Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Kaczyński chory z nienawiści? Dobre.
    Ile on miał takich wypowiedzi przez te +/- 10 lat
    Wystarczająco. Po czynach również go poznacie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
      Przytoczysz chociaż trzy?
      I drugie pytanie. Jaka jest alternatywna opcja? Kto inny? Słucham.
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

Skoro masz takie zdanie (zapewne nie od dziś) to czemu głosowałeś na PIS ?
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie no kuurwa, obrażają mu non stop śp. Brata, blokują wjazd na Wawel, sa inicjatorami tego całego przemysłu ppgardy, by później wycierać sobie swoje sprzedajne mordy Lechem Kaczynskim.

Jaro się zagotował (zero zdziwienia) to jest wariatem

Ale jak niesiolowskie, lisy, frasyniuki, gasiuki czy inne michniki cały czas bluzgają zagotowani to jest wszystko ok

Muppet zamiast pierdolic na forum wio pod sejm walczyc z dykatura

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Aby coś rosło, potrzebny jest bodziec do rozwoju. 8 lat jednych to długi okres, potrzebna była zmiana. Nikt nie mógł przewiedzieć, że taka pycha i arogancja przyjdzie z nowymi. Nic na świecie nie jest pewniejsze niż zmiana. Tylko zmiany należy wykonywać tak, aby nie burzyły tego co zostało wypracowane wcześniej. PiS szedł na sztandarach z hasłem: Polska w ruinie. Fakt, jest ruina tylko powstała dopiero jak zajął się tym PiS. Ich zmiana polega na tym, że trzeba rozpiździć wszystko, a później budować według własnej myśli. Tak nie robi się zmian.
            Ostatnio edytowany przez Muppet_Show; 129671.

Komentarz

Nie powiedział, ale chciał, to było widać, a jego syn z pewnością byłby prezesem Orlenu
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez stewiegriffin Zobacz posta
                "Łamie konstytucję? Proszę mi pokazać konkretny punkt, razem go zinterpretujemy." Tak powinna wyglądać każda dyskusja.
                Rzecz w tym, że nie mogą tak zrobić, bo spora część z ich pomysłów jednak łamie tą konstytucję. I w dyskusji na konkrety prawdopodobnie by polegli.
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                  Rzecz w tym, że nie mogą tak zrobić, bo spora część z ich pomysłów jednak łamie tą konstytucję. I w dyskusji na konkrety prawdopodobnie by polegli.
                  Które konkretnie artykułý konstytucji zostały złamane?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Bo ma kredyt we frankach.

Wystarczy poczytać jego posty i widać, że jest po drugiej stronie barykady.

Głupio się przyznać, że się jest kodziarzem, tym bardziej na kibicowskim forum, stad taktyka na zatroskanego cwanego gapę. Czasem jednak zdarzy mu się zapomnieć, jak chciażby wtedy jak pisał ten belkot o Marszu Niepodległości.

Od zawsze takie poglady plus wkurw, ze mu kredytu nie przewalutowali i mamy "zawiedzionego wyborcę PiS"

Trafilem mapet, co?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                      Bo ma kredyt we frankach.

Wystarczy poczytać jego posty i widać, że jest po drugiej stronie barykady.

Głupio się przyznać, że się jest kodziarzem, tym bardziej na kibicowskim forum, stad taktyka na zatroskanego cwanego gapę. Czasem jednak zdarzy mu się zapomnieć, jak chciażby wtedy jak pisał ten belkot o Marszu Niepodległości.

Od zawsze takie poglady plus wkurw, ze mu kredytu nie przewalutowali i mamy "zawiedzionego wyborcę PiS"

Trafilem mapet, co?
                      Pudło. Lustracja u Ciebie rodzinna?

Komentarz

• Zaraz dojdzie do rękoczynów na forum.
                        [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                        Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                        Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                        A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                        Że nie chciał, by go więziono, bito,
                        Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

Też się wypowiem

Dla jasności - bardzo daleko mi do totalnej opozycji, kiedyś toczyłem walki o Korwina tutaj - w dużym stopniu przeszło mi, od 10.2015 zyskiwałem sympatię do PiS i nie wykluczam głosu na nich w nast. wyborach.

Powinien dać Wam do myślenia rosnący odsetek osób tutaj delikatnie mówiąc z "wątpliwościami" na tym forum - pomimo oczywistego zabarwienia politycznego tegoż środowiska.

Obawiam się, że PiS się zagalopował. Nie wiem jak to się skończy, ale nie zdziwię się jak to będzie początek końca (nie mówię o puczu, tylko stopniowym odpływie elektoratu / przypływie z drugiej strony - największy elektorat w tej chwili to "żadna partia" - PiS jakby o tym zapomniał). O ile TK było bezpiecznie, bo serio prawie nikt nie wiedział, że taki organ w ogóle istniał, o tyle sądy to rzecz namacalna.

Wymiana postkomunistycznych kadr do mnie przemawia, ale nie w ten sposób. Nie wierzę, że PiS nie mógł tego zrobić "na spokojnie". I bez tej konsekwencji, że za chwilę u sterów będzie ktoś inny i "wstawi swoich". Przeprowadzenie takiej reformy "w kilka dni", kiedy szary człowiek z dobrymi intencjami nawet nie ma czasu, aby dokładnie wszystko zrozumieć jest zadziwiające. Może i niektórzy by to poparli, ale co z tego skoro są oburzeni sposobem stanowienia tak ważnych praw?

Jedyne sensowne rozwiązanie - PiS wywali postkomunistyczną "górę" sądownictwa, a potem przeprowadzi daleko demokratyzujące "nowele". Nawet jeśli, to jest to wielce ryzykowne w kontekście następnych wyborów. 500+ wszystkiego nie załatwi.

Przywoływane są przykłady innych państw, np. USA. Sorry, ale w żadnym aspekcie nie możemy się porównywać z racji wieku naszego wolnego parlamentaryzmu, naszych wolnych wyborów, jakości klasy politycznej itd. do takich krajów. Nie jesteśmy gotowi na to, aby wszystkim rządzili politycy.

Jak wiele osób wspomniało - w wielu aspektach PiS to odbicie lustrzane POPSL. Nie ufam PiS'owi, że próba kontroli nad wszystkimi państwowymi aspektami to tylko "konieczność na początek". Nie ma gwarancji, że po ewentualnym zwycięstwie w 2019 PiS zacznie od tego odchodzić i faktycznie wprowadzać na prawdę "zdrowe zasady", z których będziemy dumni. Najprościej jest mi przywołać przykład TVP - jeśli ktoś nie widzi lejącej się propagandy, śmiem twierdzić, że po prostu nie chce widzieć albo mu się to podoba. Staram się być obiektywny. Sorry, ale jednak w tefałenie nigdy nie widziałem pasków typu "obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciw reformie sądownictwa", chyba, że to był cytat wyraźnie zaznaczony kogo. To jest kolosalna różnica. W TVPiS takie hasła są rzucane na pasek jako "FAKTY". Chore. Nie do zaakceptowania jest finansowanie z publicznej kasy czegoś takiego.

Można tylko podziwiać za pewność siebie
                          +1

Komentarz

• Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
                            Zaraz dojdzie do rękoczynów na forum.
                            Ktoś komuś da po emotce?

Komentarz

Wymiana postkomunistycznych kadr do mnie przemawia, ale nie w ten sposób. Nie wierzę, że PiS nie mógł tego zrobić "na spokojnie".

Bo nocnej zmiany nie było

I ten równie głupi Orban
                              "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                                Które konkretnie artykułý konstytucji zostały złamane?
                                Poważnie się pytasz?
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X