Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    przez osiem lat jakoś nie słyszałem Twoich lamentów odnośnie "ludzi z tych branz"
    a czy przez te 8 lat wladza odkrywala istnienie kalendarza na 3 tygodnie przed faktem, ze 11 listopada przypada w niedziele?

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
      a czy przez ostatnie 8 lat wladza odkrywala istnienie kalendarza na 3 tygodnie przed faktem, ze 11 listopada przypada w niedziele?
      Jeśli chce się być bardzo dociekliwym, to taka sytuacja zdarza się pierwszy raz od co najmniej 100 lat. I zapewne przez kolejne 100 lat się nie wydarzy
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ciekawe czy jakąś okolicznością łagodzącą dla kolegi cenzora TNTP będzie fakt, że oprócz nielamentowania przez 8 lat strsznych rządów PO, nie lamentowano także przez 3 lata chwalebnych rządów PiS, czy w obliczu tych wiadomo-przez-kogo-inspirowanych lamentów te 3 lata nic nie znaczą...

Oczywiście jeśli się pominie w cenzorstwie taką nieistotną kwestię jak termin ogłoszenia takiego zarządzenia.

@Jaco
        Można zarzucić platfusom bardzo wiele "pierwszych razów", ale ja np nigdy nie robiłem z tego okoliczności łagodzącej głupotę.
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Rok 2014 partia JKM ma w sejmikach 53 710 głosów (bez subwencji z budżetu)

Rok 2018 w koalicji ma 24 904. (z subwencją z budżetu).

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Jeśli chce się być bardzo dociekliwym, to taka sytuacja zdarza się pierwszy raz od co najmniej 100 lat. I zapewne przez kolejne 100 lat się nie wydarzy
            Nie wiem czy to sarkazm, ironia czy co tam jeszcze, ale od 1918 roku taka sytuacja miała miejsce dokładnie 14 razy, ostatni raz w 2012, co ciekawe w 2007 kiedy to rządził PiS (było po wyborach ale formalnie rządzili) również 11ty wypadał w niedzielę, a dnia wolnego sobie nie przypominam.
            Uprzedzam że kolejny raz 11ty będzie w niedziele w 2029 roku może warto już pomyśleć o kolejnej ustawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
              Nie wiem czy to sarkazm, ironia czy co tam jeszcze, ale od 1918 roku taka sytuacja miała miejsce dokładnie 14 razy, ostatni raz w 2012, co ciekawe w 2007 kiedy to rządził PiS (było po wyborach ale formalnie rządzili) również 11ty wypadał w niedzielę, a dnia wolnego sobie nie przypominam.
              Uprzedzam że kolejny raz 11ty będzie w niedziele w 2029 roku może warto już pomyśleć o kolejnej ustawie.
              Kolega nieuważnie czyta moje posty. Miałem na myśli ustawowo wolny dzień po 11 Listopada.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jaco wszystko wytłumaczy. Nawet kwadraturę koła. Wszystko ku chwale Nowogrodzkiej

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                  Jaco wszystko wytłumaczy. Nawet kwadraturę koła. Wszystko ku chwale Nowogrodzkiej
                  Skoro Tobie trzeba wyjaśniać, że stulecie danego wydarzenia zdarza się tylko raz, to w sumie wiele tłumaczy
                  ps. Ziemia jest geoidą ku chwale Nowogrodzkiej, na pohybel ZSL
                  ps2. Te wykreowane przez Ciebie rekiny polskiej polityki to są w @nowePSL, czy już w @nowenowePSL ?
                  Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ani to ani to niestety, bądź stety. Niegdyś już pisałem, że w terenie PSL i PiS to główni wrogowie. Kandydaci bezpartyjni.

Komentarz

• Andrzej Olechowski - suplement:
                      https://twitter.com/Cenckiewicz/status/1055941059862282243

"
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kukiz nie wytrzymuje ciśnienia he:

Komentarz

• Polityka Międzynarodowa

Takie samo bydle z niego ,jak z palikmiota.
                          Ostatnio edytowany przez Stout; 7572.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Przykro patrzeć. Odwyk porzucony najwyraźniej
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Wyborcy kukiza to niziny społeczne, czego oczekiwać.

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X