Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.

Uprzedzając - mi akurat nie zarzucisz socjalistycznych zapędów bo ja jestem wybitnym zwolennikiem demokracji bezpośredniej i pełnego liberalizmu czyli popieram wycofanie policji z ulic i pranie was po mordach w myśl zasady kto wygra ten rządzi
    jest to moje największe marzenie związane z 11 listopada tak by Polacy znów poczuli się supersuwerenem we własnym kraju - wychodzi MN i spęd kododebili i bezposrednio rozstrzygają między sobą DEMOKRATYCZNIE kto ma racje
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• W takim razie trafiłeś pod zły adres z tymi kododebilami, ale to chyba nie pierwszy raz.

Przyzwyczaiłem się już do łatek od palikociarzy po platformersów

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        W takim razie trafiłeś pod zły adres z tymi kododebilami, ale to chyba nie pierwszy raz.

Przyzwyczaiłem się już do łatek od palikociarzy po platformersów
        Zastanów się więc nad sobą skoro ja nie będący fanatykiem PiSu i zwolennikiem wielu jego pomysłów uważam Cię po Twoich wypowiedziach za typowego kodziarza to coś musi z Tobą byc nie tak

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Widzisz pozory mylą. A może i to bardzo

Mnie z kolei w towarzystwie przyklejają raczej łatki kościółkowej centroprawicy, więc jak widzisz co kraj to obyczaj.

Komentarz

Na pewno nie jest władzą wykonawczą.
            Mylisz się, jest organem władzy wykonawczej(tak jak np policja czy ITD) - pisz dalej
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Tiaaa...

Za NSA:

"Komornik został upoważniony do nakładania kar, co jest atrybutem władzy publicznej. Zarówno art. 758 k.p.c., jak i art. 1 ustawy o komornikach sądowych podkreślają organizacyjne i funkcjonalne powiązanie komornika z władzą sądowniczą, a więc z konstytucyjnie wyodrębnioną postacią władzy publicznej. Komornicy działają przy sądach rejonowych, nie wchodząc jednak w ich strukturę."

Komentarz

• To nie kwestia pozorów, tylko wybranej przez Ciebie formy recenzowania sceny politycznej. Każdy z obecnych tu, w jakichś 99% taktycznych, zwolenników PiS widzi ich błędy, co w tym temacie co jakiś czas się pojawia nawet w czymś w rodzaju podsumowań plusów dodatnich i ujemnych

Wybrałeś samo wyszukiwanie tych drugich w formie charakterystycznej dla "opozycji totalnej" ze Stalinem i przypisywaniem patologii typowych dla świata polityki jednej formacji. Plus "proroctwa" w stylu przywołanych przeze mnie Misia Kamińskiego z Morozowskim

Jeżeli więc ktoś patrzy na rzeczywistość oczami "opozycji totalnej", opisuje ją językiem "opozycji totalnej" sytuując się dokładnie po środku jej głównego nurtu... To o jakich "pozorach" tu mowa?

PS W partii "Razem", czy SLD taki Schetyna z pewnością jest uznawany za typowego przedstawiciela kościółkowej centroprawicy... o Piechocińskim nie wspominając
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Mogłoby to mieć coś wspólnego z rzeczywistością, gdybym nie krytował PiS wcześniej. A krytykuję ich od lat, mimo że sam oddałem na nich głos w 2005 roku

Jak to wtedy powiedziałem. Wydaje mi się, że Tusk jeszcze nie dojrzał do wyboru na prezydenta, bo tylko gra w gałę

PS. No tak wszyscy antypis to opozycja totalna. Zapomniałem.
                  Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

PS. No tak wszyscy antypis to opozycja totalna. Zapomniałem.
                    I znowu jak z tej samej sztancy Wyraźnie napisałem, że chodzi o formę wypowiedzi oraz tendencyjną wybiórczość przytaczanych kwestii, a nie sprawy merytoryczne, ale oczywiście lepiej to zignorować... bo rzecz jest zwyczajnie nie do obrony

EDIT: Żeby już domknąć temat: Antypis = pełna negacja = totalna opozycja. Opozycja normalna krytykuje/zwalcza to co jej nie odpowiada oraz akceptuje/chwali/popiera to co uważa za sensowne. Nie jest to specjalnie skomplikowane.
                    Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Gdyby jakiś pomysł PiS można chwalić to bym pochwalił. Jak nie Lex Szyszko, to metropolia, czy majstrowanie przy samorządowych. Jak można ich lubić

Niestety rzeczywistość jest taka, że odlicza się czas kiedy te rządy odejdą w niepamięć

PS. Wróć. Zapomniałem, że dwukrotnie pochwaliłem Macierewicza za ogólną strategię dot. przebudowy armii.

Komentarz

Jak nie Lex Szyszko, to metropolia, czy majstrowanie przy samorządowych.
                        To właśnie udowadnia, że musisz byc kodziarzem bo tylko oni mają ciśnienie na te trzy ustawy jednocześnie

Chciałeś sie stroic w liberalne piórka wolnościowców ale atak na lex Szyszko Cię demaskuje

oczywiscie mozesz byc też skrajnym lewakiem ale to raczej wykluczone w kontekscie obrony złodziejskich metod działania komorników

Jedyne co dobrego można w tym kontekscie napisac to, że masz chociaz na tyle poczucia wstydu by wypierac się wesołego pląsania w rytm przyspiewek KOD Kapeli

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Znowu jak kulą w płot

Akurat ja Lex Szyszko chwaliłem (z zastrzeżeniami). Ganiłem natomiast werbalną chęć odwracania całej ustawy i potworka jaki powstał później

Komentarz

• Yhm

Lepszą ekwilibrystykę uprawiasz niż Kijowski w sprawie alimentów

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Dowody. Panie dowody.

Nic tylko pozostaje mi szukać fotek z marcowego wyrębu

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                Yhm

Lepszą ekwilibrystykę uprawiasz niż Kijowski w sprawie alimentów
                                Zamienić miejscami Maria z Midzim na tydzień . Ku uciesze forum. No dobra mojej
                                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X