Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
  I myślisz, że wtedy tacy jak Muppet odwrócą się od Tuska, peło itp?
  Nie no, oczywiście, że są wyznawcy Antypisa żyjący w gazetkowo-tvnowym matriksie i oni BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO zagłosują na Antypis - o nich nie toczy się walka.

  Ale są po drugiej stronie barykady też osoby, które nie znoszą PISu czy też łykają propagandę z TVNu, ale jednak jeszcze mają w sobie trochę przyzwoitości czy trzeźwego spojrzenia i pewnych spraw nie są w stanie zaakceptować i po prostu odpuszczą sobie wybory.

  Od czasu do czasu słychać tu i ówdzie o nawróconych lemingach, za co duże podziękowania należą się np. pani Paczuskiej z TVP

  Komentarz


  • Aby Tusk został prezydentem musi w drugiej turze zdobyć grubo ponad 8 milionów głosów. Jeśli taśmy istnieją (nie jestem tego taki pewien) i są dla niego kompromitujące to mogą go pozbawić szans na prezydenturę.

   Komentarz


   • Ktoś tu jest grubo oderwany. Drogi b. ten tweet Donka to na wczorajszy popis Szydło. Nie oglądam Wiadomości, ktoś potwierdzi ze Paczuska tez nie puściła słów Szydlo? Tych samych co wycięli z Twittera.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
     Ktoś tu jest grubo oderwany. Drogi b. ten tweet Donka to na wczorajszy popis Szydło.


     I jak tu kogoś takiego traktować poważnie

     Komentarz


     • Zamieszczone przez b. Zobacz posta


      I jak tu kogoś takiego traktować poważnie
      Po prostu niektóre zawody wymagają, żeby czasami zrobić z siebie głupa. Np. prawnik czy płatny pisarz
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

      WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
       Aby Tusk został prezydentem musi w drugiej turze zdobyć grubo ponad 8 milionów głosów. Jeśli taśmy istnieją (nie jestem tego taki pewien) i są dla niego kompromitujące to mogą go pozbawić szans na prezydenturę.
       Moim zdaniem istnieją. W jednej z rozmów w TVP info Pereira przyznał,że nagrane sa rozmowy Tuska miedzy innymi z Kulczykiem.Także taśmy czekają na odpowiedni moment .
       "Lubię sobie jebnąć piwo"

       Komentarz


       • No to mam nadzieję, że odpalą je max pół roku przed wyborami 2019. Inaczej do wyborów niewiele osób będzie o nich pamiętać.
        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

        WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

        Komentarz


        • Gruba krecha kiedyś to był błąd.
         W roku 1989 powinna zacząć się wojna domowa.

         Komentarz


         • Polecam dzisiejszy wpis S. Janeckiego:

          http://wpolityce.pl/m/polityka/34449...ca-donald-tusk

          Komentarz


          • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
           Polecam dzisiejszy wpis S. Janeckiego:

           http://wpolityce.pl/m/polityka/34449...ca-donald-tusk
           Zaraz dowiemy się od jednego kolesia, że przecież Tusk dba o interesy wszystkich europejczyków i nie może wiecznie myśleć tylko o Polsce. I generalnie co on tam może...
           Lepiej gdyby przyjął tylko niemieckie obywatelstwo.
           [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
           Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
           Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
           A że śmiał mówić o tym zuchwale,
           Że nie chciał, by go więziono, bito,
           Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

           Komentarz


           • Dziś ważny dzień. W wielu domach sraczka i pakowanie walizek:
            Wiceszef Kolegium IPN Sławomir Cenckiewicz zapowiedział, że dokumenty z tzw. zbioru zastrzeżonego, które nie zostały przejrzane przez cywilne i wojskowe służby specjalne, staną się automatycznie jawne od 16 czerwca.

            Cenckiewicz podkreśla, ze decyzja ta oznacza, iż w praktyce zbiór zastrzeżony przestaje istnieć. - Ostatecznie zbioru zastrzeżonego nie ma 16 czerwca tego roku. On po prostu przestaje istnieć. To były zapisy przejściowe w ustawie o IPN dotyczące zbioru zastrzeżonego - dawały rok, żeby te materiały, które w tym zbiorze się znajdują, przejrzeć, ewentualnie opatrzyć je klauzulami tajności, jeśli taka byłaby wola służb. To, co nie zostało przejrzane, to do czego przedstawiciele służb się nie wypowiedzieli, jest z automatu jawne od pojutrza - mówił Sławomir Cenckiewicz podczas konferencji prasowej dot. tzw. zbioru zastrzeżonego.

            Tajny, wydzielony zbiór w archiwum IPN powstał na mocy ustawy o IPN z 1998 r. To dokumentacja wytworzona przez aparat bezpieczeństwa PRL i zachowana w nim ze względu na aktualne bezpieczeństwo polskiego państwa.

