Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wirtualni rozmówcy, a może zaraz roboty, albo boty wykonujący krecią robotę dla opozycji? Swoiste pomieszanie z poplątaniem

Wróc... cytując klasyczkę.

Odpowiadając na post, który napisał Peace wyraźnie wskazałem o co biega i czemu Cela+ nie będzie miała miejsca jeśli chodzi o warszawską reprywatyzację. Żeby ruszyć górę, a nie jakiś szarych mecenasów trzeba dotknąć także swoich, więc nie tylko Borowskiego, ale kilka innych osób. Proceder w Warszawie kwitł i dalej kwitnie mimo wiedzy ratusza oraz firm z branży, dlatego że to się zwyczajnie opłacało. Łatwiej było zainwestować w kamienicą, czy uzbrojoną działkę, niż w przysłowiową dziurę w ziemi. Krzywdy mieszkańców to były didaskalia, gdyż liczył się przede wszystkim interes miasta i deweloperów. Jeśli miasto miało tego typu konszachty minimum kilkanaście lat, jak nie lepiej to nic dziwnego, że tak łatwo z tego nie zrezygnowano, gdyż łakomym kąskiem było wyciąganie architekta i najważniejszej osoby od planowania przestrzennego w Warszawie do inwestycji wartej kilkaset mln złotych, czy też innych pracowników z ratusza, którzy działali na dwie strony.

Pisanie o tym, że nikt nic nie wiedział to zwyczajne bujdy, bo pamiętam jeszcze jak za Piskorskiego w jednej z tych spraw mocno działał i protestował mój wujek, bo walec jechał równo po wszystkim i po wszystkich.
    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      Wirtualni rozmówcy, a może zaraz roboty, albo boty wykonujący krecią robotę dla opozycji? Swoiste pomieszanie z poplątaniem

Wróc... cytując klasyczkę.

Odpowiadając na post, który napisał Peace wyraźnie wskazałem o co biega i czemu Cela+ nie będzie miała miejsca jeśli chodzi o warszawską reprywatyzację. Żeby ruszyć górę, a nie jakiś szarych mecenasów trzeba dotknąć także swoich, więc nie tylko Borowskiego, ale kilka innych osób. Proceder w Warszawie kwitł i dalej kwitnie mimo wiedzy ratusza oraz firm z branży, dlatego że to się zwyczajnie opłacało. Łatwiej było zainwestować w kamienicą, czy uzbrojoną działkę, niż w przysłowiową dziurę w ziemi. Krzywdy mieszkańców to były didaskalia, gdyż liczył się przede wszystkim interes miasta i deweloperów. Jeśli miasto miało tego typu konszachty minimum kilkanaście lat, jak nie lepiej to nic dziwnego, że tak łatwo z tego nie zrezygnowano, gdyż łakomym kąskiem było wyciąganie architekta i najważniejszej osoby od planowania przestrzennego w Warszawie do inwestycji wartej kilkaset mln złotych, czy też innych pracowników z ratusza, którzy działali na dwie strony.

Pisanie o tym, że nikt nic nie wiedział to zwyczajne bujdy, bo pamiętam jeszcze jak za Piskorskiego w jednej z tych spraw mocno działał i protestował mój wujek, bo walec jechał równo po wszystkim i po wszystkich.
      Midzi, jak ja Cię lubię ale Ty średnio poważny jesteś...wyjeżdżasz z jakąś epistołą, rozbudowana narracja (wewnętrznie nie trzymająca się kupy - ale o tym za chwilę) napięcie jak u Hitchcocka i koniec końców pfffff

Także króciutko i po kolei
      TEZA
      PiS jest ujebany w reprywatyzacje
      gdyż
      nieruchomości związane kapitałowo z ludźmi z PiS (to fakt powszechnie znany) są powiązane?? z inwestorami

