Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Linki podmieniłeś?

Komentarz

• To forum, co wydaje się zupełnie nieprawdopodobne, potrafi mnie czasem jeszcze zaskoczyć.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Jeśli ktoś wyjątkowo przeczyta od początku do końca to, co poniżej, to powinien zakumać, w czym rzecz i nie pomogą tu lamenty pewnych środowisk:
        http://pressmania.pl/umowa-indemniza...dzy-usa-i-prl/
        Dlatego majstersztykiem była wypowiedź premiera, że byliśmy niesuwerenni i jako państwo nie ponosimy odpowiedzialności za to co PRL robił w 68'.
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
          Dlatego majstersztykiem była wypowiedź premiera, że byliśmy niesuwerenni i jako państwo nie ponosimy odpowiedzialności za to co PRL robił w 68'.
          Majstersztykiem to jest Twoja wiedza z PMPublicznego
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Skoro nie piszesz żadengo konkretnego zarzutu, to pewnie marzysz jak by tu w Polsce przeszczepić aborcję i eutanazję bo "wszystkie państwa tak robią, Mołdawii nie liczę". A sprawdziłeś co na to Korwin?
            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Hahahhahahahahah zaleciało Oxfordem, argumentem konkretnym jest to ze Twoja wiedza z prawa międzynarodowego publicznego jest na poziomie szkoły podstawowej, wiec jakiekolwiek dodatkowe argumenty sa niepotrzebne gdyż trafia w pustkę.
              No chyba ze Ty konkretnie wskażesz jakie mechanizmy zostaną użyte żeby wykorzystać wypowiedz Morawicekiego.

I TERAZ CZEKAM NA KONKRETY ahhahahahahahhahahahahahahhahhahahahahahHhhh
              MOŻE JAKIŚ AKT PRAWNY lolololol
              PRECEDENS hahaahah
              może zacznij od tradycji, że jak Ci wóz ukradną to musza oddać samolot
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Hahahhahahahahah zaleciało Oxfordem, argumentem konkretnym jest to ze Twoja wiedza z prawa międzynarodowego publicznego jest na poziomie szkoły podstawowej, wiec jakiekolwiek dodatkowe argumenty sa niepotrzebne gdyż trafia w pustkę.
                No chyba ze Ty konkretnie wskażesz jakie mechanizmy zostaną użyte żeby wykorzystać wypowiedz Morawicekiego.

I TERAZ CZEKAM NA KONKRETY ahhahahahahahhahahahahahahhahhahahahahahHhhh
                MOŻE JAKIŚ AKT PRAWNY lolololol
                PRECEDENS hahaahah
                może zacznij od tradycji, że jak Ci wóz ukradną to musza oddać samolot
                Oddychaj. Ja wcale nie uważam, że zostanie to jakkolwiek do czegokolwiek wykorzystane. Tradycyjnie już, co wytykałem Ci kilka dni temu, dopisałeś sobie więcej niż napisałem i teraz przeprowadzasz właśnie tryumfalny atak na coś co nie istnieje. Jedyne do czego się odnosiłem, to do narracji, że należy negować wszystko co jest "zdobyczą" PRLu.

PS "lolololol"? Mocno się podjarałeś.

PS2 Dołożę cytat, żeby Twoje emocje na pewno uchwycić dla potomnych
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No jeśli dla Ciebie zdobyczą PRL jest marzec 1968 roku to nie dziwi mnie wiele z Twoich wpisów
                  Natomiast do tego co sobie dodałem to taka a nie inna jest interpretacj mnie prostego chłopaka z miasta stołecznego Teoich postów.

Takze napisz może prostszymi literami dlaczego w kontekście wielomiliardowych odszkodowań majstersztykiem jest taka a nie inna wypowiedz Morawickiego...proste pytanie...z niecierpliwością czekam na odpowiedz

Ps. Zebys miał co cytować to w dalszym ciągu buahahahhahahahahahahahaahhahahahaah
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zdaje się, że trzeci raz w ciągu trzech wymian zdań mylnie interpretujesz cudzysłów. Tu użyty jako podkreślenie pewnej ironii - właśnie dlatego, że rzeczona umowa jest zdobyczą, a Marzec 68' jest "zdobyczą". No i nie bądź taki skromny. Zawsze mam z tyłu głowy że masz wyższe, niepełne. Całkiem jak były prezydent.

