Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Do Belgii, Szwecji, czy Francji przed kryzysem migracyjnym też nie przybywali przymusowo, tylko kraje sobie "inteligentnie" reperowały rynek pracy, czyli wypisz wymaluj droga PiSu. Co do socjalu. Goście z Bangladeszu(kraj 160 milionów ludzi) będą mogli bezproblemowo sprowadzać małżonki(swoją drogą jak muslim ma kilka żon to co?) to nie będą czesać 500+ chociażby? Oczywiście rozwożąc żarcie uberem za 2 klocki dorzucą się grubo do budżetu, i 1000 na trójkę opalonych dzieci się Polsce opłaci.
    No a twierdzenie, że nasze gówniane służby nikogo anonimowego nie wpuszczą to już zupełna abstrakcja.
    http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/...lska-wiza.html

Żeby była jasność. Do tej pory zawsze głosowałem na PiS, ale nie mam zamiaru firmować i tłumaczyć każdą głupotę jaką robią bo interesuje mnie tylko dobro mojego kraju, a nie żeby sobie Stasiu Pięta poruchał.

Komentarz

• W nawiązaniu do wcześniejszego wątku -
      Beata Mazurek: "Poseł Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS.
      S.Pięta będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds.Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych.".

Czekamy na ruch PO w sprawie teatrzyku Brejzy.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        W nawiązaniu do wcześniejszego wątku -
        Beata Mazurek: "Poseł Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS.
        S.Pięta będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds.Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych.".

Czekamy na ruch PO w sprawie teatrzyku Brejzy.
        Brejza powoływał się na wpływy i oferował pracę kochance?
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Do Belgii, Szwecji, czy Francji przed kryzysem migracyjnym też nie przybywali przymusowo, tylko kraje sobie "inteligentnie" reperowały rynek pracy, czyli wypisz wymaluj droga PiSu.
          Mylisz porządki. Francja, i posiadająca kolonie część Europy po prostu na starcie dała obywatelom ex-kolonii prawa identyczne jak własnym plus socjal generujący strukturalne wielopokoleniowe "bezrobocie". Ma się to zupełnie nijak do operacji PiS ze zmianą limitów na pozwolenia na pracę. Jednym słowem na Zachodzie od początku była selekcja negatywna z punktu widzenia państwa oraz "profilu" przybyszy.

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Co do socjalu. Goście z Bangladeszu(kraj 160 milionów ludzi) będą mogli bezproblemowo sprowadzać małżonki(swoją drogą jak muslim ma kilka żon to co?) to nie będą czesać 500+ chociażby? Oczywiście rozwożąc żarcie uberem za 2 klocki dorzucą się grubo do budżetu, i 1000 na trójkę opalonych dzieci się Polsce opłaci.
          Chętnie poczekam na kolejne statystyki tłumów z Bangladeszu ubiegających się w Polsce o... pozwolenie na pracę. Bo 500+.

No a twierdzenie, że nasze gówniane służby nikogo anonimowego nie wpuszczą to już zupełna abstrakcja.
          http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/...lska-wiza.html
          Mógłbyś łaskawie wskazać jakiekolwiek twierdzenie o służbach w moim poście?

Ja zwyczajnie porównałem tłumy z dokumentami kupionymi na targu w Stambule lub bez dokumentów i mozliwości ustalenia tożsamości z ewentualnymi aplikującymi o pozwolenie na pracę w Polsce (a więc np. umiejącymi wypełnić druk/wykonać instrukcje jak to zrobić i... nie uznać za upokorzenie ze strony niewiernych psów).

Żeby była jasność. Do tej pory zawsze głosowałem na PiS
          A ja nie zawsze.

, ale nie mam zamiaru firmować i tłumaczyć każdą głupotę jaką robią bo interesuje mnie tylko dobro mojego kraju, a nie żeby sobie Stasiu Pięta poruchał.
          Chyba wybrałeś średnio trafnego adresata tego typu uwagi.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
            Brejza powoływał się na wpływy i oferował pracę kochance?
            Szkoda klawiatury dla gościa który porównuje te dwa różne przypadki...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
              Szkoda klawiatury dla gościa który porównuje te dwa różne przypadki...
              Jaco już kilka razy uprawiał tego typu kurestwo przy politycznych porównaniach. Wszak uczy się od najlepszych szarlatanow z GazPola.

Komentarz

• W przeciwieństwie do waszego wspólnego
                o uderz w stół, a w międzyczasie odezwał się Midzi tylko nie wiem czy za to "kurestwo" to skończy się tylko na stole :lol
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                  W przeciwieństwie do waszego wspólnego
                  o uderz w stół, a w międzyczasie odezwał się Midzi tylko nie wiem czy za to "kurestwo" to skończy się tylko na stole :lol
                  Ciekaw jestem niezmiernie jak poseł Brejza zareaguje na porównanie do takiego ancymonka i członka PiS jak Pięta.

Ps. O już widzę, że JarKacz zadziałał i zawiesił syna marnotrawnego.

Komentarz

• Ależ Ci siedzi ta zadra w dupie, bez kitu...
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Ciekaw jestem niezmiernie jak poseł Brejza zareaguje na porównanie do takiego ancymonka i członka PiS jak Pięta.

Ps. O już widzę, że JarKacz zadziałał i zawiesił syna marnotrawnego.
                      Na członka Piętę to poseł PO jako człowiek postępowy i nowoczesny zareaguje bankowo entuzjastycznie
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Na członka Piętę to poseł PO jako człowiek postępowy i nowoczesny zareaguje bankowo entuzjastycznie
                        Na to pytanie trudno mi odpowiedzieć, ale jak mniemam jesteś bliżej centrali, stąd takie kąski towarzyskie

Komentarz

• Ja nie muszę być blisko jakiejkolwiek centrali żeby widzieć jak twoje zaplecze polityczne maszeruje pod tęczową flagą
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

Ja nie muszę być blisko jakiejkolwiek centrali żeby widzieć jak twoje zaplecze polityczne maszeruje pod tęczową flagą
                            Czyli zostałeś lekko odcięty od centrali skoro mi przypisujesz tęczowe flagi.
                            Ale spoko, bo już łatki palikociarza, platformersa, kodziarza, zslowca, czy też kilka innych tu zyskałem. Jak traf chciał zawsze kulą w płot.

Ps. Pedały "prawicy" jak widać dalej mają się dobrze skoro teraz mają chetkę na Brejzę

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Czyli zostałeś lekko odcięty od centrali skoro mi przypisujesz tęczowe flagi.
                              Ale spoko, bo już łatki palikociarza, platformersa, kodziarza, zslowca, czy też kilka innych tu zyskałem. Jak traf chciał zawsze kulą w płot.

Ps. Pedały "prawicy" jak widać dalej mają się dobrze skoro teraz mają chetkę na Brejzę
                              Jak na razie to jedyną osobą tego dialogu odciętą w tym wypadku od rzeczywistości jesteś Ty sam. Wszak właśnie ta tęczowa bandera spaja spędy spod znaku palikociarni, kodu, czy tam peło
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                                A ja nie zawsze.
                                Podejrzewam, że to kwestia wieku. Ja też nie zawsze
                                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X