądrych, no ale kurde, niech chociaż jedno zdanie napiszą.

Komentarz

• Podkreślenie moje
          Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Diesel obecnie tańszy w Szwabii niż w Polszy. Benzyna trochę droższa, ale niewiele.
          Czy na naszym forum za takie rzeczy nie powinno być ostrzeżeń? Dyskusja dyskusją, ale są jakieś granice. A jak się nie podobają, to wypad do tramwaju rozpusty!

Bez odbioru
          Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
          Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
          ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
            Ale KURESTWO wyszło z tymi bonifikatami za użytkowanie wieczyste.
            I dotyczy to tylko Warszawy, bo w innych miastach użytkowanie wieczyste dla nieruchomości mieszkalnych w takiej skali nie występuje.

Poprzez ostatnią kiełbasę wyborczą którą dający - niespodziewanie dla siebie - musieli utrzymać, użytkownicy wieczyści gruntów miejskich zostali uprzywilejowani albo inaczej - użytkownicy gruntów SP zdyskryminowani. Ja sprzedając mieszkanie mam teraz towar warty mniej o różnicę w bonifikatach, czyli jakieś kilkadziesiąt tysięcy złotych, niż sąsiad z bloku obok, który ma to szczęście, że poprzez zaszłości historyczne sprzed kilkudziesiecu lat jego blok został wybudowany akurat na gruncie będącym własnością miasta.
            Coś wiadomo czy są jakieś prace żeby to zrównać i czy Partia to popiera (inicjatywę PO mam w dupie).
            U mnie jest to samo. Praktycznie całe miasteczko Wilanów jest na gruntach należących do Skarbu Państwa.
            3.01 Artur Soboń z PiSu mówił, że chca aby w miastach, gdzie jest więcej niz 60% bonifikata na gruntach miejskich, bonifikata na gruntach SP została z nią zrównana. Tu masz link: https://vod.tvp.pl/video/gosc-wiadom...12019,40422747

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              To pismo wrzucone przez bloniaqa można podsumować jednym słowem - kabaret.
              Po kiego go nominowali, jak go tam nikt nie traktuje poważnie?

PS. A już abstrahując od "adresata", sam fakt jak wygląda odpowiedź na pytanie posła RP, kimkolwiek by on nie był i z jakiej opcji politycznej, zakrawa na kpinę. Zdaję sobie sprawę, że taki minister pewnie dostaje dziesiątki pytań mniej lub bardziej mądrych, no ale kurde, niech chociaż jedno zdanie napiszą.
              Andruszkiewicz swoimi interpelacjami- w większości kretyńskimi - zalewa ministerstwa. Nie zmienia to faktu, że powinien mniej, lub bardziej wyczerpującą odpowiedź uzyskać. Pewnie z pozostałych ministerstw dostanie, bo do wszystkich wysłał to samo zapytanie.
              Tu ewidentnie wkurzył się minister. Projekt czy wkład do odpowiedzi pisze pracownik departamentu, następnie akceptuje dyrektor, który przesyła do biura ministra. Tam dopiero jest ostateczna akceptacja i przedkładane ministrowi do podpisu. Przechodzi to przez kilka rąk i nie jest możliwe, by jakiś pracownik zrobił to dla beki.
              Ardanowski musiał się porządnie wkurzyć

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                Andruszkiewicz swoimi interpelacjami- w większości kretyńskimi - zalewa ministerstwa. Nie zmienia to faktu, że powinien mniej, lub bardziej wyczerpującą odpowiedź uzyskać. Pewnie z pozostałych ministerstw dostanie, bo do wszystkich wysłał to samo zapytanie.
                Nie śledzę Pana Andruszkiewicza, ale w tych pytaniach akurat nie ma nic głupiego oprócz odpowiedzi.

Za takie coś to powinny być dymisje. Dwie, Ardanowskiego za takie odpowiedzi i Kuchcińskiego za to, że nie poszedł i go nie zrugał drąc ten świstek papieru.

Pamiętajmy, że Andruszkiewicz jest nie tylko Posłem, ale też reprezentantem obywateli i jeśli chce otrzymać informacje o przebiegu prac to powinien je otrzymać.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                  Ad 1. Jak wygląda podsumowanie rozpoczętych i zakończonych, głównych prac i działań w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w 2018 roku?

Kiedy pytają mnie... jak wygląda podsumowanie rozpoczętych i zakończonych, głównych prac i działań w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w 2018 roku...odpowiadam: Znakomicie.

Ad 2. Które z tych prac są dla resortu priorytetowe?

Kiedy pytają mnie...które z tych prac są dla resortu priorytetowe...odpowiadam: Wszystkie.

Teraz ok?
                  Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
                    Teraz ok?
                    Znakomicie

Komentarz

• Śmiejecie się że takiego durnia wybraliście?
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                        Śmiejecie się że takiego durnia wybraliście?
                        Że jak?
                        Nie nadążam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                          Że jak?
                          Nie nadążam.
                          Również nie nadążam

Co do Polszy to jak jestem w Rosji też mówię Polsza, a w innych krajach inaczej. Nie widzę w tym nic dziwnego skoro to słownikowa poprawna wersja.

Komentarz

• Ardanowski pokazał butę i arogancję i olewczość tych którzy go wybrali na posła w 2015.
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Również nie nadążam

Co do Polszy to jak jestem w Rosji też mówię Polsza, a w innych krajach inaczej. Nie widzę w tym nic dziwnego skoro to słownikowa poprawna wersja.
                              No zobacz a w Polszy napisałeś "Rosji".
                              Chyba, że pisząc nie jesteś w Polszy.
                              Za blisko do Wrocławia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                                Ardanowski pokazał butę i arogancję i olewczość tych którzy go wybrali na posła w 2015.
                                Andruszkiewicz wybrał go na posła albo wybory K15?
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X