Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• POpierdoleńcy i ich przydupasy mocną pracują na 50% dla PiSu w najbliższych wyborach

Więcej donosów na Polskę i debat w PE, a sytuacja będzie wyglądać tak jak na Węgrzech: Fidesz 55%, Jobbik 18%

A i tak eurokołchoz może nam skoczyć

Tak trzymać Targowico!

Komentarz

• Będzie się gotowało w Polskim kotle w najbliższych dniach, oj będzie.
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
        Będzie się gotowało w Polskim kotle w najbliższych dniach, oj będzie.
        Niby czemu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          Niby czemu?

Bo obrońcy demokracji tego sobie życzą, a meteor tylko potwierdza tę tezę, ja słyszałem, że to chodzi o srogą zimę tak w ogóle.

Komentarz

• Nie udało się z ustawą metropolitalną to teraz PiS tylnymi drzwiami próbuje przepchnąć zmiany w ordynacji wyborczej na 11 miesięcy przed wyborami i na ok. 8 miesięcy przed początkiem kampanii wyborczej.

Likwidacja JOW w wyborach na radnych gmin...

Mam nadzieję, że nie popieracie takiej praworządności pełną gębą

Komentarz

• A poza tym kamery w lokalach wyborczych i przezroczyste urny - PSLowcy w amoku

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Nie udało się z ustawą metropolitalną to teraz PiS tylnymi drzwiami próbuje przepchnąć zmiany w ordynacji wyborczej na 11 miesięcy przed wyborami i na ok. 8 miesięcy przed początkiem kampanii wyborczej.

Likwidacja JOW w wyborach na radnych gmin...

Mam nadzieję, że nie popieracie takiej praworządności pełną gębą
                Czytałem, na oko press, dramatyczny wpis, że likwidacja JOWów spowoduje, że partie ze stosunkowo wysokim poparciem (20%) mogą nie mieć reprezentantów niech totalnej opozycji ktoś powie, że teraz też by jej nie miały, a wprowadzane zmiany przez PiS wcale nie muszą mu się opłacić*.

* oczywiście dotyczy to algorytmu wyboru radnych, a nie dePeeSeLizacji samego głosowania
                Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
                  Bo obrońcy demokracji tego sobie życzą, a meteor tylko potwierdza tę tezę, ja słyszałem, że to chodzi o srogą zimę tak w ogóle.
                  Do mnie ten meteor?

Będzie jatka: dla opozycji to najważniejszy temat, z kolei dla drugiej strony będzie zbijanie elektoratu poprzez przekaz: opozycja szczuje na swój własny kraj.

Dla obu to zbijanie kapitału.
                  "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                  „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Nadzieja matką głupich one more time

Komentarz

• Zamieszczone przez Alejku Masalama Muhamad Zobacz posta
                      Ironią jest fakt, że to materiał z 11 listopada 2011 roku.
                      Ironią jest fakt posiadania przez kopiącego logo PO na na ramieniu
                      Ps: Banksy to podobno...Polak...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

Będzie jatka: dla opozycji to najważniejszy temat, z kolei dla drugiej strony będzie zbijanie elektoratu poprzez przekaz: opozycja szczuje na swój własny kraj.
                        Opozycja - a raczej europarlamentarzyści głosujący za sankcjami na własny kraj - zdradziła Polskę i Polaków.

Ja tu jatki nie widzę. Mnie osobiście jest tylko przykro, że Ci ludzie mają poparcie większe niż 1% i nie poniosą za swoje zachowanie żadnych konsekwencji.

Komentarz

Do mnie ten meteor?
                          Nie, no co Ty, przecież jesteś tu stałym bywalcem, nie to żebym Cię wrzucał do jednego wora ale jakoś nie widzę Cię tutaj.

Komentarz

• Jeszcze tylko dodam, że wpisy Dudy czy Szydło, na Twitterze, mają po kilka tysięcy polubień, a głównego dzisiejszego platformerskiego wodzireja, Janusza Lewandowskiego, wahają się między 100, a 200. Jak widać nawet wśród wyborców PO jest jakaś granica wstydu pod którą mogą się podpisać.

Komentarz

• Odpaliłem Wiadomości PiS na jakieś 10 minut... 500+... zero info o ordynacji wyborczej i Brukseli.

Ładnie pierze się mózgi w Pisneylandzie

Komentarz

• Pierze się mózgi w Pisneylandzie powiadasz..?
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X