Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Dodać należy do tego, że aktualnie cena baryłki ropy naftowej jest niska (47$). Co w przypadku kiedy cena zacznie rosnąć? A na pewno kiedyś zacznie. Wtedy cena popularnej 95 może skoczyć do ponad 6 zł.
    Raczej nie za szybko(perspektywa 2-3 lat, chyba że nadejdzie duża wojna w Zatoce Perskiej lub w Rosji, ale wtedy cena benzyny będzie najmniejszym problemem) - co nie zmienia mojego zdania o wzmiankowanej podwyżce podatku
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• dzisiaj kolejna miesięcznica, ciekawe co tym razem ubywatele RP planują odjebać...

PS

Komentarz

• Juz chyba wiadomo czego Bolec się obsral

Komentarz

• JEŚLI WPROWADZĄ opłatę paliwową, to niestety zacznie się sprawdzać socjalistyczna zasada, której się obawiałem. Najpierw zabieramy bogatszym, żeby dać biedniejszym (lecz nie tylko). Piszę bogatszym, a nie bogatym, bo 500+ finansują również średniacy jak moja rodzina. A nie tylko biedniejszym, bo z 500+ korzystają również ludzie naprawdę, jak na polskie warunki, bogaci. Ale na 500+ PiS ma moją zgodę. W państwie zrujnowanym i okradzionym przez komunistów, ich lewicowych sojuszników i sprzedawczyków różnej maści jest takie rozwarstwienie dochodowe i praca tak tania, że trochę solidaryzmu to konieczność. A i rodzina to podstawa naszej cywilizacji.
          Jednak socjaliści pieniędzy nie tworzą, więc w pewnym momencie się kończą, zatem po sekowaniu bogatszych zaczyna się strzyżenie wszystkich. Nie wystarczyły im gigantyczne wpływy do budżetu dzięki walce z mafiami vatowskimi i wprowadzeniu odwróconego vatu. Zaczęło się trzepanie jednoosobowych firm i zapowiedzi zwiększenia wpływu z podatku Pit. To ostatnie jest dla mnie jakimś socjalistycznym kuriozum. Średniacy od danin publicznych ledwo dyszą, a rząd zamiast obniżyć zus albo podatek dochodowy będzie oglądać pod światło każdą pitowską deklarację podatkową.
          Ale i tego widać mało, skoro postanowili zwiększyć i tak gigantyczny podatek od benzyny. Czyli wkurwić wszystkich, bo ciężko wskazać w Polsce rodzinę bez samochodu. Na dodatek pakują się w temat idealny do grilowania przez długi czas.
          Na dowód, że jak jeszcze mieli kasę nie chcieli podnosić opłaty paliwowej:
          http://www.radiomaryja.pl/informacje...owa-bez-zmian/
          Mało tego zapowiadali obniżkę zus, obniżenie akcyzy na używane samochody, podniesienie kwoty wolnej od podatku...
          Wszystkie te pomysły poszły się walić, bo socjaliści wolą wydawać cudze cudze pieniądze na swoje pomysły, niż zostawić je w kieszeni zwykłych ludzi na ich pomysły. A najgorszy w tym jest fakt, że przyduszają w ten sposób gospodarkę.
          Ja, i pewnie znajdzie się jeszcze parę osób, i tak nie widzę dla Polski lepszej alternatywy niż PiS. Przynajmniej dopóki żyje Jarosław Kukiz'15 jest dla mnie w porównaniu z PiS nieprzewidywalny. Ale znajdzie się dużo więcej osób, które wystawi ą PiS rachunek przy urnach.
          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• zaraz zaraz. Kwotę wolną podnieśli. Co prawda wyszło komicznie, ale coś tam z tej obietnicy zrealizowali

Komentarz

• W sejmie jest również projekt o abonamencie węglowym, jak to uchwalą to przeciętne gospodarstwo domowe zapłaci prawie 90 zł rocznie więcej za zużycie prądu...czyli powoli zaczyna się wyciąganie z kieszeni tych 500+
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Przecież to 500+ to nie są jakieś pieniądze ekstra, które pojawiły nagle z drzewa. W tamtym roku było wyjątkowe finansowanie w postaci aukcji LTE (połowa kwoty), a w tym roku już trzeba sięgnąć do kieszeni klasy średniej i wyższej, a jak tutaj brakuje to trzeba dać po łapach wszystkim.

Zachciało się kościółkowych socjalistów. Kilka lat trzeba będzie po nich wszystko odwracać

Komentarz

• Zachciało się kościółkowych socjalistów. Kilka lat trzeba będzie po nich wszystko odwracać��
                  ZSL już nie może się doczekać .
                  Ostatnio edytowany przez Stout; 7572.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ja tam tradycyjnie czekam na finalne losy tych zapowiedzi i formy ewentualnie wdrażanych rozwiązań i np. budżet 2018 (chociaż wzrostowi wszelkich danin jestem oczywiście przeciwny z zasady).

PS Midzi, rozumiem tę potrzebę wygłaszania kolejnych autorytatywnych oświadczeń - np. o źródłach finansowania 500+ w wersji serwowanej przez PO jeszcze w kampanii parlamentarnej - jednak, jak dotąd, w rozmaitych obszarach sprawdziły się one w dość umiarkowanym stopniu No i przydałoby się jakieś szersze info systemowe osadzone w rzeczywistości, które byś wskazał za pakiet pozytywny
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Czemu miałbym niby serwować jakiś pakiet pozytywnych zmian jako sufler PO?

Swoje deklaracje wygłaszałem już wielokrotnie, ale liberalny kurs z niemal pełną prywatyzacją nie mieści się w socjalnych kajecikach

Komentarz

• Obawiam się, że wątpię czy z czyjejkolwiek strony jest zapotrzebowanie na jakieś "suflowanie". Po prostu pytam o jakikolwiek konstruktywny element z Twojej strony (w ujęciu aktualnym i systemowym), żeby poznać z jakiej perspektywy miotasz
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• za dobrze idzie PiSowi w sondażach taki wniosek po ostatnich poczynaniach....

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                            Zachciało się kościółkowych socjalistów. Kilka lat trzeba będzie po nich wszystko odwracać
                            Coś kolega ciśnienia już nie trzyma.
                            Kolejny cwaniaczek bez kręgosłupa.
                            "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• W moim wieku problemów z trzymaniem ciśnienia jeszcze nie doświadczyłem.
                              Rozumiem, że prawdziwe stwierdzenie o pobożnych socjalistach (czytaj kościółkowych) boli?

Ja przykładowo jestem liberałem kościółkowym i jakoś mi to nie doskwiera

Komentarz

• Boli ?Bardziej pokazuje naturę gościa od"januszy od 500+" i "tvpisu".
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X