Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Wyjść z Unii, zamknąć granice, cofnąć wszystkie pozwolonia obcym, postawić do pionu, a jak się nie da, to zerwać stosunki dyplomatyczne z USA i Izraelem. Wywalic wszystkie zagraniczne usraelskie korporacje. To są główne założenia zwolenników tej opcji, jak z nimi rozmawiam.
    Na tej podstawie stwierdzam, ze wszystko co będzie powyżej, można nazwać sukcesem.
    To gratuluję znajomych, chciałbym nieśmiało zauważyć, że niekoniecznie muszą być reprezentatywni

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      To gratuluję znajomych, chciałbym nieśmiało zauważyć, że niekoniecznie muszą być reprezentatywni
      Ależ oczy w biuście, a Twoi reprezentują Widzewa czy Ruch ? Widzisz jak łatwo jebnąć zbukiem ? Przecież to jest szydera. I Ty się na to dałeś złapać ? No "gratuluję"
      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
        Poczytaj sobie twitty chociażby towarzyszy Bosaka i Winnickiego, szczególnie te sprzed 5 grudnia (proponuję się spieszyć) i napisz mi, co jest nieprawdą?
        A i zapomniałem dodać - wzorem francuskich rewolucjonistów szkoda, że Polacy nie biorą z nich przykładu, nie demolują i palą miast, nie ruszają na banki i kapitalistyczne korporacje. Czuwaj!.
        Ostatnio edytowany przez gizo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Del.
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• O przekopie Mierzei słów (warunków) kilka ....
            https://wiadomosci.wp.pl/jest-zgoda-...mpression=true

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
            Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Poczytaj sobie twitty chociażby towarzyszy Bosaka i Winnickiego, szczególnie te sprzed 5 grudnia (proponuję się spieszyć) i napisz mi, co jest nieprawdą?
              A i zapomniałem dodać - wzorem francuskich rewolucjonistów szkoda, że Polacy nie biorą z nich przykładu, nie demolują i palą miast, nie ruszają na banki i kapitalistyczne korporacje. Czuwaj!.
              Jakich towarzyszy? Rozumiem, że towarzysz to pozdrowienie komunistów, a zdecydowanie w poglądach PISowi bliżej do komunistów niż Ruchowi Narodowemu. Pragnę tylko przypomnieć, że Jarosław Kaczyński wzoruje się na Piłsudskim, który należał do PPSu, a nawet brał udział w II międzynarodówce.

Naprawę Państwa musimy zacząć od naprawy pojęć, bo i PIS i PO rzucają frazesami na prawo i lewo.

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                Jakich towarzyszy? Rozumiem, że towarzysz to pozdrowienie komunistów, a zdecydowanie w poglądach PISowi bliżej do komunistów niż Ruchowi Narodowemu. Pragnę tylko przypomnieć, że Jarosław Kaczyński wzoruje się na Piłsudskim, który należał do PPSu, a nawet brał udział w II międzynarodówce.

Naprawę Państwa musimy zacząć od naprawy pojęć, bo i PIS i PO rzucają frazesami na prawo i lewo.
                Aha! No to potraktuj to jako komplement. Wszak ich ojcowie-założyciele - Giertychowie - nie widzieli problemu wchodząc do tego komunistycznego, pisowskiego rządu.
                Nie ukrywam, że mam alergię na górkę RN. Granie na najniższych instynktach, szczególnie młodych ludzi, nie do końca ukształtowanych emocjonalnie, jest podłe. Ten prostacki przekaz, podły, podszyty jadem język i czepianie się jak rzep psiego ogona marginalnych złych zachowań, jest dla mnie niestrawialne. Jak Ci to odpowiada, to się tym baw.
                Co do PiS, wiele rzeczy mnie wkurza i mam zdanie na ich temat. Natomiast nie kierując się emocjami, ciężko jest postawić w obecnej chwili na coś innego. Może coś się z czasem wykluje.
                Zacytuję jednego z twitterowiczów, z którym w 100% się zgadzam.

A @krzysztofbosak @RuchNarodowy z @JkmMikke kończy ten projekt pewnie Obozem Szkoleniowym na Krymie. Blokują miejsce czemuś poważnemu, co byłoby konkurencją dla @pisorgpl i zmuszałoby ich do dbania o takich jak ja, a nie gonitwy za "centrum", który i tak na nich nie zagłosuje.

https://twitter.com/smok05/status/1071307645192232960

Komentarz

• Cytowanie Smoka chyba nie jest nazbyt fortunne, bo ten gość ewidentnie ma coś z głową i pokazywał to wielokrotnie. Co do reszty to się niestety zgadzam. Ruch Narodowy miał potencjał niestety został totalnie zmarnowany, pytanie czy celowo czy nie.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Cytowanie Smoka chyba nie jest nazbyt fortunne, bo ten gość ewidentnie ma coś z głową i pokazywał to wielokrotnie. Co do reszty to się niestety zgadzam. Ruch Narodowy miał potencjał niestety został totalnie zmarnowany, pytanie czy celowo czy nie.
                    Masz rację, czasami jednak coś sensownego mu się napisze RN ma określoną misję do spełnienia i konsekwentnie i niezmiennie kroczy drogą nakreśloną przez Romana. Na początku, razem z super pomysłem MN, mogli wykreować coś naprawdę fajnego. Jak piszesz, totalnie to zmarnowali. Dzisiaj zachowują się tak, jakby rywalizowali z kolegą Romkiem, kto bardziej dowali PiSowi. Strasznie to słabe i żenujące.

