Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No za uj nie widzę podobieństw. A już szczególnie te dolne fotki z porównaniem ust, że one niby podobne?
    Wcale nie mam złej woli, ja tego po prostu nie widzę, każdemu można kask domalować.
    Nie drążmy tego tematu bo nie warto, zapytałem, dostałem odpowiedź.

P.S. A jeszcze opierać się na opinii rudego uja z PZPN?

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

PS. Życie pokazało, że nie były to tylko podobieństwo fizjonomiczne
      Miałem uciąć ale nie dam rady. Wytłumacz mi to podobieństwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
        Miałem uciąć ale nie dam rady. Wytłumacz mi to podobieństwo.
        W alternatywnej rzeczywistości Midziego rzeczony Maliniak jest prezydentem Polski od czasu wiosennego kryzysu i wygranej PSL w wyborach na prezydenta Warszawy.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Maliniak, Budyń, czy Adrian - jak kto woli

Co do podobieństw to w zależności tego co kto woli można porównać Dudę do postaci fikcyjnej w jednego, bądź drugiego serialu, a także do jednego z moich ulubionych deserów.

Odnośnie alternatywnych rzeczywistości to jutro wskakujemy w hiperprzestrzeń, czy inną czarną dziurę.

Komentarz

• W ramach rozluźnienia atmosfery, nowo wybrany radny powiatu radomszczańskiego wjechał w płot posesji mając niespełna 1zł we krwi. Jestem ciekaw wyroku, bo prywatnie to wujek wspominanego parę postów wyżej Prezydenta.
            Zrzekł się już mandatu radnego, zastrzegając że to z powodów zdrowotnych.

Źródło, bo moja teściowa już twierdzi że to plotka i pochodzi pewnie od niemieckich mediów, nie wiem kto rządzi w portalu z Radomska, ale Polsat jest chyba nadal w miarę obiektywny?

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2...ezydenta-dudy/
            Ostatnio edytowany przez Mrugs; 79266.

Komentarz

Maliniak, Budyń, czy Adrian - jak kto woli

Co do podobieństw to w zależności tego co kto woli można porównać Dudę do postaci fikcyjnej w jednego, bądź drugiego serialu, a także do jednego z moich ulubionych deserów.

Odnośnie alternatywnych rzeczywistości to jutro wskakujemy w hiperprzestrzeń, czy inną czarną dziurę.

Ale ten Tusk musi boleć pis, i jeszcze te rude włosy xD Elektorat to głównie wsie, a tam jeszcze wierzą, że rudy = szatan.

Komentarz

• ale Polsat jest chyba nadal w miarę obiektywny?
                Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
                  Bez beki, pytam się jak jest, bo nie orientuję się. Nie oglądam na codzień, info sprawdziłem ukazało się na onecie, gw, radomsku24 i polsatnews. Z tego wszystkiego ten ostatni wydaję mi się najbardziej rzetelny.

Komentarz

Wyjdź pierw z poprzedniej dziury no chyba, że dalej smakuje ci deser ......z rudej dziury

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                      Ale ten Tusk musi boleć pis, i jeszcze te rude włosy xD Elektorat to głównie wsie, a tam jeszcze wierzą, że rudy = szatan.
                      No tak, w stolicy WLKP tęczowe porządki to standard. A dla nas - wschodnio-azjatyckiej prowincji jakby w mniejszym stopniu

BTW Jestem ze wsi Warszawa - możesz podać liczebność populacji swojej miejscowości?
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                        Bez beki, pytam się jak jest, bo nie orientuję się. Nie oglądam na codzień, info sprawdziłem ukazało się na onecie, gw, radomsku24 i polsatnews. Z tego wszystkiego ten ostatni wydaję mi się najbardziej rzetelny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                          No tak, w stolicy WLKP tęczowe porządki to standard. A dla nas - wschodnio-azjatyckiej prowincji jakby w mniejszym stopniu

BTW Jestem ze wsi Warszawa - możesz podać liczebność populacji swojej miejscowości?
                          Ale wiesz, że liczba mieszkańców nie ma tutaj znaczenia? Myślenie symboliczne (czy też nawet magiczne) jest typowe dla mieszkańców wsi ze względu na brak edukacji.

ps.

robol z Warszawy < lekarz, prawnik, inżynier z pcimia

ps2.

wiesz, że można być ateistą i jednocześnie nie być tęczowym?

ps 3.

mieszkam/studiuję w Warszawie, bo to miasto najbardziej mi odpowiada, ale nie bój się, na doktorat wybiorę jeszcze bardziej prestiżową uczelnię
                          Ostatnio edytowany przez WhiteWarrior; 68649.

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                            Ale ten Kaczyński musi boleć lewactwo, i jeszcze ten wzrost xD Elektorat to głównie LGBT, a tam jeszcze wierzą, że niski wzrost to mały im c... w d...

Komentarz

• Tak szczerze teraz... Czy moglby w koncu PROSZE jakis Mod tutaj zrobic porzadek? Foxx, Jaco i inni mogli sie wyzyc, wszyscy sie posmiali i w ogole bylo fajnie ale to juz trwa od poczatkz kampannii - juz wystarczy. Wyjebcie ich wszystkich. Jak kiedys ktos powiedzial "tu jest Legia Warszawa - faszyzm i dyktatura a nie jakies pedalskie dyskusje. Chcecie dyskutowac to wypi*** na inne forum. Czlowiek chce tutaj poczytac na temat polityki tej jedynej sluzsznej. Pare starych wyjadaczy juz sie nawet w tym temacie nie wpisuje. Jeszcze k*** jakis ***** pisze cos o wyksztalceniu nad pochodzeniem. Warszawiak jest ponad wszystkimi obojetnie kim sa, zapamietaj.

Mody dzialac!!!

Komentarz

• Widzę, że wyborcza głęboko wydrenowała mózgi tym podziałem na warszawiaków i nie-warszawiaków...
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X