Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Nie no, nigdy w życiu JK nie jest mężem stanu, toż to zwykły nieudacznik i nie zapomnij dodać, że jest po prostu gupi.
    Tak nie odlatuje. Jest zwykłym posłem.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• to na **** o nim piszesz ?
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• @Hazardzista
        A w którym miejscu wyzbyłem się swojego zdania na ten temat? Krytykę JK podtrzymuje, a tłumacze się, żebyśmy się bardziej zrozumieli, bo niektórzy przypisują mi intencje najgorsze, co wcale nie wynika z treści. To krytyka, ktoś może napisać, że niskich lotów - ale jednak. Nie żaden hejt. Nie chcę by traktowano mnie tutaj jak jakiegoś naczelnego krytyka bez argumentów. Chcę też by wszystko było jasne i dyskusja się wyklarowała. Wiem o co Ci chodzi i nawet nie próbuje przekonywać fanów jakiegoś polityka, by w cokolwiek uwierzyli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
          Jest zwykłym posłem.
          Pomarzyć - piękna rzecz.
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            to na **** o nim piszesz ?
            No niektórzy tak o nim myślą.
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• inni myślą, że są Napoleonami, a inni bawią się Pablo Escobara wersja Targówek 2018. Ale co jak co, to swoimi postami wystawiasz sobie świadectwo prima sort
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• http://telewizjarepublika.pl/gadowsk...ili,61455.html

Akurat wypowiedź, o której mówi treść linka, nieco kontrowersyjna - trudno się w dzisiejszym świecie z Żydami nie liczyć.

Natomiast reszta wypowiedzi m. zd. bardzo trafna.
                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Tak dobrze szło Jakiemu w komisji reprywatyzacyjnej - a tu taki klops. wygląda na to że walka o fotel w Warszawie rozegra się między Trzaskowskim a Biedroniem.

Komentarz

• http://www.tvpparlament.pl/aktualnos...-proc/36263810

Trzymam kciuki.
                    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• No brawo. Nareszcie.

cyt.
                      Zdaniem szefa rządu sprawne i efektywne państwo to jest państwo, które działa w oparciu o bardzo profesjonalne kadry, nie w oparciu o rozbudowaną biurokrację.

Dlatego będziemy się starali zmniejszać biurokrację na wszystkich poziomach. Zaczynamy od siebie, zaczynamy od składu ministrów i wiceministrów - dodał.

Uwierzę jak zobaczę koparki. To duża kula u nogi, która blokuje rozwój. "Pożytek" jaki daje ogromna część administracji w Polsce nie wytwarzając bogactwa, nie kreując jakiejś myśli modernizacyjnej jest niewspółmierny do kosztów, które wszyscy ponosimy.

Komentarz

• Ładnie nam USA ciśnie za IPN. Poleci ktoś wreszcie za tą szopkę?

Komentarz

• Jakiś konkret?
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                            Jakiś konkret?
                            Konkretów nie ma, bo Ci tajnych notatek ze spotkania nie pokażą.
                            Smród jest olbrzymi na własne życzenie.

Komentarz

• Po długich miesiącach powolnego, ale jednak wzrostu poparcia PiS, przyszedł czas nie tylko na wyhamowanie, ale także spadek.

Afera związana z KRS, SN, otwarta walka z UE nie odbijały się negatywnie na poparciu.

Natomiast ostatni miesiąc jest fatalny dla zjednoczonej prawicy. Nie wiem czy akurat ustawa IPN tak bardzo szkodzi (w jakimś stopniu na pewno, zwłaszcza napięcie na linii Polska- USA), ale szkodzą na pewno poboczne wątki z ostatnich tygodni (przede wszystkim nagrody dla ministrów, ostatnia wypowiedź Gowina itp.)

Jeśli PiS się nie ogarnie, może zapomnieć o rewelacyjnym wyniku w okolicach 50%. Powtórzenie wyniku z ostatnich wyborów na chwilę obecną będzie sukcesem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                                Konkretów nie ma, bo Ci tajnych notatek ze spotkania nie pokażą.
                                Smród jest olbrzymi na własne życzenie.
                                Konkretów nie ma, ale smród jest olbrzymi. Wspaniały wykwit "kodziarskiego" postrzegania rzeczywistości.
                                ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                                Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                                O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                                Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                                O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                                I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                                Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                                Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

Pracuję...
                                X