Już samo to powiązanie nieruchomości z inwestorem jest karkołomne. Jak powiązane ? Z jakim inwestorem ?
      Jak wynajmujesz lokal gościowi który jest pedałem to jesteś biznesowo powiązany z ruchem lgbt ? Jak tankujesz na Lukoilu to rozumiem, że masz takowe powiązania z Kremlem

Na moją prośbę o konkrety mieliśmy

wygoogluj sobie, wiedze powszechnie znaną, wiedzę z reala + jeszcze Twój Bogu ducha winny wujek się też pojawił
      wszystko to w żaden sposób ****, że nie udowadnia "pisowskiego układu", to nawet go nie UPRAWDOPODOBNIANIA

A jak było w rzeczywistości

Problem z całą reprywatyzacją polega na tym, że praktycznie cały ten proceder, mimo że był robiony na rympał to nosił znamiona legalności...co więcej wydaje mi się, że gdyby debile/pazeroty (niepotrzebne skreślić) nie zaczęli odpierdalać maniany w stylu 130 letnich Pawlaków, to by to kwitło w najlepsze.

Teraz dochodzimy do odpowiedzialności politycznej - w mega dużym uproszczeniu (i w dużej mierze niesprawiedliwie, ale dla ułatwienia) podzielę to na PO i PiS.

W środowisku PiS też były są i będą -> szuje/złodzieje i dopiszcie sobie co tam chcecie jeszcze. Tak samo było w ratuszu wokół Świętej Pamięci Lecha Kaczyńskiego - TYM BARDZIEJ, ŻE 3/4 (na moje mało wprawne oko) OSÓB KTÓRE OGARNIAJĄ TEMATY NA MIEŚCIE TO SĄ OSOBY OBROTOWE. Tylko, że w PiS z racji takiego, a nie innego podejścia góry (rozumiem, że takie nazwiska jak Kaczyński, czy tam Kamiński coś Ci mówią ) nie ma tolerancji na pewnego rodzaju zachowania (czy tam jest ona mega mała)

Także ja bym się nie zdziwił jakby jakieś osoby związane z PiS (czego Ty dałeś przykład z jakże eksponowaną postacią jaką był Borowski - nie mi go oceniać) brały udział chociażby w reprywatyzacji (przy czym co jest kluczowe - sam jej mechanizm był i jest jak najbardziej zgodny z literą prawa) tylko nie miało to ŻADNEGO PARASOLA POLITYCZNEGO

Natomiast jak to wygladało w PO to chyba każdy widzi i słowo przyzwolenie jest chyba najłagodniejszym jakie się ciśnie na usta.
      Widzisz Midzi jak też mam wujka i to niejednego i uwierz mi mógłbym Ci przewinąć wiele opowieści dziwnej treści w których tle latały grube bańki tylko, że nie dotyka to sedna problemu czyli ODPOWIEDZIALNOŚCI POLITYCZNEJ

Albo HGW była ujebana w ten układ, albo jest idiotką, czy tam kompletną ignorantką. innej alternatywy po prostu nie ma - a z dwojga złego jako mieszkaniec miasta stołecznego wolę chyba to pierwsze.

ps. A i jeszcze jedno to nie chodzi o to, że nikt nie wiedział bo o mechaniźmie wiedzieli chyba wszyscy kumaci. Nie znana była natomiast
      - skala problemu
      - bezczelność przekrętasów
      - ich poczucie bezkarności
      - poziom ujebania w to wszystko urzędników HGW
      - wielkość parasola ochronnego vide służby od tego kastrata
      i tak dalej
      Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Znowu ściana tekstu z pogrubieniami jak w poradach Pani Ewy z "Bravo Girl" w latach 90-tych i doniosłością niczym szkolna lektura pokroju "Łysek z pokładu Idy"

A tymczasem w TVPiS od wczoraj czystki i zmiana starych propagandzistów na nowych. Dziewczyny paskowe od Ojca Rydzyka też na studenckich feriach. Ciekawe, czy szkiełko z doborową parą Pomidor i Kucykiem z łącznym IQ120 (sorry, może przesadziłem) się utrzyma
        Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Bardzo ciekawy wykład na temat polskiej geopolityki:

Komentarz

• Coraz bardziej groteskowe wpisy w tym temacie użytkownika midzi, może to być spowodowane tym, że w najnowszym sondażu (fakt, to tylko CBOS) PSL pod progiem Czyzbt stad ta nerwowka?

