Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...cc=ucs&utm_v=2
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• polityka jest dobra dla takich co maj parcie nakase bo na tym ona wlasnie polega

Komentarz

• W dużej części tekst RAZa jest celny, problemem jest to, że wybrzmiewa tam pewna wyższość i przekonanie, że Ci którzy nie myślą tak jak on są niewykształconymi robolami (może nie jest to napisane wprost, ale takie odnosi się wrażenie).

Dodatkowo sprytnie wplótł temat Warzechy, który, według RAZa, jest atakowany za inne poglądy niż "hardcore". Przecież każdy, który choć trochę się interesuje prawicowym piekiełkiem nie lubi Warzechy za to, że: ma ego większe niż Sikorski, Łysiak i Rostowski razem wzięci, jest niemiły, chamski, grubiański, teksty pisze na "odwal się", dodatkowo sam nienawidzi i nie cierpi ludzi z prawicy i uważa się za lepszego od innych. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak jak Łysiak i RAZ też mają mnóstwo wad, on w przeciwieństwie do nich nie posiada praktycznie żadnych zalet, które mogłbyby dać jakiś wkład w szeroko pojętą prawicę (oprócz generowania hejtu)..

Jako dowód chcialem wrzucić jego niedawny skandaliczny twitt jak to nie każdy jest taki inteligentny, aby stworzyć numer "Do Rzeczy", ale gość produkuje 60 twittów na sekundę i nie dałem rady znaleźć..

Swoją drogą ich droga jest logiczna, mają wytłumaczenie dlaczego sprzedaż słabnie: ludzie są głupi..

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          (...) Przecież każdy, który choć trochę się interesuje prawicowym piekiełkiem nie lubi Warzechy za to, że: ma ego większe niż Sikorski, Łysiak i Rostowski razem wzięci, jest niemiły, chamski, grubiański, teksty pisze na "odwal się", dodatkowo sam nienawidzi i nie cierpi ludzi z prawicy i uważa się za lepszego od innych.
          Hmm... Nie podzielam żadnej z tych opinii. Logiczne więc, że nawet odrobinę nie interesuję się prawicowym piekiełkiem . A Warzecha mnie ani ziębi, ani grzeje. Ma jeden stabilny minus za promowanie kluzikowców. Bardziej w tej sytuacji interesują mnie mechanizmy i poziom frakcyjnych walk o wpływy w TVP. Raczej w tym kontekście przewija się Warzecha jako podmiot donosów na poziomie podstawówki. Albo Lisiewicza.

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
          Swoją drogą ich droga jest logiczna, mają wytłumaczenie dlaczego sprzedaż słabnie: ludzie są głupi..
          Sprzedaż po spadkach mniej-więcej się stabilizuje. Inna rzecz, że "każdy, który choć trochę się interesuje prawicowym piekiełkiem..." ( ) wie, że przy aktualnej polaryzacji odbiorców rynkowy kryzys jest efektem pięciu tąpnięć, których hardcore nie zdzierżył:

- jawnego sceptycyzmu Lisickiego w najgorętszym okresie forsowania wersji zamachowej dot. katastrofy w Smoleńsku

- "twórczości" Zychowicza, ze wskazaniem na "Obłęd '44" i nieco późniejszą sprawę Kieżuna (niektórzy dorzucają "historyczny rewizjonizm" Ziemkiewicza)

- wywiadu RAZ-a z córką Jaruzela

- otwartego poparcia udzielanego przez niego Kukizowi

- ciągłego publikowania Kataryny i właśnie Warzechy, którzy niezmiennie opisują rzeczywistość z perspektywy nieświętej pamięci kluzikowców

Nie popieram ich w żadnej z tych kwestii, jednak - jak już parokrotnie pisałem - wolę w jednym miejscu poznać różne punkty widzenia na daną kwestię, nawet ostro się różniące, niż przerzucać kolejne kartki w całości "na bazie i po linii". Jedyne, co akutentycznie mnie wkurza w "DRZ", to chamskie zerżnięcie kultowej jeszcze z czasów "Wprost" rubryki Mazurka i Zalewskiego. Że robi to Gmyz - nie dziwi, ale po co udział w takiej krzywiźnie mającemu parę zalet Goćkowi - pojęcia nie mam.
          Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Hmm... Nie podzielam żadnej z tych opinii. Logiczne więc, że nawet odrobinę nie interesuję się prawicowym piekiełkiem . A Warzecha mnie ani ziębi, ani grzeje.
            Jeśli nie jesteś w gronie ludzi, którzy go nie lubią to trudno, abyś wiedział dlaczego go nie lubisz

Komentarz

• "A pan jest ****** przedostatnim." a potem sru i doniesienie do prokuratury...

Foxx-ie jeśli nie widzisz nic dziwnego w nagłym demaskowaniu połowy TT jako POwskich trolli(Gierej, a za nim RAZ) to nie wiem co mógłbym dopowiedzieć. No i zdziwienie na wkurw na decyzję prezydenta(a jeszcze bardziej niż na decyzję na dziwne zmiany w kancelarii i w sposobie komunikowania się z wyborcami) i przypisywanie tego środowisku SP też jest przeurocze

Równie dobrze ja mógłbym napisać o innych nieśmiertelnych mechanizmach...
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                Jeśli nie jesteś w gronie ludzi, którzy go nie lubią to trudno, abyś wiedział dlaczego go nie lubisz
                Ciekawa dialektyka Ja wiem, dlaczego jest mi obojętny i dlaczego nie podzielam przypisanych z automatu "każdemu, który..." opinii na jego temat. Wystarczy

EDIT: Buziek, wskaz mi może cytat z Ziemkiewicza, w którym "demaskuje połowę TT jako POwskich trolli" (rozumiem, że chodzi o prawicowy TT). W Subotniku niczego podobnego nie znajduję.

