Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Przecież białorusinizacja postępuje, więc następny krok to walki na mównicy. W moment będziemy mieli desant sędziów Ziobry, więc zacznie się jatka przy której TK to był pikuś.
    Nie mam nic przeciwko aby taki Nitras albo Brejza dostali po pysku a Gajewska....
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
      Uciekaj póki czas.
      Mam nadzieję, że inni będą musieli uciekać

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Nie mam nic przeciwko aby taki Nitras albo Brejza dostali po pysku a Gajewska....
        Na serio chciałbyś, żeby w polskim parlamencie dochodziło do rękoczynów jak u dzikusów zza wschodniej granicy czy innego Bangladeszu? Mnie przeraża, że część osób (czy to fanów PO czy PiS) chciałaby, żeby w kraju doszło do jakiś siłowych rozwiązań. Szkoda Polski - pogłębiający się wewnętrzny podział rodaków osłabia siłę kraju ku uciesze Moskwy.
        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
          Na serio chciałbyś, żeby w polskim parlamencie dochodziło do rękoczynów jak u dzikusów zza wschodniej granicy czy innego Bangladeszu? Mnie przeraża, że część osób (czy to fanów PO czy PiS) chciałaby, żeby w kraju doszło do jakiś siłowych rozwiązań. Szkoda Polski - pogłębiający się wewnętrzny podział rodaków osłabia siłę kraju ku uciesze Moskwy.
          To było z przymrużeniem oka. Chodziło mi o fakt, że jeden i drugi są tak irytujący w swoim zachowaniu, że ktoś powinien ich przywołać do porządku. Kiedyś dawało się w tym celu w mordę
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Jaro Mistrz! Wydymał znowu wszystkich głupków. Przy okazji K-15 pokazał swoją prawdziwą twarz.

Można kwiczeć.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jakie tam głupki .To tylko "totalna opozycja"
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                Jakie tam głupki .To tylko "totalna opozycja"
                Nie tylko opozycja. Głupki też:
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                  Szkoda Polski - pogłębiający się wewnętrzny podział rodaków osłabia siłę kraju ku uciesze Moskwy.
                  Właśnie takie pojmowanie odbiera sens widzenia,jako iż największy wróg czai się wewnątrz kraju i jest to umowna "globalistyczna międzynarodówka".Dla tych POPiSO-wskich i pozostałych marionetek nadzorcą jest tzw.światowy oligarchat,więc siłą rzeczy nie mogą działać jak prawdziwi suwereni(tylko tyle, ile im pozwolą czyli zależnie od potrzeb powodowanych sytuacją międzynarodową).Przykładowo, wielbione NATO jest tym samym co i utopijnie jednolita UE,więc obce wojska mają stan słabości i wewnętrznych wojenek umacniać oraz kontrolować proces podległości.Nie rozumiem osób które chcą racjonalnej/zdrowej konserwatywnej normalności przy poparciu dla umacniania roli zagranicznych instytucji,a jednocześnie się irytują iż władze Polski zachowują się często nieracjonalnie i same sobie szkodzą
                  Ostatnio edytowany przez Berni; 86755.

Komentarz

• Władze klubu @Platforma_org zawiesiły Artura Dunina i Tomasza Głogowskiego; obaj wzięli udział w głosowaniu ws noweli ustawy o KRS.

349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Przecież białorusinizacja postępuje, więc następny krok to walki na mównicy. W moment będziemy mieli desant sędziów Ziobry, więc zacznie się jatka przy której TK to był pikuś.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                          Za Spółki Skarbu Państwa i ich wyniki odpowiada rząd. Jeśli przynoszą zyski (a przynoszą) to nie widzę problemu, choć pijarowo to nie wygląda dobrze. Mogłaby np. obniżyć sobie pensję o połowę.
                          http://niewygodne.info.pl/artykul8/0...-spolek-SP.htm
                          Ot, taki aneks do burzliwej dyskusji o zarobkach:
                          Dziś mija pierwszy miesiąc od wejścia Małgorzaty Sadurskiej do zarządu największego polskiego ubezpieczyciela. Tak jak jej poprzednik - inny polityk PiS Andrzej Jaworski - miała tam liczyć na co najmniej 90 tysięcy złotych miesięcznie.
                          Małgorzata Sadurska nie dostaje tych pieniędzy, bo jak poinformował nas rzecznik prasowy PZU Marek Baran, zrezygnowała z pobierania tego sowitego wynagrodzenia do czasu wprowadzenia w spółce zasad tak zwanej nowej ustawy kominowej.
                          Te przepisy mają ściąć wynagrodzenia osób zarządzających największym polskim ubezpieczycielem. Prawdopodobnie wejdą w tej firmie w życie w ciągu najbliższych tygodni - słychać w spółce.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nocna zmiana robi swoje. W pień wyciąć SN to jest sztuka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                              Nocna zmiana robi swoje. W pień wyciąć SN to jest sztuka.

A możesz przy okazji napisac jakie zasady obowiązują w innych państwach Unii?

Bo mi sie wydaje,że po prostu dostosowujemy się do standardów europejskich
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                A możesz przy okazji napisac jakie zasady obowiązują w innych państwach Unii?

Bo mi sie wydaje,że po prostu dostosowujemy się do standardów europejskich
                                Co na konkretach wykazał Ziobro na wklejonym przeze mnie filmiku w kontekście zmian wprowadzonych wczoraj

BTW

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X