Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• TVP boli najbardziej świątynie antyPiSa

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Pierze się mózgi w Pisneylandzie powiadasz..?
      Powiadam

TVPiS w założeniu nie jest dla antyPiSa, ale ze mnie taki masochista, że czasem lubię potaplać się w takim błotku

Komentarz

• Po pierwsze o Brukseli było, a po drugie o ordynacji byly materiały już wcześniej.

Bolą Wiadomosci? Mają boleć!

Komentarz

• Mnie tu ma coś boleć? Przecież od czasu do czasu trzeba dawkować sobie ten kabaret, aby się pośmiać

Poza tym nie szkoda mi ludzi, którzy wyłączyli myślenie i dają sobie robić papkę z mózgu. W poprzednim ustroju też często pełnili rolę potakiewiczów, albo pożytecznych idiotów i do nich jest adresowany głównie ten przekaz TVP - mir, porządek i 500+

Komentarz

• Wolę 500+ niż 500- (bo ktoś musi zayebać VAT albo "zreprywatyzować" kamienicę, a prawo zachowania kasy nie przestaje obowiązywać). I IMO ma to wiele wspólnego z myśleniem. Tudzież z przyzwoitością i poczuciem przynależności do polskiego narodu, a nie do "tego kraju", który można i należy wydoić, manifestując przy okazji swoją rzekomą wyższość, zniesmaczenie "ciemnogrodem" i fafnaście innych "postaw" propagowanych przez ludzi z Czerskiej, Wiertniczej i Łonetu.

Jeszcze co się tyczy "myślenia" - rację miał onegdaj Braun, który stwierdził, że "pacjent zaczyna się wybudzać". A kiedy już się obudził, to okazało się, że ani szogun Komorowski, ani sympatyczny Schetyna, ani tytan intelektu Petru, ani nawet uznany spec od przepisów ruchu drogowego (ten od przejechania zakonnicy na pasach w biały dzień) nie są w stanie nic tu poradzić. Pozostało jedynie donosić na własne państwo w Brukseli i bezsilnie lamentować oraz poprawiać sobie nastrój "monopolem na myślenie" - psychologia zna i przekonująco tłumaczy takie mechanizmy.
            Cóż, niech ten stan trwa jak najdłużej.
            Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
              Bo obrońcy demokracji tego sobie życzą, a meteor tylko potwierdza tę tezę, ja słyszałem, że to chodzi o srogą zimę tak w ogóle.
              No to noch einmal:

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
              "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
              Up the Anchor!

Komentarz

• Ciekawy komentarz odnośnie projektu podniesienia składek ZUS dla klasy średniej:

Komentarz

• Eurostat: Polska na drugim miejscu pod wględem przyjęcia imigrantów. Za UK, przed Niemcami.
                  "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                  „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    Mnie tu ma coś boleć?
                    Sądząc po ilości wpisów o TVPiS - tak

Wreszcie ludzie mają wybór i nie słyszą z trzech głównych serwisów info (Wiadomości, Fakty, Wydarzenia) jedynie słusznej prawdy - ciepłej wody w kranie + straszeniu PiSem.

"Zwykły, szary człowiek" może dowiedzieć się o świetnej kondycji gospodarki czy o tym, że PO to banda złodziei. Przecież z tvnu się tego nie dowie, gdyby główne media były dalej zmonopolizowane przez obóz III RP, to pewne fakty nie docierałyby do wielu domów.

Jak widać chociażby po sondażach - m.in. dzieki Wiadomosciom ludzie otwierają oczy Choc sami też widzą, że stopa życiowa się poprawia.

Także możesz robić dobrą minę do złej gry, ale Wiadomości cały oboz AntyPisa bolą

Poza tym wieszczyłes krach gospodarczy, a co za tym idzie powrót do tego, co było.

A na horyzoncie nic takiego nie widać, szybciej PiS w 2019 będzie miał wiekszosc Konstytucyjną, niż Totalna Targowica wróci do władzy

Poza tym pełna zgoda z Sarinosomanem.