Środowisko SP... to już raczej kwestia inna, niż RAZ. I faktycznie tuż po ogłoszeniu wet miało cały pakiet przeuroczych wypowiedzi. No i oczywiście Ziobro w 2011 nie próbował rozpieprzyć klubu PiS, które w 2007 przegrało zupełnie bez związku z jego multimedialnymi akcjami...
                Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Ciekawa dialektyka Ja wiem, dlaczego jest mi obojętny i dlaczego nie podzielam przypisanych z automatu "każdemu, który..." opinii na jego temat. Wystarczy
                  Ja pisałem dlaczego ludzie go nie lubią, a nie czy ludzie go nie lubią. Jeśli zrozumiałeś to jako tezę, że 100% ludzi go nie lubi to przepraszam.

Komentarz

• Warzecha odsunięty od prowadzenia "W tyle wizji". Wreszcie

Poza tym zgoda z Peace. Ja na jego widok mam odruch wymiotny.

Komentarz

• Jeszcze podmiana na Kamilę Baranowską w Saloniku oraz wilczy bilet w "Do Rzeczy" i od razu świat stanie się lepszym miejscem

Komentarz

• Akurat Warzecha to jedna z niewielu osób, które można lubić z ekipy "Do Rzeczy"

Z perspektywy Moskwy jeszcze dobotniej wybrzmiewa wspominany przez niego hardcore i beton.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          Akurat Warzecha to jedna z niewielu osób, które można lubić z ekipy "Do Rzeczy"
                          Tak. Jeszcze Kataryna i Migalski

Pomijając to, co napisał Peace, z czym się w 100% zgadzam:

Przecież każdy, który choć trochę się interesuje prawicowym piekiełkiem nie lubi Warzechy za to, że: ma ego większe niż Sikorski, Łysiak i Rostowski razem wzięci, jest niemiły, chamski, grubiański, teksty pisze na "odwal się", dodatkowo sam nienawidzi i nie cierpi ludzi z prawicy i uważa się za lepszego od innych (...)nie posiada praktycznie żadnych zalet, które mogłbyby dać jakiś wkład w szeroko pojętą prawicę (oprócz generowania hejtu.
                          to warto odnotować jego konfidenckie zapędy, gdzie sam zachęcał pewnego twitterowicza do spotkania twarzą w twarz, po czym poleciał na psy "ratunku milicja chco bić".

Swoją drogą polecam filmik z tego zajścia, jest wklejony w tekście niżej

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...osi-na-policje

Komentarz

• Kataryna mnie ani ziębi, ani grzeje, ale Migalski to już zupełnie argument ad absurdum.

Zdaje się, że szczyty konfidenctwa opanował doskonale jeden z Karnowskich, który parę ładnych lat temu parł do ujawnienia danych Kataryny

Komentarz

• Nie mogłem się powstrzymać

Wbrew ocenom kolegów z „Rzeczpospolitej” nie stoi za tym żadna intencja polityczna, ale prosty fakt, że Kataryna jest najbardziej znaną polską blogerką. I to ona – a nie bloger Foxx na przykład – zaprząta zagadką swojej tożsamości uwagę blogujących i czytających blogi Polaków.
                              (M. Karnowski, "Dziennik", 26.05.2009 ---> http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie...a-zabijac.html )

Odsłonięcie nazwiska Kataryny stało się próbą generalną czy wstępnym bojem przed wielką wojną między zawodowymi dziennikarzami a blogerami. Piszę to, choć uznaję - co przeoczyła większość moich krytyków - kontekst tego ujawnienia za dwuznaczny, a skutki za opłakane - pisze Piotr Zaremba.

Już dziś wielu z tych ludzi dorównuje talentem zawodowym publicystom – Rybitzky, Galopujący Major, Marcin Brixen, Foxx, Kataryna i wielu innych analizują, rozprawiają się z przeciwnikiem czy bawią się słowem czasem lepiej niż ich konkurenci z gazet i telewizji.
                              (P. Zaremba, "Dziennik", 28.05.2009 ---> http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie...-kataryny.html )

FOXX - mieszka w Warszawie, od 2005 r. prowadzi bloga foxx-news.blogspot.com, współtworzy platformę blogmedia24.pl
                              (M. Sommer, "Dziennik", 20.08.2008 ---> http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie...e-trzesie.html )

Komentarz

• I to ona – a nie bloger Foxx na przykład – zaprząta zagadką swojej tożsamości uwagę
                                od razu widać, że nigdy nie był na kibiconetowni

kogo obchodzi jakas tam Kataryna? Kto w imieniu Legii uprawia zamordyzm i kasuje (choć kłamie twierdząc, że jest inaczej ) dyskusje na temat awantury między LKS Rząśnik a LZS Parczewo - to interesuje miliony
                                ...ta ziemia do Polski należy
                                choć Polska daleko jest stąd,
                                bo wolność krzyżami się mierzy
                                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X