Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak zmienią się rządy i dobiorą się do jego posesji rodzinnych to będzie ciekawie

Trybunał Stanu to mało.

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Chyba nikt jeszcze nie linkował, a warto takiego Stasia Michalkiewicza w szczytowej formie czytać: https://www.magnapolonia.org/list-ot...adama-bodnara/

Komentarz

• Stacho jest zajebisty, ale ma jedną wadę. Używa takich sformułowań, że w dobie języka prawieobrazkowego niewiele osób jest w stanie zrozumieć to, co napisał.
          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Wbrew pozorom - tym lepiej dla tych, którzy rozumieją.
            Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• Podoba mi się konwencja PiS, a PO poniżej krytyki. Z jednej strony plan działań (słusznych czy nie to inna sprawa), z drugiej zero merytoryka - wyłącznie bełkot.

Komentarz

• Takie tam:
                Dziś odbyła się konwencja PiSu.

O czym gadali?

O PiSie.

Dziś obradowała też rada krajowa Platformy.

O czym gadali?

O PiSie.

#StaraBida
                https://www.facebook.com/pg/razproza...=page_internal

Komentarz

• Totalną bzdurą jest zapowiadana przez Morawieckiego budowa centralnego portu lotniczego na lata 2022-26. Gdyby to było rzeczywiście opłacalne, to znalazłby się inwestor który zainwestowałby SWOJE pieniądze w to przedsięwzięcie. Powszechnie mówi się o konieczności budowy tegoż portu na wzgląd inwestycji jedwabnego szlaku. No tak, tylko jeżeli inwestorzy z dalekiego wschodu mieliby tu przylatywać w celu robienia biznesu, to głównie będzie to lotnisko Chopina w Warszawie lub Reymonta w Łodzi, bo po co mieliby dolatywać gdzieś w "pole" i jeszcze stamtąd włóczyć się 50-80 km do dużego ośrodka miejskiego, a ziemi pod rozbudowę portu na Okęciu jest paradoksalnie całkiem sporo.

Komentarz

• Wiem, że z Morawiecki to historyk, a nie ekonomista, ale wystarczy popatrzeć na w miarę aktualne statystyki w UE i na "potęgę" Okęcia, aby wiedzieć, że to tylko majaczenie.

Chcemy hub w sytuacji, gdy biją nas Dania i Belgia pod względem liczby pasażerów, a Praga jest nad Okęciem. Gdzie Rzym, a gdzie Krym.

Komentarz

• Gatwick ma jeden pas i obdluguje44 miliony, na Okęciu są dwa pasy. Najlepszym pomysłem byłoby połączenie Okecia i Modlina w jeden port. Na Modlin skierować wszystkie tanie linie i czartery, a na Okęciu obsługiwać tradycyjnych przewoźników i trasy transkontynentalne.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Wiem, że z Morawiecki to historyk, a nie ekonomista,

Jak to jest, że ten historyk (czyli jak rozumiem osoba bez kompetencji) osiąga tak dobre wyniki gospodarcze i to mimo socjalu? Przecież miało to wszystko pierdolnąc. Czy wskaźniki gosp. nie są dobre?

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                          Takie tam:

O czym gadali?

O PiSie.

O czym gadali?

O PiSie.

#StaraBida
                          a ja widziałem coś takiego:

O czym gadali?

O Polsce.

O czym gadali?

O PiSie.

Komentarz

Chcemy hub w sytuacji, gdy biją nas Dania i Belgia pod względem liczby pasażerów, a Praga jest nad Okęciem. Gdzie Rzym, a gdzie Krym.
                            Obawiam się że mylisz skutek z przyczyną to nie hub ma być odpowiedzią na wysoki ruch tylko ruch ma być generowany przez niskie koszty, lokalizację i wydolność infrastruktury.
                            Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Wyraźnie mowa jest o hubie przesiadkowym dla international. Branża się śmieje, a ci dalej swoje. Żeby nie było mam świadomość że max Okęcia to ok. 15 mln pasażerów rocznie, więc bez rozbudowy Modlina szykuje się za 2-3 lata ban na ekspansję Okęcia. W tyle to nawet projektu hubu nie zrobią, więc na szybko ok. 2020 wróci temat duoportu.

Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Jak to jest, że ten historyk (czyli jak rozumiem osoba bez kompetencji) osiąga tak dobre wyniki gospodarcze i to mimo socjalu? Przecież miało to wszystko pierdolnąc. Czy wskaźniki gosp. nie są dobre?
                              Dobre nie są na pewno, bo PKB będzie max 3,5%, po fatalnym ur. 2,8%.
                              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dobre nie są na pewno
                                Dobra, nie chce mi się

Jest chujowo, Morawiecki *****, wróci do władzy PO, to Vincent pokaże jak zajebiście może być.

Z mojej strony ciach bajera.

Komentarz

Pracuję...
                                X