Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A słyszałeś kiedys o przypadku żeby ktoś paląc papierosy przez 3-4 lata umarł ?
    Przecież e-papierosy na rynku są znacznie dłużej.
    W Polsce produkt jest dostępny blisko od 10 lat.
    Ostatnio edytowany przez Szawar; [ARG:4 UNDEFINED].
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Przecież e-papierosy na rynku są znacznie dłużej.
      W Polsce produkt jest dostępny blisko od 10 lat.
      Chyba w jakiś podziemiach
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Chyba w jakiś podziemiach
        Chyba nie, na rynku amerykańskim i chińskim pojawiły się wcześniej do dystrybucji. Teraz możemy rozmawiać o ilości zachorowań porównując osoby palące papierosy analogowe i elektroniczne w tym przedziale czasowym.

Komentarz

Chyba nie, na rynku amerykańskim i chińskim pojawiły się wcześniej do dystrybucji. Teraz możemy rozmawiać o ilości zachorowań porównując osoby palące papierosy analogowe i elektroniczne w tym przedziale czasowym.
          No jak znajdziesz kogoś kto pali e-tytoń od 10 lat to tak.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

No jak znajdziesz kogoś kto pali e-tytoń od 10 lat to tak.
            Benek chciałbym z Tobą porozmawiać w konstruktywny sposób, ale jak to możliwe, skoro walisz takie byki. ?
            Rozumiem, mamy inne zdanie, szanuje to, ale nie trudno znaleźć informacje w sieci na temat zachorowań po paleniu e-papierosów od momentu pojawienia się ich na rynku. Tworzyło się różne hipotezy, ale wierz mi lub nie, e-papierosy uratowały nie jednemu zdrowie, rezygnując z papierosów analogowych.

Komentarz

Benek chciałbym z Tobą porozmawiać w konstruktywny sposób, ale jak to możliwe, skoro walisz takie byki. ?
              Rozumiem, mamy inne zdanie, szanuje to, ale nie trudno znaleźć informacje w sieci na temat zachorowań po paleniu e-papierosów od momentu pojawienia się ich na rynku. Tworzyło się różne hipotezy, ale wierz mi lub nie, e-papierosy uratowały nie jednemu zdrowie, rezygnując z papierosów analogowych.
              Jakie byki ? To tylko nazwa

Wierze Ci oczywiście bo sam jestem tego przykładem Chodzi mi bardziej o fakt, że aktualnie możesz jeszcze nie znać przypadku śmierci przez e-papierosy bo ich życie jest na razie dosyć krótkie. Nie zmienia to faktu, że to co wdychasz przez elektronika na pewno jest szkodliwe dla zdrowia i życia człowieka i za kilkadziesiąt lat się o tym przekonamy
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                papierosów analogowych.

A już tak bardziej poważnie to z doświadczeń kolegi który sprowadzał ten cały likłid to problemem jest to, że **** wiadomo co to naprawdę jest - w sensie składu chemicznego.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• @beka @Peace @sarinosoman @Z.
                  Co do pana Ściosa to przyznaję, że trochę liczyłem na komentarze do wrzuconego wczoraj tekstu ze strony kolegów którzy wrzucali tu inne linki z tego bloga, bynajmniej nie w kategorii dowcipów. Wstawiam linki dla porównania.
                  http://bezdekretu.blogspot.com/2011/...re-metody.html
                  http://bezdekretu.blogspot.de/2016/0...ensku.html?m=1
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Ja znam osoby, które próbują rzucić fajki wybierając te elektroniczne, bo ich palenie jest bardziej ekonomiczne.
                    Założeniem ustawy jak zwykle jest kasa, a nie dobro społeczeństwa w moim odczuciu.
                    A ile DG upadnie...sporo upadło i kombinowało jak obejść pierwszą ustawę i teraz też tak będzie. To jest ta ich niby walka z szarą strefą? Wrzucić jak najwięcej firm do szarej strefy by potem z nimi walczyć? Z rynkiem e-papierosów u nas było bajecznie...to PO miało w planach wrzucenie ich tylko do aptek ale się nie udało...teraz zaostrza się prawo bo byliśmy jednym z największych producentów na świecie? Nikt mi nie powie, że to walka z nałogiem bo to znów skieruje palących elektryki po ruskie szlugi.
                    "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      @beka @Peace @sarinosoman @Z.
                      Co do pana Ściosa to przyznaję, że trochę liczyłem na komentarze do wrzuconego wczoraj tekstu ze strony kolegów którzy wrzucali tu inne linki z tego bloga, bynajmniej nie w kategorii dowcipów. Wstawiam linki dla porównania.
                      http://bezdekretu.blogspot.com/2011/...re-metody.html
                      http://bezdekretu.blogspot.de/2016/0...ensku.html?m=1
                      Ale o czym mają świadczyć:
                      - wklejone przez Ciebie linki
                      - komentarze-lub ich brak osób które wrzucały tu linki z tego bloga (ja w przeciwieństwie do Ciebie do nich nie należę )
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

