Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    akurat w przypadku Twojego województwa to bliżej mu do koalicji z razem, niż z PiS
    W moim mieście po zwycięstwie PiSu były prezydent z SLD został prezesem jednej spółki podległej miastu, drugi były prezydent z "niezależnej partyjki" (takie PO pod przebraniem) zapisał się do Gowina i w wyborach uzupełniających PiS nie wystawił przeciw niemu kontrkandydata (i tak przegrał), a przytłaczająca większość dyrektorów z PO pozostała na stołkach w kopalni i elektrowni. Prztyczek nieudany.

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
      Zmieniło się, odkąd wprowadzono podatek od aktywów banki jeden po drugim wprowadziły te opłaty. W skali roku symboliczne, ale zbierając to wszystko razem co wymieniłem już się robi mniej symbolicznie.
      Ja tam nie wiem gdzie i komu płacisz, ale mam 3 konta - mBank, Millenium i Raiffeisen - i jak miałem za 0 zł, tak mam dalej...
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• W ramach izolacji Polski na arenie międzynarodowej od poniedziałku do środy wizyta księcia Williama i księżnej Kate. Zamieszkają w Belwederze, 2-krotnie spotkają się z naszą Parą Prezydencką.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          W ramach izolacji Polski na arenie międzynarodowej od poniedziałku do środy wizyta księcia Williama i księżnej Kate. Zamieszkają w Belwederze, 2-krotnie spotkają się z naszą Parą Prezydencką.
          Yyytam... nie będzie ich na Wiertniczej i na Czerskiej to się nie liczy

Wizyta odbędzie się na prośbę brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych jako element dbania o relację z najważniejszymi brytyjskimi partnerami w Europie. W 2016 roku ustanowiono specjalne coroczne konsultacje międzyrządowe między Polską a Wielką Brytanią, a od 2017 roku organizowane jest także Polsko-Brytyjskie Forum Belwederskie, które przyciąga liderów opinii, społeczności i ekspertów pracujących nad wzmacnianiem więzi między oboma krajami.
          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Po ostatnich ruchach, wypowiedziach i gotowości do stanięcia wspólnie z "totalną opozycją" (co innego różne głosowania, serwowane opinie, a co innego uzgodnienia i wspólne akcje - dość trudno być jednocześnie trochę w dobrze rokującej ciąży a trochę nieżywym) - moim zdaniem na dzisiaj są równie wiarygodnym koalicjantem, jak kiedyś LPR. Dla mnie jako całość się skończyli, a RAZ-owi sympatia do środowiska nieco przysłoniła rzeczywistość
            Nie pierwszy raz

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            +1

Co nie znaczy, że nie byłoby warto parę osób od nich wyciągnąć .
            Otóż to. Jako ruch sami się zaorali, ale część osób ma bardzo prawilne poglądy. Tylko chyba nie wszysycy do końca jarzą, o co toczy się walka. Młodzi są
            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Mam pytanie do wyborców PISu. Jaka jest główna ideologia, koncepcja, myśl, nurt, itp. którą kieruje się partia rządząca w ustanawianiu prawa w Polsce?

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                Mam pytanie do wyborców PISu. Jaka jest główna ideologia, koncepcja, myśl, nurt, itp. którą kieruje się partia rządząca w ustanawianiu prawa w Polsce?
                Kombinuj:
                https://sites.google.com/site/gronki...rczy-2006-2010
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
                  Mam pytanie do wyborców PISu. Jaka jest główna ideologia, koncepcja, myśl, nurt, itp. którą kieruje się partia rządząca w ustanawianiu prawa w Polsce?
                  Nie wiem jaka jest ale wiem jaka chciałbym by była: prać kodziarstwo!
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Jeżeli twórcy III RP jęczą i namawiają do "majdanu", to polityka obecnej władzy jest prowadzona w słusznym kierunku (my możemy sie spierać o pierdoły, ze socjalizm itd), ale ważne że rozbite zostaną "twierdze" ojców założycieli III RP! zawsze to lepiej jak dwie "ekipy" się "podzielą" bo będą tarcia między nimi, niż jak przez ost 27lat miała to w rękach jedna ekipa. Potem przyjdzie szansa na nas , na "wejście" między te dwa klany (a do tej pory trzeba "kibicować" obecnej ekipie)

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                      Jeżeli twórcy III RP jęczą i namawiają do "majdanu", to polityka obecnej władzy jest prowadzona w słusznym kierunku (my możemy sie spierać o pierdoły, ze socjalizm itd), ale ważne że rozbite zostaną "twierdze" ojców założycieli III RP! zawsze to lepiej jak dwie "ekipy" się "podzielą" bo będą tarcia między nimi, niż jak przez ost 27lat miała to w rękach jedna ekipa. Potem przyjdzie szansa na nas , na "wejście" między te dwa klany (a do tej pory trzeba "kibicować" obecnej ekipie)

Zaczyna się starcie na serio z absolwentami i duchowymi spadkobiercami Duraczówki, a to nie będzie łatwy przeciwnik. Pierwszy raz poczuli się zagrożeni od 1944 roku.

Choć z drugiej strony hehe

http://politykawsieci.pl/analiza-czy...ie-tematem-sn/

Zebrane dane wskazują że w porównaniu do sprawy #TK reforma #SN budzi o wiele mniejsze zainteresowanie. W tej perspektywy partią opozycyjnym bardzo trudno będzie budować przekaz politycznych. Zakładając scenariusz z 2016 dot #TK czyli marsze i kontestowanie zmian (przy osłabionej pozycji #KOD) i tak niskim zainteresowaniu w sieci pozwala przewidywać że temat #SN nie rozbudzi dużych emocji.
                      Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); 130708.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Przy okazji okazało się (co bardzo mnie zaskoczyło), że powszechnie lubiany i szanowany poseł Jakubiak jest kluczowym sponsorem jednego z naszych "ulubionych" portali
                        Niestety wiem to od dawna. Chociaż w ostatnich miesiącach zniknęły stamtąd banery Ciechana.
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Niestety wiem to od dawna. Chociaż w ostatnich miesiącach zniknęły stamtąd banery Ciechana.
                          A można się dowiedzieć o który chodzi? Zaintrygowało mnie to.

Komentarz

• kresy.pl

Przykład pierwszy z brzegu:

http://foxx-news.blogspot.com/2016/1...ropagandy.html
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

kresy.pl

Przykład pierwszy z brzegu:

http://foxx-news.blogspot.com/2016/1...ropagandy.html
                              Dzięki

To kresy pl? Nie wierzę .

Pamiętam tych gości z awantury z Rachoniem i Targów Książki Historycznej 2012 w Arkadach. Chodzili i rozdawali ulotki i znaczki.

Komentarz

Niestety wiem to od dawna.
                                I zdaje się ,że wspomniałeś jakiś czas temu o tym sponsoringu w tym temacie.
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X