Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A konkretnie przeciwko czemu miałbym protestować?
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
      Wyklucza. Szkoda, że prawica w Polsce to takie boidupy, bo jakoś nie mają odwagi zaprotestować przeciwko Sendlerowej, a w każdym mieście jest jej szkoła albo ulica, to jest skandaliczne.
      Sposób w jaki postrzegasz świat jest - pisze na podstawie powyższego, i Twojego "wyznania" na temat Caritasu ślącego pomoc do Syrii - jest typowo lewacki - nie ważne jak bardzo chciałbyś żeby nie był. Można powiedzieć że na swoim awatarze jesteś tą ciemną postacią na pierwszym planie. Prezentujesz poglądy, które lewacka rewolucja promuje celem zniszczenia naszej cywilizacji. Wyobraź sobie, że pisząc takie gówno, tańczysz tak jak Soros zagra. To nie poglądy narodowe sprawiają że możesz się czuć prawicowcem, czy wycierać sobie gębę Europą. I piszę to z czystej życzliwości, z - nikłą, bo nikłą - nadzieją, że może coś z tego do Ciebie trafi i pójdziesz po rozum do głowy. A poza tym to jest jednocześnie śmieszne i smutne, że identyfikujesz się z prawicą.
      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Ciekawy link dla niekumatych, lecz dociekliwych:
        https://justice4poland.com/2017/03/0...gony-w-iii-rp/

Jacku ale czy to rzetelne medium? Wszak według niego bracia Kaczyńscy to żydowscy dywersanci i obrońcy systemu PRL-bis!
        https://justice4poland.com/2015/03/3...ydow-w-polsce/

Komentarz

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
          Jacku ale czy to rzetelne medium?
          Nie wiem, jak z innymi ich artykułami, bo nie czytuję. Wkleiłem ten, który dostałem od znajomka (i on jest rzetelny).
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Przecież dla osób, które nie łykają multimedialnego Matrixa mediów "głównego nurtu" postać seryjnego samobójcy nie jest niczym nowym. Lista jego ofiar znajduje się w rozmaitych źródłach. Pierwsze dwa z brzegu.

Podczas prac nad tą książką zrozumiałem, że Seryjny Samobójca to postać, bez której nie da się zrozumieć istoty postkomunistycznej Polski i kulisów transformacji ustrojowej – powiedział Leszek Szymowski. Dlatego rozpoczął dziennikarskie śledztwo w sprawie podejrzanych okoliczności śmierci wielu osób, mających wiedzę o najważniejszych wydarzeniach w Polsce. Petelicki, Olejnik, Lepper i jego najbliżsi współpracownicy, kilku dygnitarzy partyjnych i oficerowie służb mundurowych, księża, mafiozi – wszyscy oni znaleźli się na liście proskrypcyjnej Seryjnego Samobójcy – antybohatera tej książki.
            http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221629/seryjny-samobojca

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Mój post wyrażał zdziwienie nad cytowaniem przez Jacka, medium które w taki sposób opisuje braci Kaczyńskich.

Komentarz

• Najpierw informacja, że będą analizować mariaż Orlenu z Lotosem przez rok, potem ostry zjazd akcji, teraz informacja o połączeniu, ostry wjazd akcji. Osoby z kumatymi informacjami mogły zarobić miliony

Komentarz

• Kolejny socjalistyczny projekt, by żyło się lepiej:

Komentarz

• Prawdziwy socjalizm dba o prawa pracownika, a ten projekt jest w niektórych punktach (szczególnie pierwszy i drugi) zupełnie antypracowniczy.
                    Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Zamieszczone przez księciuniu
                    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
                      Prawdziwy socjalizm dba o prawa pracownika, a ten projekt jest w niektórych punktach (szczególnie pierwszy i drugi) zupełnie antypracowniczy.

Poprawiłeś mi humor po wczorajszym podłym wieczorze

Nie wiem na ile to streszczenie pokrywa się z projektem, ale jeśli jest prawdziwe, to wygląda to tak:

- obiecywaliśmy wam niższy zus, a wy frajerzy uwierzyliście. Podczas gdy my dojedziemy was zusem.
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• I tak najlepszy jest punkt 8
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Poprawiłeś mi humor po wczorajszym podłym wieczorze

Nie wiem na ile to streszczenie pokrywa się z projektem, ale jeśli jest prawdziwe, to wygląda to tak:

- obiecywaliśmy wam niższy zus, a wy frajerzy uwierzyliście. Podczas gdy my dojedziemy was zusem.
                          Taka jest prawda, u nas żadnego socjalizmu nie ma, tylko ciągłe dowalanie kolejnych podatków z których obywatele i tak nic nie będą mieli. Tak jest właśnie z ledwo dyszącym zusem, z którego będą głodowe emerytury.

Gdyby ten projekt miał faktycznie pomóc pracownikom, to jego autorzy najpierw dokładnie przeanalizowaliby sytuację firm i rynku pracy.
                          Ostatnio edytowany przez Beziooo; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Zamieszczone przez księciuniu
                          Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Komentarz

• A ja tylko nieśmiało spytam:

- czyj jest to projekt?

- gdzie mogę znaleźć jego pełną treść? (nr druku)

- czy/na jakim jest etapie procedowania?

PS Powyższe punkty dotyczą co najmniej dwóch porządków: kodeksu pracy oraz regulacji dot. umów cywilno-prawnych, więc jest umiarkowanie prawdopodobne by mogły się znaleźć w jednym projekcie.
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Komisji Kodyfikacyjnej, a jest to projekt nowego Kodeksu Pracy

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                Komisji Kodyfikacyjnej, a jest to projekt nowego Kodeksu Pracy
                                Czyli to dyskusja o tym?

Pełen efekt prac Komisji ma zostać przedstawiony w marcu tego roku. Jednak już teraz pojawiają się informacje na temat propozycji, które mają zmienić kształt rynku pracy w Polsce.
                                https://businessinsider.com.pl/twoje...cyjnej/4cllyed

Komentarz

Pracuję...
                                X