Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę świetne wyniki gospodarcze jakie ma obecny i poprzedni rząd, jako przyszły wyborca PiSu zastanawiam się którzy to dyletanci są odpowiedzialni za, jednak żenująco niskie w tej sytuacji, poparcie.
    Najważniejsze, że Twoja ocena sytuacji ma wystarczająco duże poparcie...na ulicach i salonach Tel-Awiwu i Berlina, więc nie dziwi mnie Twoje dobre samopoczucie
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• @TNTP
      Jakoś nie za bardzo potrafię się odnieść.

1. Jeśli piszę, że jestem przyszłym (tzn w najbliższych wyborach) wyborcą PiSu, i piszę że oceniam obecne poparcie na zbyt niskie, to skąd Ci się tu wzięło moje dobre samopoczucie?
      2. Najważniejszym dla Ciebie jest to co się dzieje na ulicach salonach Tel-Awiwu i Berlina? No to przyznam że mnie troszkę zaskoczyłeś. Rozwiniesz to jakoś?
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ja w żaden sposób nie odnosiłem się do Twojego ostatniego wpisu - ale do Twojej aktywności w tym wątku w ostatnich latach.
        Zaś co do poparcia dla PiS to jeśli uważasz największe poparcie za wszystkich partii w Unii Europejskiej (obok Fideszu) za "zbyt niskie" to znaczy, że jesteś z lekka oderwany od rzeczywistości politycznej, czy tam nie rozumiesz procesów społecznych.

Ja nic nie pisałem, że dla mnie ma JAKIEKOLWIEK znaczenie to co mówi się o Polsce poza jej granicami, zauważyłem tylko, że do tej pory Twoje opinie były częstokroć zbieżne z "nauką" która płynęła do nas zza granicy.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Ja w żaden sposób nie odnosiłem się do Twojego ostatniego wpisu - ale do Twojej aktywności w tym wątku w ostatnich latach.
          Zacytowałeś go - ciężko to uznać jako nieodnoszenie się.

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Zaś co do poparcia dla PiS to jeśli uważasz największe poparcie za wszystkich partii w Unii Europejskiej (obok Fideszu) za "zbyt niskie" to znaczy, że jesteś z lekka oderwany od rzeczywistości politycznej, czy tam nie rozumiesz procesów społecznych.
          A co to za poziom porównawczy, partie w Unii Europejskiej? Ja nie wiem co te partie w Unii Europejskiej robią, ale czytam w miarę uważnie ten temat, odrobinę się interesuję co tam słychać w polityce, i ogólnie rzecz biorąc w Polsce mocno idzie ku lepszemu. Sondaże mierzą poziom marketingu politycznego, przez co rozumiem umiejętność sprzedania wyborcom własnych zalet/zasług, ukrycia przywar. Jeśli partia ma szacunkowo 99% pozytywnych działań, a wierzy w to tylko 50% wyborców to chyba ktoś coś robi nie tak...

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Ja nic nie pisałem, że dla mnie ma JAKIEKOLWIEK znaczenie to co mówi się o Polsce poza jej granicami, zauważyłem tylko, że do tej pory Twoje opinie były częstokroć zbieżne z "nauką" która płynęła do nas zza granicy.
          To może jakieś trzy przykłady. Tylko proszę bez takich w typie: "w Berlinie na salonie powiedzieli, że niższe podatki są dobrą sprawą, bloniaq też tak powiedział, to agent"
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Tymczasem w ramach przypomnienia

https://foxx-news.blogspot.com/2018/...spekcje-z.html
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Zacytowałeś go - ciężko to uznać jako nieodnoszenie się.

Czyli po kolei - Twój wpis był przyczynkiem - do mojej opinii, odnośnie Twojej aktywności w tym wątku.
              Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              A co to za poziom porównawczy, partie w Unii Europejskiej? Ja nie wiem co te partie w Unii Europejskiej robią, ale czytam w miarę uważnie ten temat, odrobinę się interesuję co tam słychać w polityce, i ogólnie rzecz biorąc w Polsce mocno idzie ku lepszemu. Sondaże mierzą poziom marketingu politycznego, przez co rozumiem umiejętność sprzedania wyborcom własnych zalet/zasług, ukrycia przywar. Jeśli partia ma szacunkowo 99% pozytywnych działań, a wierzy w to tylko 50% wyborców to chyba ktoś coś robi nie tak...

Ty albo sobie jaja robisz, albo nie mam pojęcia jak to skomentować.

