Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Wiesz co Baciek, ja ogólnie się z Tobą zgadzam, ale trochę racji to on w tym wypadku ma.
    Tomereek - poczytaj sobie posty tego przygłupa Z nim jakakolwiek merytoryczna dyskusja nie wchodzi w grę, a jego obecność na forum ogranicza się do przeklejania newsweeka, soku z buraku i innego gówna i dopierdalania się do "pisowskiego forum". Już pomijam to, że ten grafoman ma problem z napisaniem poprawnego zdania po polsku.

Zresztą janusz polityki już u mnie poleciał do ignorowanych, także nie będę już rozmywał tematu dyskusją z tym kodziarzem.

Komentarz

• KODziarz,"obiektywny" w innym temacie kibic klubu z Poznania nie no fantazje to wy macie

Dosc rozmywania tematu.Nic zlego sie nie dzieje.Znowu lisłik sieje propagande

Komentarz

• Ja wiem, że wstyd, że cykoria, że zero honoru, ale internet jest niezbyt skomplikowany. Dla niezorientowanych. Eh, ten niepowtarzalny styl wypowiedzi :
        http://forum.legionisci.com/search.php?searchid=46737
        Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
          Co tak histeryzujesz? Rozumiem ze dla ciebie wazniejsze są popisy Blaszczaka niz zabojstwa policjantow ale wbij sobie w koncu do swojego PISowskiego łba ze daleko mi do KODowcow betonie

Tomereek: Jak PIS byl w opozycji to co chwile robili konferencje z byle gowna.Dobrze wyobrazasz sobie.Jakby to za PO bylo to mielibysmy z piec stron pisania o tym a co drugi post bylby tego baciusia czy jak mu tam.Krew czlowieka zalewa jak czyta takie rzeczy.Forum kibicowskie a dla niektorych wazniejsze jest jechanie po opozycji niz otwarcie w koncu tych zarosnietych PISem oczu...

Foxx Ja tu caly czas widze widze histerie z powodu opozycji

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Eh, ten niepowtarzalny styl wypowiedzi :
            http://forum.legionisci.com/search.php?searchid=46737
            Przypisywanie mi cudzej tozsamosci idzie ci tak samo dobrze jak polityczna agitacja na tym forum
            Moze popros kolege ze wspolnych wiecow politycznych i poszukajcie zdjec ze mna z marszow KODu lub z meczow klubu z Poznania

Komentarz

• Damskie się nie liczą, cykorze. Jakoś z trudem przychodzi ci odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Ja, w odróżnieniu od Baćka, sądzę, że bliżej ci do zupełnie innej opcji niż KOD. Co gorsza, wyglądasz mi na hodowcę gołębi.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Znowu przywoływana jest akcja "Widelec", kolejny raz w ostatnim czasie. No ale nie dziwota.

https://twitter.com/waldekk08/status...366856192?s=07
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

poszukajcie zdjec ze mna z marszow KODu
                  https://zapodaj.net/742506954be3b.jpg.html
                  Ostatnio edytowany przez kubek; 13068.

Komentarz

• Lada chwila pojawi się info o transakcji, dotyczącej Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Dla dociekliwych taki link sprzed lat:
                    http://www.press.pl/magazyn-press/artykul/929,nadmiar-kasy

"
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Tomereek - Tez bym nie chcial,Nie chce w Polsce zadnego islamskiego gowna ani rownego traktowania dewiantow ale jak widze co sie wyprawia w tym kraju...Co do Blaszczaka to wyjatkowo tępy osobnik.Podejrzewam ze i za 20 lat bedzie mowil o osmiorniczkach i totalnej opozycji jak zdarta plyta ale co tam,wazne ze w policji dobrze sie dzieje...

Komentarz

• Nigdy nie byłem w stanie pojąć mieszkańców tenkraju, ale też przesadnie się nie starałem Natomiast nie wiem po co wśród powtarzanych licznych bzdur orły intelektu niesłusznie przypisują Błaszczakowi słowa klasyka: Grzegorz Schetyna: Będziemy opozycją totalną. A teoretycznego państwa, którego stan urzędujący szef MSW przy wspomnianych ośmiorniczkach określił jako "ch.j, d.pa i kamieni kupa" nie było. Podobnie jak tekstu urzędującego wtedy szefa CBA, że prowokację z podpaleniem budki przy ruskiej ambasadzie w czasie Marszu Niepodległości wymyślił cytowany wcześniej szef MSW. A do tego tych wszystkich szefów wszystkich szefów nie nagrali zwykli kelnerzy. To wszystko nie tylko wymysły Błaszczaka, ale jeszcze rzeczy, które non-stop powtarza

Tymczasem z aktualności.

Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Z dzisiaj:
                          Główny Urząd Statystyczny podał najnowsze dane o bezrobociu w Polsce. To na koniec kwietnia wyniosło 7,7%. To oznacza spadek o 0,4 pkt proc. wobec danych za marzec.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                            A teoretycznego państwa, którego stan urzędujący szef MSW przy wspomnianych ośmiorniczkach określił jako "ch.j, d.pa i kamieni kupa" nie było.
                            Gwoli ścisłości to CDiKK odnosiło się do Polskich Inwestycji Rozwojowych - flagowego projektu rządu Tuska(o czym mało kto już pamięta)
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Pamiętam, pamietam W pakiecie z "państwem istniejącym tylko teoretycznie" całość wygląda jednak "plastycznie" (chociaż i tak to wszystko wymyślił i powtarza Błaszczak )
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Jastrzębska Spółka Węglowa:
                                ▪️zysk w I kw. 2017 r. 863 mln, wobec straty 59,5 mln roku temu
                                ▪️w ciągu roku kurs akcji +392% (!!!)
                                Ja wiem, że kradli na potęgę ale żeby aż tak...
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X