Komentarz

• Przecież tak ta gra wygląda, że PiS nie może sobie pozwolić na konkurencję z tych pozycji, więc atakuje RN aktywnie tam gdzie można im dopiec, a tam gdzie zarzuty RN mają jakieś odbicie w rzeczywistości, z kolei ich ignoruje totalnie. RN natomiast potakując PiSowi nie ma szans na cokolwiek, więc musi prowadzić taką narrację, że PiS w kwestiach ważnych dla potencjalnego targetu RN głosi tylko frazesy, bo tylko w taki sposób RN ma szansę zaistnieć. Masz gizo taki, a nie inny podpis, a wypowiadasz się jakbyśmy byli widzami jakiejś walki dobra ze złem.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Oczami wyobraźni widzę pędzący do Nas kapitał zagraniczny i związane z tym inwestycje po utracie całkowitego zaufania do sądownictwa, a od kilkunastu dni także do działalności związanych z finansami po zatrzymaniu byłych szefów KNF.

PMM jako liberał ma ciężkie dni. Ładnie mu Ziobro bruździ.

Komentarz

Aha! No to potraktuj to jako komplement. Wszak ich ojcowie-założyciele - Giertychowie - nie widzieli problemu wchodząc do tego komunistycznego, pisowskiego rządu.
                          Nie widzę nic dziwnego, że w polityce wchodzi się w koalicję, żeby zrealizować choć kilka pomysłów.

Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                          Nie ukrywam, że mam alergię na górkę RN. Granie na najniższych instynktach, szczególnie młodych ludzi, nie do końca ukształtowanych emocjonalnie, jest podłe. Ten prostacki przekaz, podły, podszyty jadem język i czepianie się jak rzep psiego ogona marginalnych złych zachowań, jest dla mnie niestrawialne. Jak Ci to odpowiada, to się tym baw.
                          PIS to za to święci ludzie i przedstawiają zawsze racjonalne argumenty. Od czasu katastrofy smoleńskiej insynuacje, że to jest zamach, dochodzenie do prawdy przez kilka lat - to nie jest granie na najniższych instynktach.

Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                          Co do PiS, wiele rzeczy mnie wkurza i mam zdanie na ich temat. Natomiast nie kierując się emocjami, ciężko jest postawić w obecnej chwili na coś innego. Może coś się z czasem wykluje.
                          Zacytuję jednego z twitterowiczów, z którym w 100% się zgadzam.

A @krzysztofbosak @RuchNarodowy z @JkmMikke kończy ten projekt pewnie Obozem Szkoleniowym na Krymie. Blokują miejsce czemuś poważnemu, co byłoby konkurencją dla @pisorgpl i zmuszałoby ich do dbania o takich jak ja, a nie gonitwy za "centrum", który i tak na nich nie zagłosuje.

https://twitter.com/smok05/status/1071307645192232960
                          Na koniec cytujesz jakiegoś anonima z internetu, który insynuuje związki RN z Moskwą bez podawania żadnych dowodów. Za pewne śmiałeś się z Wałęsy jak się dziwił, że sąd żąda dowodów.

Mi w PISie nie podobają się ich skrajnie etatystyczne zapędy, ich religijność na pokaz, brak jakiejkolwiek polityki zagranicznej, skrajna służalczość wobec USA.

Wielu ludzi głosowało na PIS, ponieważ nie chcieli już widzieć przy władzy PO, a PIS najbardziej się boi powstania partii na prawo od nich i mam nadzieję, że ta koalicja to będzie prawdziwa alternatywa.

Na koniec nigdzie nie powiedziałem, że PIS to komuniści, a rzucać frazesami i epitetami to może każdy. Może to ładnie brzmi, ale z prawdą nie musi mieć wiele wspólnego.

Komentarz

• Koalicja Korwina i Bosaka to prawdziwa alternatywa .
                            Na tak .
                            I wybory życiowe stają się prostsze .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                              Koalicja Korwina i Bosaka to prawdziwa alternatywa .
                              Na tak .
                              I wybory życiowe stają się prostsze .
                              Przekonałeś mnie, dzięki.

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                                brak jakiejkolwiek polityki zagranicznej
                                Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                                (...), a rzucać frazesami i epitetami to może każdy. Może to ładnie brzmi, ale z prawdą nie musi mieć wiele wspólnego.

Może po prostu zwóć się do wujka Google'a o jakieś info na temat:

- Trójmorze

- dostawy gazu + dywersyfikacja

- Polska + pozycja w NATO

- Via Carpatia

- Możejki

- LOT + baza w Budapeszcie

- ustanowienie Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej

pierwsze z brzegu w ciągu niepełnej kadencji - można porównać z osiągami wcześniejszych 8 lat. No i oczywiście z inicjatywami serwowanymi w tych sferach przez RN i Korwina. Swoją drogą, z jakimikolwiek ich inicjatywami, pomijając MN.
                                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X