Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Ale w czyim imieniu taka deklaracja?
    (pomijając już, że wymieniłeś wszystkie frakcje PSL )
    Tako rzecze don Cosi-Camisio
    Zamieszczone przez don Cosi-Camisio
    - Mówiłem wprost od samego początku, że nie będzie takich koalicji, bo nie wchodzi się w koalicje z partią antysamorządową, a antysamorządową partią jest dzisiaj PiS - mówił Kosiniak-Kamysz pytany, czy jego partia może w sejmikach wejść w koalicję z PiS-em.

Kosiniak-Kamysz wypomniał też rzeczniczce PiS Beacie Mazurek, która po publikacji jednego z nagrań zarejestrowanych nielegalnie w restauracji "Sowa i Przyjaciele" napisała, że "PSL powinno być wyeliminowane z życia publicznego".

- Trudno wchodzić w jakiekolwiek koalicje z tymi, którzy są po prostu źle nastawieni do tego, z którym by mieli wchodzić w koalicje i są źle nastawieni do polski samorządowej. Nie będzie takich koalicji - podsumował Kosiniak-Kamysz.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
      Tako rzecze don Cosi-Camisio
      Dzięki za info
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
          Dzięki za info
          Puenta roku
          Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
          Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Kurde, jak wczoraj przeczytałem o tym pomyśle ustawy z wolnym dniem 12.11.2018 r., to myślałem, że to jakiś żart. A tu w jeden dzień żart stał się (prawie) obowiązującym prawem
            Święto Narodowe na leczenie kaca i spacery po galeriach handlowych (bo je oczywiście trzeba otworzyć, wszak tam nie pracują patrioci, chcący świętować/leczyć kaca) I to wprowadzane ustawą na 3 tygodnie przed terminem

Wiem, że w tym poście zebrałem pewnie większość zarzutów zgłaszanych przez platfusów, koderastów i innych takich, ale nic nie poradzę. Wyniki wyborów pokazały władzy, że nadal jest co tracić, więc nie ma się nad czym zastanawiać; trzeba szybko coś spiertolić…
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wprowadzenie ogólnokrajowego dnia wolnego 2 tygodnie przed jest delikatnie mówiąc pozbawione wyobraźni. Firmy mają swoje plany, budżety, logistykę i nagle na szybko muszą to wszystko zmieniać.

Komentarz

• O, kolejny niepatriotyczny koderasta

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Pomysł dobry ale spóźniony o jakiś rok. Ja osobiście skorzystam z przyjemnością ale rozumiem problemy innych z powodu tego zamieszania.

Komentarz

• Ja osobiście problemów z tym nie mam (tylko dzień wolny ), ale i tak uważam pomysł za nie tylko spóźniony, ale i niedobry (a przy okazji „niesprawiedliwie” wykluczający handel z możliwości świętowania - ekspedient też człowiek, pić musi).

Komentarz

• Czyli rozumiem, że w kolejnym roku wyborczym przed wyborami PiS da kilka dni wolnego, żeby każdy mógł docenić wagę tego wyboru? Widać 500+ już nie starcza, to lecimy w dni wolne tu i tam... A jak się nie zgadzasz to jesteś "antypatriota", chvj z PKB itepe.

Ja na szczęście w swojej firmie mam umowy o współpracy, więc w poniedziałek, 12-tego, robimy, a w miejsce tego dnia każdy może sobie odebrać inny dzień. Niewysłowienie mnie wkvrwia, gdy ktoś inny niż klient ustawia mi pracę (lub jej brak) na 2 tygodnie przed terminem. A już szczególnie gdy robi to dobrze opłacana banda maszynek do głosowania..
                      http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• Tak samo pracuję 12 listopada. Inne zegarki regulują godziny pracy

Niech sobie wsadzą łachę powyborczą.

Komentarz

• czyli 12 listopada 2018 ma byc dniem wolnym od pracy, ale nie dotyczy to handlu oraz placowek medycznych.

Czy jest mi w stanie ktos wytlumaczyc co z ludzmi z tych branz majacymi dzeci? Oni beda w pracy, natomiast szkoly/przedszkola pozamykane. Czy taka przykladowa sytuacja jest wzieta pod uwage czy tez klasycznie, politycy splodzili kolejne legislacyjne gowno bez pomyslunku i na ostatnia chwile?

Komentarz

• ot co świętujemy!

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                              czyli 12 listopada 2018 ma byc dniem wolnym od pracy, ale nie dotyczy to handlu oraz placowek medycznych.

Czy jest mi w stanie ktos wytlumaczyc co z ludzmi z tych branz majacymi dzeci? Oni beda w pracy, natomiast szkoly/przedszkola pozamykane. Czy taka przykladowa sytuacja jest wzieta pod uwage czy tez klasycznie, politycy splodzili kolejne legislacyjne gowno bez pomyslunku i na ostatnia chwile?
                              przez osiem lat jakoś nie słyszałem Twoich lamentów odnośnie "ludzi z tych branz"
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Pierwsze lepsze:

https://www.money.pl/gospodarka/wiad...0,2419407.html

"Art. 3. W dniu 12 listopada 2018 r. nie obowiązują zasady dotyczące ograniczenia handlu oraz wykonywania czynności związanych z handlem w placówkach handlowych w niedziele i święta [...]"

"Kto będzie miał wolne 12 listopada?
                                Jak już pisaliśmy w money.pl, Kodeks Pracy wprost wymienia prace, których wykonywanie jest dozwolone w święta - podkreśla adwokat Emilia Górska-Krysztofowicz z Kancelarii KOLS.
                                Są to np. prace związane z koniecznością prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, a także w zakładowych strażach pożarnych i służbach ratowniczych czy też przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób.

Prócz tego, jak wylicza ekspertka kancelarii KOLS, wyłączone są wszelkie prace w ruchu ciągłym, przy pracy zmianowej, czy też pracownicy zatrudnieni w systemie, w którym praca jest świadczona wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta.

Jednak wolnego mieć nie będą również np. kierowcy czy spedytorzy, zatrudnieni w transporcie i w komunikacji, osoby zatrudnione przy niezbędnych remontach, w rolnictwie i hodowli.

Do tego świadczący usługi z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej - czyli, jak tłumaczy Emilia Górska-Krysztofowicz, np. pracownicy sklepów internetowych – oraz urządzeń telekomunikacyjnych."

Komentarz

Pracuję...
                                X