Otóż partia obecnie rządząca, jako jedno ze swoich głównych, jeśli nie jedynie-główne spoiwo, promuje antykomunizm. Jeśli taki antykomunizmu admirator jak Jaco, przywołuje tu umowę indemnizacyjną, to uznałem, że to warte podkreślenia przykładem zwyczajowej narracji - a pierwsze co mi przyszło do głowy pozostając w kontekście stosunków polsko-żydowskich to ta niedawna wypowiedź. Na potrzeby polityki międzynarodowej to taki cynizm jest moim zdaniem nawet wskazany. Ciekawe czy obniżono emeryturę komuś kto przyłożył rękę do tej czy podobnej zdobyczy (bez cudzysłowu), bo wrzucono go do jednego worka ze zbrodniarzami.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                      Stąd, że widziałem kiedyś L. Kaczyńskiego, a potem Dudę w jarmułce.

Wie ktoś, czy w innych krajach ta ustawa jest jakoś komentowana?

Komentarz

• http://www.tysol.pl/a18483-Adam-Andr...odzi-z-Endecji
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Białystok – Jacek Żalek
                          Bydgoszcz – Tomasz Latos
                          Gdańsk – Kacper Płażyński
                          Gorzów Wielkopolski – Sebastian Pieńkowski
                          Katowice – Marcin Krupa
                          Kielce – Wojciech Lubawski
                          Kraków – Małgorzata Wassermann
                          Lublin – Sylwester Tułajew
                          Łódź – Waldemar Buda
                          Olsztyn – Michał Wypij
                          Opole – Violetta Porowska
                          Poznań – Tadeusz Zysk
                          Rzeszów – Wojciech Buczak
                          Szczecin – Bartłomiej Sochański
                          Toruń – Zbigniew Rasielewski
                          Warszawa – Patryk Jaki
                          Wrocław – Mirosława Stachowiak-Różecka
                          Zielona Góra – Piotr Barczak
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jaki w Warszawie to kwestia siły kwitów jakie PiS wyciągnie przez samymi wyborami na PO.

Ciekawe w Gdańsku z Płażyńskim - syn jednego z założycieli PO - nie wiem jakie ma poglądy - nie znam go.
                            Kraków od lat rządzony prze Majchrzaka - ciekawe kto tam zajmie stołek.

Reszta nie powala.
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Rząd sie podporządkuje - bo jest Polska jest sygnatariuszem umowy międzynarodowej dotyczącej mienia ofiar Holocasutu podpisanej przez Sikorskiego bodajże w 2009 roki.
                              Pisze to z pamięci wiec może stan prawny byc jakiś inny.
                              ano, Deklaracja Terezińska - to jest deklaracja nie rodząca żadnych skutków prawnych, a nie umowa międzynarodowa.
                              Oczywiście, jak to w życiu, soft law bywa źródłem nacisku, ale samo z siebie nie jest źródłem żadnych zobowiązań.
                              Choć oczywiście lepiej, by tego nie było albo by Radek tego nie podpisywał
                              Powstanie ustawy 447 jest bezpośrednim efektem tego, że NIKT z sygnatariuszy się z tej Deklaracji nie wywiązywał
                              Wiadome środowiska płaczą zresztą, że JUST Act jest kolejną deklaracją bez znaczenia i niczego im nie "załatwia"

Co nie zmienia, że swojego trzeba pilnować, a najlepiej załatwić systemowo
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                                ano, Deklaracja Terezińska - to jest deklaracja nie rodząca żadnych skutków prawnych, a nie umowa międzynarodowa.
                                Oczywiście, jak to w życiu, soft law bywa źródłem nacisku, ale samo z siebie nie jest źródłem żadnych zobowiązań.
                                Choć oczywiście lepiej, by tego nie było albo by Radek tego nie podpisywał
                                Powstanie ustawy 447 jest bezpośrednim efektem tego, że NIKT z sygnatariuszy się z tej Deklaracji nie wywiązywał
                                Wiadome środowiska płaczą zresztą, że JUST Act jest kolejną deklaracją bez znaczenia i niczego im nie "załatwia"

Co nie zmienia, że swojego trzeba pilnować, a najlepiej załatwić systemowo
                                Dość obszernie sprawę wyjaśnił S. Janecki

https://wpolityce.pl/polityka/391753...zna-dla-polski

Komentarz

Pracuję...
                                X