Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pocieszę Cię: bojówki Jakiego już się szukują do ich odstrzału, ale muszą poczekać do wiosny, bo teraz jest okres ochronny.

Taki poziom dyskusji lepszy?

E: Tak gwoli przypomnienia: Twoje twierdzenie nie dotyczyło tego, że w Warszawie sa imigrancji, a Foxx nie twierdził, że ich nie ma. Więc badania oranoletepleplecośtam nic tu nie dadzą.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zawsze jakiś poziom dyskusji. Nie wiem, czy nie lepszy od wstawiania linków, o tym że Niemcy mają 20 mln imigrantów (świadomie). Jakby to miało jakieś znaczenie.

My natomiast (nieświadomie ) mamy ok. 2 mln imigrantów.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        A tak przy okazji: jakie znaczenie dla Waszej dyskucji ma to, czy Foxx działa na zlecenie Kaczyńskiego czy też sam jest Kaczyńskim? Bo na dane liczbowe to raczej nie ma wpływu.
        By było, uznałbym to za numer stulecia
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• W takim razie odtąd już tylko dobrze będę pisał o naszym Wodzu Naczelnym

Komentarz

• Nówka sztuka wraz z materiałem źródłowym:
            https://www.tvp.info/39523222/kontrole-nik-wychodzily-tak-jak-trzeba-portal-tvpinfo-i-tvp3-szczecin-ujawniaja-kolejne-tasmy

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Sami złodzieje i pijacy.

Komentarz

• Stare.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                  Sami złodzieje i pijacy.
                  Widzę że jednak boli dupa...boleć to będzie dopiero po 21
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oj ja pokojach posłów PiS, czy tam dawnego PC nie przebywałem ani razu. Wypraszam sobie takie uprzejmości

PS. Rozumiem, że 21 pierwszego jakieś większe spotkanie planujecie?

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Oj ja pokojach posłów PiS, czy tam dawnego PC nie przebywałem ani razu. Wypraszam sobie takie uprzejmości

PS. Rozumiem, że 21 pierwszego jakieś większe spotkanie planujecie?

Przeciez jeszcze wczoraj raczyłeś nas niusami prosto z kuluarów, a teraz taki zwrot akcji :/
                      Telefon od połączeń Rabieja musiał sie rozgrzać po tym Twoim uzewnętrznieniu...biedron też tarabanił ?
                      W sumie to nieważne, ma boleć

Ten dodany przez Ciebie PS to treść wiadomości od jednego z bohaterów mojego wpsiu ?...grubo sie bawicie w tej opozycji.
                      Wybory przejebane, ale przynajmniej bedziesz miał okazje nawiązać nowe więzi
                      Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Szczególnie niusy z kuluarów dotyczące czasów PC kiedy miałem mleko zamiasta wąsa pochodzą z hot-line

Przejebane? Szansa na dwóch burmistrzów wprowadzonych i jedną większość w radzie jest bardzo duża

PS. Może jakiś zakładzik. Warszawa, Gdańsk i Kraków oraz koalicje w sejmikach. Do wieczora czas do namysłu.

Żeby nie było.
                        Warszawa - 37 vs 31 dla Trzaskowskiego
                        Gdańsk - Wałęsa 30 vs Adamowicz 26
                        Kraków - 42 vs 32 dla Majchrowskiego

Województwa - 10 dla KO, 6 dla PiS

PS2. Rabieja nie znam, ale zdaje się, że on tam z PC dobrze romansował. Nieprawdaż?
                        Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Midizi ja naprawdę nie mam zamiaru czytać tych Teoich tłumaczeń/projekcji odnośnie telefonów z Nowogrodzkiej, seksualnych ekscesach w hotelu Sejmowym, tego co miałeś pod nosem i kogo zna (było nie było suportowany przez Ciebie a nie przez posłów PC) Rabiej.
                          Zaś co do wyniku wyborczego to nawet jeśli byłoby to 10-6 to rozumiem ze 600% wzrost uważasz za klęske ?
                          Dobrze tam macie w tej opozycji
                          Raz, że mogę sie założyć o każda sumę siana, że PiS wygra wybory do sejmików (które realnie poza 5-10 miastami są istotne)
                          Dwa 6 województw to imho plan minimum.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Rabiej suportowany przeze mnie? Oj dobre, dobre

Fakt, że PiS wygra (ilościowo pod względem mandatów) to już znany był dawno przed wyborami. Byle czytelnicza "Faktu" o tym wie. Natomiast skala to było zgaduj-zgadula i dalej tak pozostaje.

Osobiście (niezależnie od poglądów politycznych, tego kogo wspieram, popieram etc.) spodziewałem się jeszcze latem dużo lepszych wyników PiS-u. Na ten moment mają na pewno woj. podkarpacie (status quo), a wszystko co uda się więcej to będzie oczywiście in plus.
                            Myślę, że południowe i wschodnie województwa też zgarną, ale mazowieckie i świętokrzyskie przegrają.

Komentarz

• Niezależnie od wyników, wybory będą sukcesem PiSu. Przekonali cześć społeczeństwa, że sukcesem było 27:1, przekonają i teraz.
                              Problem nie leży w przekonujących, tylko w przekonanych.

Komentarz

• Lol tak jest jak PiS wygra 30 do 20 to wedle politologów takich jak Szanowny Pan Krzysztof będzie to ultra wpierdol
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X