1) PiS nie robi 99% dobrych rzeczy. Jak to w życiu bywa ma duży rozstrzał.
              2) W tym momencie odbywa się walka o Polskę, nie w perspektywie następnych wyborów, ale "definitywnej" przyszłości. Także różne siły - od Sorosa (mocno przecenianego), poprzez zagraniczny biznes (niedoceniany), kończąc na światowych mocarstwach (które mają różne, często wewnętrznie sprzeczne interesy) mocno mieszają w tym naszym kociołku. Dodatkowo dużo osób praktycznie nie ogarnia ani tego co się wokół dzieje, ani ogólnie jakiegoś politycznego ABC, więc nie można oczekiwać, że wszyscy jak jeden mąż się zaangażują.
              3) Ujawniają się agenci wpływu/pożyteczni idioci/osoby które nienawidzą Polski i jakiś one posłuch mają
              4) Dochodzą do tego różnice światopoglądowe - trudno oczekiwać, że ktoś o lewackich/internacjonalistycznych/ultraliberalnych/libertariańskich poglądach będzie głosował na PiS
              5) Masa ludzi ma jakieś wyższe ideały po prostu w dupie i głosuje przez pryzmat własnego tyłka-portfela. Siłą rzeczy taka dezubekizacja jakieś 100, czy tam 200 tysięcy wyborców z automatu blokuje (pomijając nawet punkt 4)
              6) Swoje robią też wpierdalane przez lata ludziom jakieś śmieszne schematy/klisze w stylu mochery, Kaczyński nie ma konta i co tam sobie jeszcze przypomnisz. Ogólnie jak ktoś jest idiotą, który nie potrafi analizować, a jego argumenty sprowadzają się do tego, że "Kaczyński jest głupi" to czego możesz się spodziewać
              7) Realnie rzecz biorąc w systemie wielopartyjnym 50 % to praktycznie maks co moża ugrać - z przyczyn społeczno/psychologicznych, aczkolwiek imho PiS idzie w kierunku swego rodzaju szerokiego frontu-bloku, z w miarę wyrazistym światopoglądem i ramami programowymi, ale mocno pragmatyczne i labilne jeśli idzie o kwestie gospodarcze.
              Na upartego to można jeszcze kilka punktów dodać.

Dodatkowo piszesz że "Ja nie wiem co te partie w Unii Europejskiej robią"
              Raz to nie dobrze
              Dwa pisząc o czymkolwiek - czy to o dupach, jedzeniu czy polityce, musisz mieć jakiś konkretny punkt odniesienia, czyli w przypadku Polski - Unię Europejską, a nie
              - Polinezję
              - starożytny Babilon
              - życie i twórczość Janusz Korwin-Mikkego (nie mogłem się powstrzymać )

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              To może jakieś trzy przykłady. Tylko proszę bez takich w typie: "w Berlinie na salonie powiedzieli, że niższe podatki są dobrą sprawą, bloniaq też tak powiedział, to agent"
              Sorry, ale nie mam czasu przeprowadzać lustracji Twojej twórczości. Odniosłem tylko wrażenie - jeśli mylne to szczerze przepraszam, że raczej kontestujesz obecną władze, zresztą w ten sposób odczytałem Twój poprzedni wpis.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ciekawy link dla niekumatych, lecz dociekliwych:
                https://justice4poland.com/2017/03/0...gony-w-iii-rp/
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Sendlerowa to była w końcu bohaterka czy lewaczka?

Komentarz

• A czy jedno wyklucza drugie ?
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

A czy jedno wyklucza drugie ?
                      Tak
                      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                        Tak
                        :lol
                        Masz bardzo ograniczoną percepcję rzeczywistości. Rozumiem, że jak ktoś ratuje dziecko z płonącego budynku, to musi się legitymować nie lewackimi poglądami, bo jak ma takowe, to albo wraca z powrotem z dzieckiem, albo w nagrodę dostaje po głowie
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

:lol
                          Masz bardzo ograniczoną percepcję rzeczywistości. Rozumiem, że jak ktoś ratuje dziecko z płonącego budynku, to musi się legitymować nie lewackimi poglądami, bo jak ma takowe, to albo wraca z powrotem z dzieckiem, albo w nagrodę dostaje po głowie
                          Za dużo wirtualnego życia kolego, wyłącz komputer i wyjdź się przewietrzyć.
                          „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                            Za dużo wirtualnego życia kolego, wyłącz komputer i wyjdź się przewietrzyć.
                            Najpierw będę musiał wyczyścić monitor "synu ulicy"
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

Najpierw będę musiał wyczyścić monitor "synu ulicy"
                              Wyczyść, wyłącz, załóż dres, wyjdź z domu i się przebiegnij, "synu monitora"

Komentarz

A czy jedno wyklucza drugie ?
                                Wyklucza. Szkoda, że prawica w Polsce to takie boidupy, bo jakoś nie mają odwagi zaprotestować przeciwko Sendlerowej, a w każdym mieście jest jej szkoła albo ulica, to jest skandaliczne.

Komentarz

Pracuję...
                                X