Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Takie tam sobie literki i liczby:
    https://www.wprost.pl/gospodarka/10100116/bloomberg-polska-na-4-miejscu-w-rankingu-rynkow-wschodzacych.html

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Warto dodać, że za Czechami będącymi na 3 miejscu, ale faktem jest, że z 5-tki nie wypadamy ostatnio.
      https://www.bloomberg.com/news/artic...key-over-india

Komentarz

• Bardzo ciekawe porównanie nazizmu i komunizmu:

Po dziewiąte, wspieranie „championów” gospodarczych. Sile państwo potrzebuje silnych firm. Dlatego i naziści i komuniści (podobnie zresztą jak socjaliści) lubią wspierać duże przedsiębiorstwa - pod warunkiem oczywiście, że mają nad nimi własnościową, albo przynajmniej administracyjną kontrolę.

Po dziesiąte, niechęć do małego biznesu. O ile liberalizm podkreśla rolę przedsiębiorczości - zwłaszcza drobnych kupców i przemysłowców - o tyle w systemach nazistowskich i komunistycznych są oni co najwyżej do pewnego stopnia tolerowani. Ta niechęć jest typowa także dla socjalizmu, aczkolwiek stopień „oficjalnej” niechęci bywa w przypadku socjalizmu nieco mniejszy.

Po jedenaste, etatyzm. Nazizm i komunizm są etatystyczne. Socjalizm też ma etatystyczne ciągoty, ale przynajmniej werbalnie aprobuje wolny rynek i chce go jedynie „korygować”. Systemy totalitarne - a takimi właśnie jest nazizm i komunizm - chcą kontrolować zawsze wszystko.

Po dwunaste, wysokie wydatki publiczne. O ile socjaliści dostrzegają jeszcze jakieś limity wydatków publicznych, o tyle naziści i komuniści takich nie widzą - poza fizycznym brakiem środków na wydawanie.
        Całość:
        http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,naz...icle,2969.html

Komentarz

• Okolicznościowa moneta z okazji 1 Maja - Dnia Pracy...

PS. Jeżeli ktoś nie czytał..., a chciałby

Narodowy Socjalizm z punktu widzenia prawicowca

Wiele dyskusji o naturze lewicowości zaowocowało szokiem - narodowy socjalizm jest... socjalizmem*

"W żadnym jednak wypadku nie przyzna się tym małym narodom (...) prawa stawiania przeszkód w rozbudowie europejskiej sieci kolejowej aż do Konstantynopola.”

(List Engelsa z Londynu do Karola Kautskiego w Zurychu z 27.02.1882, w: Dzieła, tom 35, s.307.)
          Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Spokojnie, tacy jak ten wyżej sami się wykończą - głosując za aborcją będą eliminowani z życia już jako kilkutygodniowe płody.

Tymczasem Jarek publicznie beszta Czaputowicza. Przy okazji stwierdzając, że nie był pierwszym wyborem, ale kandydat zrezygnował tuż przed nominacją. Kto to mógł być? Szczerski?
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Mam nadzieję, że każdy myślący użytkownik po przeczytaniu resztek nocnej "dyskusji" zdaje sobie sprawę, że prawidłową reakcją jest kliknięcie "ignoruj" a nie wymiana poglądów z tym czymś
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Nareszcie sejm przyjął uchwałę zakazującą propagowania banderyzmu i podważania zbrodni ludobójstwa na Wołyniu dokonanej przez oddziały ukraińskich nacjonalistów z OUN-UPA.
                Brawo.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez franek910
                  Ale ty jesteś głupi administratorku. Chyba nie wiesz o istnieniu czegoś takiego jak VPN. Zblokowanie adresu IP nic nie da, bo za każdym razem mam nowy adres IP ty pisowski ćwoku, więc możesz sobie blokować i milion razy.
                  Zamieszczone przez franek910
                  Administratorek ma problem jak się mnie pozbyć. Hahaha. Będę miał dziś niezły ubaw. Zobaczymy jak mu pójdzie walka z wiatrakami. Hahaha.
                  Wez ty chłopie zajmij się sprzedażą tego mieszkania na Białołęce i nie zawracaj administratorom głowy Chyba, że przez dwa lata zdążyłeś je już sprzedać
                  Numerów telefonów też masz milion hakerze?
                  Upsss..."w sieci nie jestes anonimowy"
                  Na tym zakończmy dyskusje o twoim "sprycie".
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez franek910
                    Aha czyli kobol informatyk uważa że mnie zna, użył sztuczki magicznej i już wszystko o mnie wie. Zaraz zdobędzie mój adres i przyśle chłopców z maczetami.
                    Musialbym byc takim idiotą jak Ty Maćku, żeby sie bawic w takie rzeczy
                    Do widzenia.
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Mort, częściej zaglądaj na forum:
                      https://www.youtube.com/watch?v=l4j5HLjdzOM

"
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• @Foxx

narodowy socjalizm (jak każdy socjalizm) jest z zasady sprzeczny z jakąkolwiek myślą prawicową, bo m.in. podważa prawo własności;
                        Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, z tego że uderzasz w sporą liczbę środowisk nacjonalistycznych w Polsce.