Zdecydowani:

PiS 52
            PO 18

Komentarz

• Do którego z POlityków byście porównali Midziego?

Dla mnie to wypisz wymaluj Szejnfeld - ta sama pokrętna retoryka, puste frazesy
              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                Do którego z POlityków byście porównali Midziego?

Dla mnie to wypisz wymaluj Szejnfeld - ta sama pokrętna retoryka, puste frazesy
                Zróbmy korpopolla, czy bardziej Szejnfeld, czy Niesiołowski. Przyznaję, że szczaw i mirabelki doceniam oraz wielce szanuję, dostosowując się do standardowego poziomu błazenady w temacie

Komentarz

• W czym upatrujecie przyczynę zmiany tendencji sondażowych właśnie w kwietniu? Nie do końca potrafię sobie to ułożyć w sensowną całość.

Czyżby słynne 27:1 (I połowa marca), które miało pogrążyć dobrą zmianę, spowodowało coś zupełnie odwrotnego? Pewnie, że inne działania PiS (KW, VAT, dalsze pomysły na socjal itd.) też ma swoje znaczenie, ale tak charakterystyczna dynamika zmian poparcia musiała być spowodowana czymś szczególnym.

Znamienne jest to, że lipcowa burza nie miała żadnego znaczenia w kontekście sondaży.

Komentarz

• mówiąc językiem Midziego-wyłamanie z trendu bocznego wisiało w powietrzu
                    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Cytując klasyka to koniec przesilenia wiosennego. W przenośni i doslownie.

Komentarz

• Wiadomo czemu Pobudzin wyleciał z TVP?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Znowu ściana tekstu z pogrubieniami jak w poradach Pani Ewy z "Bravo Girl" w latach 90-tych i doniosłością niczym szkolna lektura pokroju "Łysek z pokładu Idy"

A tymczasem w TVPiS od wczoraj czystki i zmiana starych propagandzistów na nowych. Dziewczyny paskowe od Ojca Rydzyka też na studenckich feriach. Ciekawe, czy szkiełko z doborową parą Pomidor i Kucykiem z łącznym IQ120 (sorry, może przesadziłem) się utrzyma
                          Ok następnym razem będę pisał do Ciebie głośno i powoli. Przy okazji dziękuję za kolejne jakże merytoryczne podejście do tematu. Zaś co do porad Pani Ewy, to z mojej strony, w przypadku wiosennego przesilenia i poparcia dla PiS przekraczającego 50% to mogę Ci polecić Neopersen
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Wiadomo czemu Pobudzin wyleciał z TVP?
                            Za hardcore w realizacji serwisów informacyjnych. Teraz będzie wersja soft. Gubała tez na urlopie.
                            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Znowu ściana tekstu z pogrubieniami jak w poradach Pani Ewy z "Bravo Girl" w latach 90-tych i doniosłością niczym szkolna lektura pokroju "Łysek z pokładu Idy"
                              Na bardzo jasny i klarowny post TNTP potrafisz się odnieść tylko poprzez kiepskiej próby ironię? Przestał byś się kompromitować, serio.
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                                Na bardzo jasny i klarowny post TNTP potrafisz się odnieść tylko poprzez kiepskiej próby ironię? Przestał byś się kompromitować, serio.
                                Zrozum, przerwy pomiędzy bieganiem maratonów i polowaniem na wieloryby są za krótkie na takie rzeczy.
                                Ora et labora

Komentarz

Pracuję...
                                X