A już tak bardziej poważnie to z doświadczeń kolegi który sprowadzał ten cały likłid to problemem jest to, że **** wiadomo co to naprawdę jest - w sensie składu chemicznego.
                        Tak zawiera glikol propylenowy, który również stosowany w przemyśle spożywczym czy chemicznym.

Komentarz

Dlatego większość szanujących się sklepów kupowało polskie produkty a nie chinskie scierwo. Poza tym polecam dowiedzieć się kto naciskał na ustawę i dzięki komu pierwsza ustawa weszła. Polecam dowiedzieć się kto jest prezesem esmokin world i kto wprowadzał poprawki do pierwszej ustawy. Wtedy będziecie wiedzieli komu zależało na tym by ten rynek się zmonopolizował.
                          "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Komentarz

Patrząc przez pryzmat nałogu faktycznie to wszystko jedno, człowiek uzależniony jest od nikotyny, patrząc jednak szerzej, słyszałeś o przypadku, by ktoś umarł od palenia e-papierosów.
                            Teraz o tej ekonomiczności, orientujesz się ile kosztuje paczka papierosów, a ile np baza 100 ml + 10 ml aromatu do tej bazy ? Wiesz w ogóle o czym mowa ?
                            Ad1 możesz nie wiedzieć ale o szkodliwości jedzenia z grilla Amerykanie dowiedzieli się po 3 dekadach od upowszechnienia zjawiska, o szkodliwości palenia dopiero w latach 80-tych wieku XX, a LSD było sprzedawane jako normalny lek przez kilka lat(w niektórych krajach kilkanaście) itd.. O ewentualnych szkodliwych stronach inhalacji nikotyną i środkami wspomagającym dowiemy się najwcześniej za lat 30

AD2 jakie to ma znaczenie dla argumentu o rzucaniu?

To jedna strona, drugą jest to że zrownywanie polskich producentów płynów do e-papierosów z producentami wyrobów tytoniowych z całą idącą za tym papierkologią i zabójczym progiem wejścia to jawny sabotaż dla tej(niewielkiej) gałęzi przemysłu
                            Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Ale o czym mają świadczyć:
                              - wklejone przez Ciebie linki
                              - komentarze-lub ich brak osób które wrzucały tu linki z tego bloga (ja w przeciwieństwie do Ciebie do nich nie należę )
                              Wklejone linki to przykłady tekstów autora branych przez forumowiczow na poważnie. Nie mają o niczym świadczyć. Jeśli ktos, nazwijmy to, lekceważy zdanie, a wręcz osobę autora jako-taką, to komentarz takiej osoby dotyczący wczorajszego tekstu jest dosyć przewidywalny, i przez to, pardon, mało dla mnie ciekawy (mam nadzieję że to nikogo nie urazi). Jeśli natomiast ktoś posiłkowal się zdaniem autora jako poważnym głosem w tej czy innej sprawie, to po prostu ciekawi mnie zdanie takiej osoby na temat oskarżeń wobec A. Dudy i J. Kaczyńskiego i w ogóle całego wydźwięku tego tekstu. Obchodzi mnie opinia takich osób na ten temat. Jest z pewnością pewnej jakości probierzem co do autora jak i opinii. Akurat Twoja opinia również mnie ciekawi. A odpowiadając bezpośrednio na pytanie: takie komentarze miałyby świadczyć o tym jak odnoszą się do tych oskarżeń ci forumowicze. Mam wrażenie że spodziewałeś się jakiegoś drugiego dna. Nie zamierzałem kpic z nikogo ani wytykać czegokolwiek tylko kształtować opinię na temat pana Sciosa i obecnej sytuacji w obozie władzy.
                              Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Buziek ty masz tam jakieś wieści z wew PIS wiec może wiesz Co w Ministerstwie Rozwoju robi Możdżanowska ?????

Mało ma PIS wykwalifikowanych ludzi, że musi sięgać po uciekinierów z PSL ?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X