Polityka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Tuzin
    Legionista
    • 05.2004
    • 7433

    Grupa Fratria ma zapewnione finansowanie na kupno Eurozetu od Czech Media Invest, poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

    Komentarz

    • WhiteWarrior
      Czerwona kartka
      • 07.2013
      • 384

      I bardzo dobrze, wSieci to prawdziwie polskie (prawicowe) medium dla Polaków-patriotów-kibiców.

      Komentarz

      • Z.
        Legionista
        • 08.2006
        • 7771

        Padną w max 3 lata, chyba że strumień od Skarbu Państwa...
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

        Komentarz

        • NineSecretary
          Legionista
          • 12.2018
          • 3

          zgadzam sie w 100%

          Komentarz

          • Hazardzista
            Czerwona kartka
            • 10.2017
            • 3104

            Jak chcą polonizować media to powinien kupić to PFR a nie prywatna spółka Karnowskich i Biereckiego na kredycie od banku załatwionego przez rząd.

            Komentarz

            • Peace
              GieKaeSiak
              • 08.2005
              • 5041

              Gowin zapowiedział obniżki podatków.. bez podania żadnych szczegółów. Nie można siedzieć cicho i się chwalić dopiero gdy jest czym? Myślałem, że ostatni miesiąc cyrku z klaunami w sprawie energetyki powinien ich nauczyć pewnej powściągliwości w wypowiedziach.

              Komentarz

              • midzi
                Legionista
                • 07.2010
                • 9901

                Oj tam, oj tam. Równie dobrze można obiecać przecież wyprawę Macierewicza na Marsa. Ten sam poziom abstrakcji w roku wyborczym.

                Komentarz

                • Hazardzista
                  Czerwona kartka
                  • 10.2017
                  • 3104

                  Może coś powiedzą na początku roku, aktualnie PMM i Czerwińska ciągną za uszy wyniki i kombinują jak tu zrobić dodatki wynik w budżecie w całym roku. Historyczny wynik braku deficytu byłby niezłym paliwem na 2019.

                  Komentarz

                  • Z.
                    Legionista
                    • 08.2006
                    • 7771

                    Zamieszczone przez Peace
                    Gowin zapowiedział obniżki podatków.. bez podania żadnych szczegółów. Nie można siedzieć cicho i się chwalić dopiero gdy jest czym? Myślałem, że ostatni miesiąc cyrku z klaunami w sprawie energetyki powinien ich nauczyć pewnej powściągliwości w wypowiedziach.
                    Bo to chyba raczej rozpychanie się łokciami przed układaniem list, próba pozyskania jakiejś tam sympatii przedsiębiorców popierających PiS przed jesiennymi wyborami itp.

                    To nie jest propozycja programowa tylko sygnalizacja "oto jestem i zrobię Wam dobrze, niech mnie Jarosław nie marginalizuje, wyróżniam się.".
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                    Komentarz

                    • Foxx
                      Legionista
                      • 08.2003
                      • 12030

                      A wystarczyło sprawdzić, czy przypadkiem nie pojawiły się inne głosy na ten temat ze strony PiS, ale nie tylko
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                      Komentarz

                      • Jaco
                        Legionista
                        • 10.2003
                        • 19648

                        - Jestem po długiej rozmowie z ministrem skarbu i z prezesem PLL LOT. (...) jeśli nie chcemy dalej wrzucać do tej studni bez dna publicznych środków, to jedyną realną alternatywą dla scenariusza ciągle powtarzających się kłopotów jest prywatyzacja - Donald Tusk kwiecień 2013r.
                        Pointa po 5,5 roku:
                        http://www.radiomaryja.pl/informacje/lot-z-tytulem-najlepszej-linii-w-europie-wschodniej/


                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

                        Komentarz

                        • Mrugs
                          Legionista
                          • 06.2014
                          • 2076



                          Naprawdę uważasz to za sukces W artykule wymieniono trzy linie lotnicze jedna to moloch który w większości ma stare maszyny, druga LCC, a trzecia nie ma nawet większości w rynku w swoim kraju. Do tego pewnie w klasyfikacji było CSA, UAI i Bielavia, ewentualnie Air Balitc, bo z Finnair to LOT przegrywa w każdej dziedzinie. Polecam zerknąć na globalne zestawienia.
                          To taki sukces na miarę naszych możliwości, ale rozumiem nie ma innych powodów do radości więc należy go obtrąbić.
                          Owszem pokażesz zaraz propagandowe cyferki ale rynek i tak wie swoje i zweryfikuję ten burdel.

                          Komentarz

                          • Moriarty
                            Legionista
                            • 02.2017
                            • 2180

                            Tam nie ma nic o rentowności. Nagroda jest za rozpoznawalność i docenienie przez "znawców branży", więc nie bardzo rozumiem co do tego ma wypowiedź Tuska.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

                            Komentarz

                            • KrzychuS
                              Legionista
                              • 11.2014
                              • 1439

                              Dobre...
                              Przez ostatnie 1,5 roku latam mniej więcej raz na 2 tygodnie. Takich jaj zarówno z LOTem jak i lotniskiem Chopina nie pamiętam.
                              LOT - permanentne opóźnienia i odwoływania lotów. Jaja są takie, ze z jednego lotniska inne linie maja lot do Warszawy jakieś 45 minut po LOTcie. Zawsze wybieram te inne - i tak wylot jest wcześniej od opoznionego LOT. Ostatnio LOT jest tłumaczony jako "Late Or Tomorrow" i to nie przez Polaków.
                              Na Okęciu też koszmar - ostatnio pilot czeskich linii tak przeprosił za opóźnienie w odlocie: "Apologies for the delay due to slow handling at Warsaw airport". Innym razem po przylocie (planowym) czekaliśmy jakieś 30 minut w samolocie bo autobus nie został podstawiony na czas.

                              Ale propaganda działa. Jest nagroda. I to zasługa PiSu! A że nagrody sobie, a życie sobie...

                              Komentarz

                              • Mrugs
                                Legionista
                                • 06.2014
                                • 2076

                                True story Bro!

                                Mam tak samo, ostatnio do wyboru miałem AF i LOT w podróży służbowej, bez wahania wybrałem AF, wracając spotkałem mojego Dyrektora, który jest obcokrajowcem i porównał LOT do linii LCC. On lata regularnie do Bukaresztu i podobno już za drugą szklankę napoju żąda się od pasażera opłaty.
                                Ja wiem że LOT teraz ciśnie na long haul SIN, MIA, LAX i to może przekłamywać ogólną ocenę, bo na trasach międzykontynenalnych jakość podobno OK, tylko ta cena. Nie dziwne że cyferki się zgadzają skoro ceny poszły w górę o jakieś 20-30%. Znalezienie lotu do USA/Kanady poniżej 2000pln bez promocji jest praktycznie niemożliwe. Z Wiednia, Berlina, czy nawet Pragi za lot za ocean 1600-1800zł to norma. W ostatniej promocji nawet poniżej 1000zł.

                                Komentarz

                                Pracuję...