Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
    Chciales napisac ze 500 jest mniejsze od 0 a 67 jest mniejsze od 65, ze miliony odzyskane z przekretow dla panstwa sa bez znaczenia? Chcesz zasugerowac ze totalna opozycja ma program, nie obraza zwolennikow PiS i nie wszczyna burd zamiast pracowac? Czy moze chcesz pogadac o honorowym pozegnanii Jaruzelskieho gdy prawdziwi bohaterowie lezeli pod plotem? A moze o naszej Legii pogadamy i o tym ze mandat lecial jak sie przypadkiem wychyliles z browarkiem spod wiaty przy chinczyku?
    Jakie mld? Przecież ostatecznie ściągnięto mniej VAT niż w 2015 roku po wyrównaniach (wszystko przez inżynierię finansową z opóźnieniem zwrotu podatku VAT na jesieni), więc chyba odwrotnie jeszcze więcej za PiS kradną i wyłudzają

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Oho, ilu starych znajomych się pojawiło. Szawar, nie odpowiedziałeś, koledze, na kogo głosowałeś.
      Przecież wiesz.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        Jakie mld? Przecież ostatecznie ściągnięto mniej VAT niż w 2015 roku po wyrównaniach, więc chyba odwrotnie jeszcze więcej za PiS kradną i wyłudzają
        To wytlumacz nam wszystkim jak mozna przeznaczyc ok 20mld na 500+ (ktory mial rozwalic budzet itd) i jednoczesnie zachowac deficyt porownywalny z ostatnim za PO?

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
          Przecież wiesz.
          Wiem.
          Do kolegi Maksi:
          Szawar głosował na PO.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
            To wytlumacz nam wszystkim jak mozna przeznaczyc ok 20mld na 500+ (ktory mial rozwalic budzet itd) i jednoczesnie zachowac deficyt porownywalny z ostatnim za PO?
            Masz 9 mld z aukcji LTE oraz kolejne 9 z NBP. Nie trzeba długo szukać rozwiązania zagadki. Teraz w kasie pustki, deficyt budżetowy w ur. 60 mld zł, a dług publiczny wzrósł o 100 ml dł (sic! o ponad 10% w ur.), więc chyba wiadomo że w tym roku trzeba już szukać kasy i ciąć.

Oczywiście jestem przeciwnikiem 500+ i zdania nie zmienię. W kontekście przyszłości demograficznej niczego to nie zmieni, a sprawia tylko, że ludzie w swojej bezradności staną się jeszcze bardziej bezradni, bo przyzwyczają się jeszcze bardziej do pompki finansowej od państwa.

System można było spokojnie zastąpić ulgą na dzieci, albo podniesieniem kwoty wolnej od podatku w okolice 15-20k rocznie i zrównaniem jej z płacą minimalną. Wiadomo, że to są jednak liberalne działania, które u socjalistów i komunistów nie występują.
            Ostatnio edytowany przez midzi; 23991.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
              Podwyżka w pracy ?
              500 +
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mamy więc naoczny przypadek tego co napisałem

Ktoś myśli, że coś zyskał (500+) skoro to i tak są pieniądze z jego podatków podarowane w formie kiełbasy wyborczej.

Komentarz

Masz 9 mld z aukcji LTE oraz kolejne 9 z NBP. Nie trzeba długo szukać rozwiązania zagadki. Teraz w kasie pustki, deficyt budżetowy w ur. 60 mld zł, a dług publiczny wzrósł o 100 ml dł (sic! o ponad 10% w ur.), więc chyba wiadomo że w tym roku trzeba już szukać kasy i ciąć.
                  Czyli przyznajesz ze spielo sie mimo tych co wieszczyli rychla katastrofe w 2016? A teraz ile osob odczulo 500zl w kieszeni? Ilu z nich to wyborcy opozycji? Msciwy ten Kaczor nie majest co

Komentarz

• Opozycja zimna cyniczna, nikczemna gra. Do tego kapusie. Wystarczy zobaczyć jakie szambo się kręci wokół Kodów i innych. Mordy które oderwali od koryta.

Kaczyński (czasem niestety) jest realny i zdarzają Mu się emocje. Bo dla Niego to coś więcej.

Komentarz

• Przecież to PiS wieszczył katastrofę finansową i Polskę w ruinie? Taką Polskę w ruinie, gdzie było prawie 10 mld zł kasy z aukcji i drugie tylko wypracował z NBP. To jak jednak to Peło coś tam zrobiło dla gospodarki, czy to zbieg okoliczności?

Polska jest generalnie w niezłej formie gospodarczej, a to jaki zrobiliśmy progres najlepiej widać na wykresach krajów z naszego regionu. W 1989 roku byliśmy za Ukrainą

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Szawar głosował na PO.
                        W takim razie...
                        Naprawdę biedny to pokrzywdzony człowiek jest.
                        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                        Better Dead Than Red

Komentarz

Mamy więc naoczny przypadek tego co napisałem

Ktoś myśli, że coś zyskał (500+) skoro to i tak są pieniądze z jego podatków podarowane w formie kiełbasy wyborczej.
                          Pisz sobie co chcesz Ja widzę swoje konto i wiem ile zostaje na nim pieniędzy teraz a ile było wcześniej
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dzien dobry po dluugiej przerwie Nie ma co sie wstydzic swoich wyborow ale trzeba za nie brac odpowiedzialnosc w merytorycznej najlepiej rozmowie
                            Edycja: to odpowiedz do Jaco
                            Ostatnio edytowany przez Maksi; 6329.

Komentarz

• Dobrze, że te słowa Kaczyńskiego wybrzmiały, bo były potrzebne. Nie sądzę, że będą miały dla PiSu znaczenie w sondażach itp. jak wieszczą niektórzy. Po akcji z 1:27 też miał się PiS skończyć i jakoś chwilę potem wszystko wróciło do normy. Jeszcze przecież na zdradzieckie mordy jest tyle haków, no tylko te sądy, które miały zacząć pracować, a teraz to mam poważne wątpliwości kiedy i na jakich zasadach coś się zmieni na lepsze.

Komentarz

Mamy więc naoczny przypadek tego co napisałem

Za PO płacił takie same podatki, 500+ nie miał, a kraj i tak się w uj zadłużał...

Komentarz

Pracuję...
                                X