Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zwracam honor i przepraszam TNTP za nazwanie go parówą.
    Imbecyl z PO popchnął innego debila z PIS.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
      A to wszystko przez tego wstrętnego Kaczafiego. Za poprzedniej władzy stosunki międzyludzkie były przecież znakomite. Ci bogatsi dzielili się chętnie z ubogimi, sądy stały frontem do człowieka, zero korupcji.
      Już nie wspominam o chętnych i przychylnych urzędnikach dla poszukiwań IPNu.
      Kurva kraj miodem i życzliwością płynący.
      To się zaczęło znacznie wcześniej, 2005-2006. Teraz mamy mam nadzieje apogeum, bo inaczej się jako naród pozabijamy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
        To się zaczęło znacznie wcześniej, 2005-2006. Teraz mamy mam nadzieje apogeum, bo inaczej się jako naród pozabijamy.
        A teraz wydedukuj szerloku, dlaczego taki chlew jest wtedy, gdy PIS rządzi i kto nie potrafi pogodzić się z przegranymi wyborami.

Komentarz

A dlaczego apogeum nie było podczas rządów PO?

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
            A dlaczego apogeum nie było podczas rządów PO?
            Bo PiS będąc w opozycji nie robił takich cyrków co Ci. Nie okupował mównicy, nie latał non stop do UE aby ta nałożyła sankcje na Polskę, a przede wszystkim miał przeciw sobie 90% mediów, które rozlały parasol ochronny nad rządami PO/PSL.

To co robi obecna opozycja dąży do eskalacji i kryterium ulicznego co sami mówią otwarcie.

Komentarz

Przybliżysz kwestię?
              Chętnie po meczu przeczytam.
              [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
              Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
              Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
              A że śmiał mówić o tym zuchwale,
              Że nie chciał, by go więziono, bito,
              Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                A wszystko to bo PiS wygrał demokratyczne wybory i pospadały maski liberałów, demokratów i innych oświeconych
                Otóż to. Karnawał się skończył, przebierańcy wylegli na ulice.
                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
                  Przybliżysz kwestię?
                  Chętnie po meczu przeczytam.
                  Ryży nie dogadał się z bliźniakami. Dalej już poleciało.

Komentarz

• Wcześniej niby nie było Janowskiego skaczącego na wizji, okupacji mównicy przez Leppera, straszenia helikopterem, który porwie Wałęsę, czy nawalanki za czasów AWS i końcówki SLD utopionego po Rywinie?

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      O widzÄ™, Åźe TNTP teÅź puÅ›ciÅ‚a gumka w majtkach skoro stanÄ…Å‚ w obronie Tarczynskiego, ktÃłry wczoraj ewidentnie byÅ‚ na haju
                      W Twoim wypadku to gumka zapewne puścila kilkanaście/dzieisiat lat temu. POpchniety został‚ niejaki Leśniak, ale to ze akurat Ty nie rozróżniasz jednego od drugiego to w sumie mnie nie dziwi
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Lenz powiedział, że nie zna żadnego Leśniaka, więc się chyba nie liczy.

Komentarz

• U nas wszystko było. Tylko na ludzie w codziennym życiu tak nie oddziaływało.

Komentarz

• A ja pisałem coś o jakimś Leśniaku?

Pisałem o tym, że Tarczyński - którego skądinąd lubię i uważam za jednego z najlepszych posłów obecnej kadencji - odwalał wczoraj takie jazdy jakby dobrze przypudrował nosek. Właśnie wspomniany Tarczyński wyrwał telefon i to był cały sens mój wypowiedzi w obronie Szawara
                            Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Pisałem o tym, że Tarczyński - którego skądinąd lubię i uważam za jednego z najlepszych posłów obecnej kadencji - odwalał wczoraj takie jazdy jakby dobrze przypudrował nosek. Właśnie wspomniany Tarczyński wyrwał telefon i to był cały sens mój wypowiedzi w obronie Szawara
                              Żeś mnie zaimponował takiego błazna ceniąc.

Komentarz

• Widocznie błazen w stadzie błaznów ma najbliżej do Stańczyk

Komentarz

Pracuję...
                                X