Komentarz

• Wreszcie ludzie mają wybór i nie słyszą z trzech głównych serwisów info (Wiadomości, Fakty, Wydarzenia) jedynie słusznej prawdy - ciepłej wody w kranie + straszeniu PiSem.
                      problem w tym, że każdy z tych serwisów zajmuje się przekazywaniem, owszem, ale swojej jedynej i słusznej "prawdy" - do rzetelnego informowania ma się to nijak

Komentarz

• Owszem, są podkręcone proPiS, nie da się zaprzeczyć.

Ale jesteś w stanie wkleić jakiś materiał, w ktorym były kłamstwa czy ordynarne manipulacje, co jest w takim tvn zwyczajem?

Ot punkt widzenia przedstawiony od strony PiSu. Chamówy jak pedalenie, przynajmniej ja, nie dostrzegam.

Komentarz

• tylko podkręcone?

Nie oglądam regularnie żadnego z powyższych i nie jestem w stanie wskazać ewentualnych manipulacji w wykonaniu TVP. Dlatego tutaj się zgodzę z Tobą - pod tym względem są lepsi od Faktów. Za to nadrabiają siermiężną propagandą, a najlepszym tego przykładem są legendarne już paski grozy.
                          Ostatnio edytowany przez beka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                            Owszem, są podkręcone proPiS, nie da się zaprzeczyć.

Ale jesteś w stanie wkleić jakiś materiał, w ktorym były kłamstwa czy ordynarne manipulacje, co jest w takim tvn zwyczajem?

Ot punkt widzenia przedstawiony od strony PiSu. Chamówy jak pedalenie, przynajmniej ja, nie dostrzegam.
                            Fakt, TVP raczej nie kłamie, a jeżeli im się zdarzy to przepraszają.

Problem polega na tym, że TVP to prymitywna propaganda. Co by nie mówić o TVNie to pracują tam fachowcy. Jeszcze odbije się czkawką exodus dziennikarzy z TV Republika.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              Sądząc po ilości wpisów o TVPiS - tak

Wreszcie ludzie mają wybór i nie słyszą z trzech głównych serwisów info (Wiadomości, Fakty, Wydarzenia) jedynie słusznej prawdy - ciepłej wody w kranie + straszeniu PiSem.

"Zwykły, szary człowiek" może dowiedzieć się o świetnej kondycji gospodarki czy o tym, że PO to banda złodziei. Przecież z tvnu się tego nie dowie, gdyby główne media były dalej zmonopolizowane przez obóz III RP, to pewne fakty nie docierałyby do wielu domów.

Jak widać chociażby po sondażach - m.in. dzieki Wiadomosciom ludzie otwierają oczy Choc sami też widzą, że stopa życiowa się poprawia.

Także możesz robić dobrą minę do złej gry, ale Wiadomości cały oboz AntyPisa bolą
                              Tylko pytanie czy rolą telewizji publicznej jest obiektywne przekazywanie informacji (tak, wiem że to utopia) czy stawanie w kontrze do narracji prowadzonej przez media prywatne, które w przypadku lewej strony mają po prostu większą siłę przebicia?

Wiadomości nie da się obecnie oglądać, bo narracja jest skrajnie prorządowa i nie ma w tym za grosz obiektywizmu. Pojawiają się wartościowe materiały (m.in wrzucane tu na Forum), ale dla mnie taki sposób przekazywania informacji jest po prostu nie do przyjęcia. Widząc te nieszczęsne nagłówki człowiek zastanawia się czasem czy to naprawdę pojawiło się w telewizji, czy też ktoś pobawił się edytorem i zmienił treść tak, żeby było śmiesznie...

Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                              Fakt, TVP raczej nie kłamie, a jeżeli im się zdarzy to przepraszają.

Problem polega na tym, że TVP to prymitywna propaganda. Co by nie mówić o TVNie to pracują tam fachowcy. Jeszcze odbije się czkawką exodus dziennikarzy z TV Republika.

Dokładnie

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                                tylko podkręcone?

Nie oglądam regularnie żadnego z powyższych i nie jestem w stanie wskazać ewentualnych manipulacji w wykonaniu TVP. Dlatego tutaj się zgodzę z Tobą - pod tym względem są lepsi od Faktów. Za to nadrabiają siermiężną propagandą, a najlepszym tego przykładem są legendarny już paski grozy.
                                Nie wiem o co Ci chodzi, przecież tam zawsze prawda

349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X