Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Albo szukał przez miesiąc 2 z 3 zaginionych taśmy od Sowy

Komentarz

• Myślę, że komentarz w punkt:
      Po długich przepychankach, w bardzo kiepskim stylu, bez żadnego czytelnego powodu pani premier Beata Szydło zostaje usunięta z urzędu przez swoją własną partię. Wiemy już, że zastąpi ją były członek zespołu doradców Tuska, człowiek któremu PO proponowała funkcję ministra finansów, były prezes zagranicznego banku, człowiek bez żadnego samodzielnego doświadczenia politycznego, który entuzjastycznie witał w Polsce międzynarodową finansjerę z JP Morgan i popierał oczekiwany przez międzynarodową finansjerę traktat CETA, człowiek który ciągle nie wyklucza w swych wypowiedziach wepchnięcia Polski do strefy euro. To jest zła zmiana dla Polski. Mateusz Morawiecki być może ma kwalifikacje na bankiera czy nawet euroentuzjastycznego ministra finansów, ale nie powinien zostać premierem Rzeczypospolitej.
      Krzysztof Bosak
      LEGIA TO MY
      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
        Myślę, że komentarz w punkt:

Krzysztof Bosak
        Sorry, ale były uczestnik rządu PiS-LPR-Samoobrona, jak wynika z deklaracji Giertycha - reprezentujący środowisko sabotujące koalicję od środka - (desant MW w LPR), późniejszy uczestnik "Tańca z gwiazdami" w TVN oraz współtwórca rozwałki politycznego potencjału Marszu Niepodległości i Ruchu Narodowego aktualnie uprawiający politykę na twitterze mógłby się jednak nie wygłupiać - zwłaszcza z ocenami dot. "samodzielnego doświadczenia politycznego". Nie trzeba mieć specjalnego, by np. wiedzieć, że podpisując Traktat zobowiązaliśmy się do wejścia do strefy euro. Ważne, by dolawirować do chwili aż się rozpadnie nie składając zbędnych deklaracji. Tym m.in. różnią się gry strategiczne od "Tańca z gwiazdami"

PS. Z całą prywatną sympatią i pozdrowieniami dla autora tej interesującej opinii o Morawieckim
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• tóry entuzjastycznie witał w Polsce międzynarodową finansjerę z JP Morgan
          JP Morgan otwiera w Warszawie centrum kosztowe, bo stolica Polski nadal jest tańsza od brytyjskiej prowincji (JP Morgan securities services jest w Bournemouth i pewnie to jest migrowane do Polski). Ba, otwiera się tutaj, bo Goldman, Citi, MoneyGramm czy CreditSuisse (nie licząc mniejszych hubów tylko branży finansowej) już tu są i są zadowolone z poziomu usług i kosztów tutaj. Ale Morawiecki traktowany jak zły bankster, który ściąga imperium zła
          Ostatnio edytowany przez beka; 51085.

Komentarz

• Rzeczpospolita‏Konto zweryfikowane
            Więcej
            [email protected]: Gen. #Kraszewski stracił certyfikaty bezpieczeństwa @BBN_PL
            To chyba nie dobrze. Tylko nie wiem dla kogo czy dla Antoniego czy dla Dudy?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej Duda do Mateusza Morawieckiego
              Jest pan moim premierem
              To już chyba wszystko jasne co ugrał PAD w zakuluarowych rozmowach z Prezesem w zamian za przeprowadzenie reformy sądownictwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                To już chyba wszystko jasne co ugrał PAD w zakuluarowych rozmowach z Prezesem w zamian za przeprowadzenie reformy sądownictwa.
                Możesz rozwinąć?