            Sławomir Cenckiewicz podkreślił, że zasiada w specjalnej komisji - powołanej przez prezesa IPN - złożonej z archiwistów i historyków, którzy mają oceniać wnioski służb o utajnienie danych materiałów. To prezes IPN na podstawie prac tej komisji będzie podejmował ostateczne decyzje dotyczące ewentualnego nadania klauzul tajności.
            Niewykluczone dziwne samobójstwa i nagłe dymisje.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

            Komentarz


            • A ja polecam fragment dzisiejszego wpisu Galopującego majora. Nic dodać nic ująć.

             Wbrew pozorom trudno oszacować skalę szabrownictwa, z jaką „dobra zmiana” rzuciła się na wszystko, co się rusza (i stoi) w inwentarzu Skarbu Państwa. Wszystko co mamy, to kilka danych ilościowych o szarańczy oplatającej spółki, spółeczki i pewne jakościowe wskaźniki. Rzekłbym nawet, że przede wszystkim wskaźniki. Wiemy, że gdy PO chciała robić podejrzane deale z koleżkami, to musiała kryć się po śmietnikach. PIS kryć po żadnych śmietnikach się nie zamierza, po prostu miliardowe przetargi na samoloty kupuje z wolnej ręki od byłych pracodawców swoich kumpli, co to, przypadkiem, owym kumplom tysiące dolarów napożyczali. Wiemy, że gdy Ćwiąkalskiemu powiesił się gość w celi, to Ćwiąkalskiego w rządzie nie było, a gdy za Błaszczaka i Kempy skatowali chłopaka, to nadzorcy katów dostawali awanse. Wiemy, że gdy Nowak zaniżył wartość zegarka, to dostał zarzuty prokuratorskie, a gdy wartość stodoły za kilkaset tysięcy zaniżył Szyszko, to z Dydyczem wsiadł do karocy z dyni. Wiemy, że wszystko, co robiły dzieci Donalda Tuska, to Kasia Tusk jako lol-blogerka i Michał Tusk jako inżynier Karwowski w jakiejś prywatnej spółce. I wiemy, że kuzyn Kaczyńskiego pobierał pensję tylko z 3 spółek Skarbu Państwa naraz. A córka Szyszko dostała pracę w Instytucie, który, przypadkiem, od jej ojca ministra właśnie dostał 1.6 mln PLN na analizy. Wiemy, że gdy Zdrojewski chciał dać Świątyni Opatrzności Bożej, to przynajmniej musiał udawać, że daje na muzeum. I wiemy, że Waszczykowski nic nie musi udawać. Po prostu daje Rydzkowi 200 000 na pielgrzymkę obrazów Matki Boskiej do Ameryki Łacińskiej (ciekawe czy Matka dostanie dwójkę z widokiem na morze). Wreszcie wiemy, że Platforma w prywatnych rozmowach się oburzała, że była wiceminister zarabia 6 tysięcy złoty, i wiemy, że na oczach milionów Polaków Szyszko wciska kopertę z nazwiskiem swojemu kumplowi. I nic, absolutnie nic mu się nie dzieje. Podobnie, jak nic się nie dzieje z Sadurską. I pomijając zagmatwany problem ładu korporacyjnego w państwowych spółkach, nie chodzi o to, że Sadurską w teczce przyniesiono. Chodzi o to, że mimo fali oburzenia jej nie wycofano. Jest kolesiostwo smutną, acz oczywistą wadą każdej władzy, ale jest też zwyczajem władzy demokratycznej, że gdy cię ktoś na gorącym uczynku złapie, to dostajesz po łapach. W PiSie możesz z kolesiostwem pchać się w oko kamery i nic. To są właśnie te wskaźniki jakościowe ukazujące skalę zdegenerowania tej ekipy. Bo skoro oni w świetle kamer tak ostentacyjnie napychają kieszenie, to co robią, gdy kamery nie patrzą?
             https://galopujacymajor.wordpress.com/2017/06/16/3279/

             Komentarz
             • Ciesz się paziu, bo jeszcze do niedawna za wklejenie takiego steku tendencyjnych bzdur poleciałbyś w trymiga z forumki.

              Mało merytorycznie, ale nie będę się odnosił do teksti, przy którym wypociny redaktorów z Czerskiej są 10 razy bardziej obiektywnie

              Btw ktoś wie kim jest ta galopująca parówa?

              Komentarz


              • Ja ich nie ruszam bo nic mnie tak nie bawi jak to,ze taki sfrustrowany gamoń po tygodniu wklejania propagandowych kodziarskich bzdur musi isc na stadion i stac z mordą na kłódkę za transparentem, na ktorym jest napisane,ze on i jego kumple kodziarze to parówy
               ...ta ziemia do Polski należy
               choć Polska daleko jest stąd,
               bo wolność krzyżami się mierzy
               historia ten jeden ma błąd!!!!

               Better Dead Than Red!!!

               Komentarz


               • A czy pan major nie mieszka może przypadkiem gdzieś w leśnictwie Gajowego Maruchy?


                Z tym zbiorem zastrzeżonym - wydaje się optymalnie rozegrane.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

                Józef Mackiewicz

                Komentarz

                Pracuję...
                X