UDERZ UDERZ W KAPITALIZM NASZĄ DROGĄ NACJONALIZM!

e: rasizm w ogóle, a w sensie nazistowskim ("rasa aryjska", itp.) szczególnie, jest surrealistyczny,

*****, dopiero przeczytałem, lewacki bełkot. rasizm uważasz za głupotę?
                        Ostatnio edytowany przez WhiteWarrior; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                          @Foxx

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, z tego że uderzasz w sporą liczbę środowisk nacjonalistycznych w Polsce.

UDERZ UDERZ W KAPITALIZM NASZĄ DROGĄ NACJONALIZM!
                          I po co ten caps? W nic nie "uderzam". Zgodnie z tytułem zaprezentowałem uznawaną przez siebie postawę prawicowca wobec narodowego socjalizmu, czyli systemu na wskroś lewackiego. Podałem argumenty i cytaty z samego Adolfa. Gdy tamten tekst powstawał (2006) zdecydowana większość skinów na Legii to byli NS. Nie zgadzałem się z nimi wtedy i nie zgadzam z tymi jednostkami, które zostały do dzisiaj (pozdrówki dla znajomych ). Po prostu piszę prawdę. A same, jak to ująłeś "środowiska nacjonalistyczne w Polsce" jako takie nie stanowią dla mnie jakiejś dodatkowej wartości tylko dlatego, że są nacjonalistyczne. A w przypadkach w rodzaju Obozu Wielkiej Polski w dzisiejszej wersji - podwójnie ujemną.

Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
                          e: rasizm w ogóle, a w sensie nazistowskim ("rasa aryjska", itp.) szczególnie, jest surrealistyczny,

*****, dopiero przeczytałem, lewacki bełkot. rasizm uważasz za głupotę?
                          Coś Ci się pomyliło - to właśnie rasizm, zwłaszcza w wersji nazistowskiej, jest nie tylko lewackim bełkotem (wystarczy odpalić drugi z wrzuconych przeze mnie linków do cytatów z Marksa i Engelsa), ale równie lewacką hipokryzją. Wprawdzie pisząc swój tekst wspomniałem głównie o oczywistej kwestii, że po licznych wojnach, "wędrówkach ludów", powstaniach i rewolucjach przez te wszystkie wieki krew jest tak wymieszana, że najzwyczajniej w świecie dość trudno byłoby znaleźć "czystego" aryjczyka - dojście do takiego wniosku nie wymaga jakiegoś specjalnego wysiłku.

Tak jak Żyda, swoją drogą. Tamci się jednak wycwanili z "dziedziczeniem" żydostwa po matce. Natomiast samo państwo Izrael w celu zwiększania własnego potencjału, identycznie jak niemieccy narodowi socjaliści (o czym niżej) stosuje różne opcje, by przyjmować za swoich nie tylko pojedynczych gojów ale całe ich wspólnoty (patrz np. imigracja mieszkańców Związku Sowieckiego, zwłaszcza w latach '80 XX w.). No i ówczesny kryzys demograficzny jedynego funkcjonującego obecnie państwa o systemie narodowo socjalistycznym został zażegnany.

Specjalnie dla Ciebie mogę dorzucić jednak bonus - sprawdź sobie jak się ma narodowościowy i rasowy skład różnych formacji Waffen SS do deklarowanego przez nazistów rasizmu. Po skali Twojego oburzenia wnioskuję, że może to budzić jakieś problemy, masz więc na tacy jedną z wielu formacji: Osttürkische Waffen-Verband der SS. I "wujka google'a".
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tymczasem kilka liczb:
                            Sondaż Estymator dla DoRzeczy.pl 25-26 I 2018:
                            PiS - 48,7% (+3)
                            PO - 20,6% (-2,8 )
                            Kukiz'15 - 9,4% (+1,1)
                            SLD - 6,8% (+1,4)
                            PSL - 5,2% (-0,3)
                            Nowoczesna - 4,4% (-2,5)
                            Razem - 3,1% (+0,2)
                            Wolność - 0,8% (-0,2)

"
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• na dobicie opozycji.

Komentarz

• Oklaski dla Izraela, dziś pogorszyli sobie opinie u wielu Polaków.

Komentarz

Pracuję...
                                X