Komentarz

• Wypowiedź z ukrytym kontekstem, czyli coś co każdy znawca politologii szybko dostrzeże. Sam do końca nie wiem czym w przyszłości miała by się przysłużyć Andrzejowi Dudzie ta nominacja, czy do osobistych wojenek z Ziobrą i Macierewiczem, w związku ze wzmacnianiem Jego roli w siłach zbrojnych i sądownictwie, chyba że którychś z panów w nowym rządzie jest na wylocie co by się okazało mega sensacją. Pytanie czy nowy premier Morawiecki rzeczywiście ma jakieś mocne plecy/haki o których nie wiemy, skoro za Jego osobą tak mocno optował PAD, w końcu na prywatną wojenkę z Ziobrą i Macierewiczem nie posyła się byle chłystka. Możliwe że nawet plecy na szczeblu międzynarodowym czyt. umocowane w USA, wszak w ostatnim czasie dochodziło do wielokrotnych spotkań Morawieckiego choćby z przesdstawicielami JP Morgan, czego ostatecznym efektem jest utworzenia ichniego przedstawiecielstwa nad Wisłą.
                  Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; 63828.

Komentarz

• Sugerujesz, że MM zostanie premierem dzięki PADowi, który pozbył się niechcianej PBS? :O

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      To chyba nie dobrze. Tylko nie wiem dla kogo czy dla Antoniego czy dla Dudy?
                      Raczej dla Antoniego, BBN poinformowało, że SKW nie przedstawiło powodów zawieszenia Kraszewskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                        Raczej dla Antoniego, BBN poinformowało, że SKW nie przedstawiło powodów zawieszenia Kraszewskiego.
                        Według Łapińskiego teraz jest ok i Prezydent tego oczekiwał. Gdy Kraszewski był zawieszony, to nie miał żadnego pola manewru. Teraz sytuacja jest jasna - zostały mu odebrane certyfikaty bezpieczeństwa i może się od tej decyzji odwołać, co zresztą zrobi. I zostanie to rozwiązane w jedną lub drugą stronę.

------------------

Teraz prawdopodobnie zacznie się, podobnie jak po wyborze Tuska na "krula europy", napierdalanie sondażami od Marcinka Dumy przez tvn, wyborcze czy inne rzepy i próba kreowania rzeczywistości pt. PO dogania PiS.

"Koniec PiSu" odc. 88, co niektórzy życzeniowo po 3 sondażach w ciągu tygodnia dostrzegą już trend, a i znajda się pewnie tacy, co zobaczą "zimowe przesilenie"

Dla mnie, jako wyborcy PiS, decyzja na ten moment niezrozumiała. Tyle, że ufam Jarowi i myślę, że wie co robi Jakieś chwilowe tąpnięcie jest wliczone w grę, ale liczy się długofalowy efekt.

-----------------

Wczoraj J. Gowin, Z. Ziobro i J. Kaczyński podpisali porozumienie o wspólnym starcie Zjednoczonej Prawicy w wyborach do eurokołchozu

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                          Sugerujesz, że MM zostanie premierem dzięki PADowi, który pozbył się niechcianej PBS? :O
                          Myślę że miał w tym duży wpływ, a dokładniej sądzę że była to kandydatura kompromisowa pomiędzy PADem a PJK. Trochę to przykre gdyż PAD bardzo dużo zawdzięcza PBS, natomiast PBS stoi murem za swymi ministrami, którym niekoniecznie po drodze z PADem.

Komentarz

• To co mnie martwi, to rosnąca fiskalizacja, czyli ciągle zwiększający się klin podatkowy, to naprawdę utrudnia kumulowanie kapitału przez jednostki, budowanie klasy średniej w tym kraju.
                            O ile pewne podatki jestem w stanie zrozumieć, to np PIT który karze za kogoś za pracę, podczas gdy ten kto nie pracuje nie jest nim karany, a może korzystać w zasadzie ze wszystkiego jak osoba która odprowadza PIT. Gdzie tu logika?
                            Albo bajka, że jak sie nałoży podatek, to konsumenci nie odczują. Patrzcie na podatek bankowy.
                            Przed podatkiem bankowym konta były raczej darmowe, teraz te darmowe są w absolutnej mniejszoći.
                            Ostatnio edytowany przez pioben; 151966.

Komentarz

• Portal tvp info podaje, że Macierewicz wylatuje.

https://www.tvp.info/35167851/kto-zn...znamy-nazwiska

Komentarz

• Waszczykowski i Macierewicz out. Kwieciński za Morawieckiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X