Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wykreśl 240 000 - wstaw 50 000 i masz gotowca

Okiem organizatora(z gdańskiej PO) ok 11-12 tys - ponoć pełna porażka. Pozdrawiam pana Grzesia
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
      Ja się nie kręciłem, ale widać było nawet w TV że się rozciągnęło prawie z punktu startowego do docelowego (2,5km).
      Ale chyba niezbyt gęsty ten tłum?

Tutaj jeszcze foto z Bankowego przed startem marszu:

To ile było według tych, którzy nie zgadzają się z szacunkami psiarni o ok. 10 000?

Możemy nawet zawyżyć i przyjąć, że było ich 20 000 (więcej za chuuuj nie było). Biorąc pod uwagę podstawione darmowe autokary, wolne dni w zamian za udział, plakaty na autobusach i całą promocję czy od dawna nakręcanie przed platfusów tego marszu, to ta liczba jest KOMPROMITACJĄ

I tak, platfusy prześcignęły PiS w sondażach, to szczera prawda. Pozdro Marcinku Duma, ty chuju

ps. dla janusza polityki i jemu podobnych - przypominam (albo informuję), że Polska ma około 38 mln mieszkańców
      Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Poszukałem trochę zdjęć, popatrzyłem w telewizorze, i na moje oko ocena policji była dość zbliżona do rzeczywistości. Jak na skalę reklamy, promocji tego marszu oraz jak na to ilu działaczy partyjnych zjechało z całej Polski, frekwencja tragiczna.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          Pozdro Marcinku Duma, ty chuju
          Dalibóg, poznał go

Dla mnie większym wydarzeniem od marszu ubecji jest fakt, że jakiś choj pół dnia hałasuje motorówką na jeziorze
          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Skoro ten marsz taki mało ważny, niska frekwencja to po co o nim 2 strony gadać?

W mediach tez raczej cicho.

Komentarz

• Bo fajnie napawać się kompromitacją skutwysynów
              "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                Skoro ten marsz taki mało ważny, niska frekwencja to po co o nim 2 strony gadać?
                Może np. - bo nadymali balon do granic możliwości (m.in. reklamy na warszawskich autobusach... komu podlega ZTM i za czyją kasę to szło?)

Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                W mediach tez raczej cicho.
                Właśnie poszedł niemal 10 minutowy reportaż w "Wiadomościach" TVP z wypowiedziami uczestników i przemówieniami liderów...

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                  Bo fajnie napawać się kompromitacją skutwysynów
                  Jaka kompromitacja, ich było ze dwa miliony, ale platfusy są jak ksp - to, że na fotkach tego nie widać, to nie znaczy że tak nie było - pół miliona było w toi-toiach, drugie pół miliona pod stadionem, a kolejne pół w kolejce po giętą

Polecam: https://wiadomosci.tvp.pl/30261063/f...azka-platformy

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Właśnie poszedł niemal 10 minutowy reportaż w "Wiadomościach" TVP z wypowiedziami uczestników i przemówieniami liderów...

Przegapiłem, nie oglądam wiadomości

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                      Przegapiłem, nie oglądam wiadomości
                      Jak mogles...Przeciez to jedyne rzetelne zrodło informacji

Komentarz

• Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
                        Jak mogles...Przeciez to jedyne rzetelne zrodło informacji
                        A co tam wasze źródło informacji mówi?
                        Nie szukajcie, sam znalazłem:

Komentarz

• Januszek i mapet że wy kurwiska jesteście tutaj nadal tolerowane, co się stało? Że wy nadał macie okazję wkurwiać tu ludzi. Nie zapłacili wam za uczestnictwo w tej gejparadzie?że udzielacie się tu dziś.
                          P.s. jest możliwość zablokowania tych pajaców?
                          Mimo wielu przeciwności,jestem wierny swej miłości!!
                          -------------LEGIA WARSZAWA-----------------

Komentarz

• Wchodzisz w ich profile i pod zdjęciem klikasz ( 3 opcja dodaj do listy ignorowanych) i nie widzisz co piszą

Komentarz

• Stawiam dolary przeciwko orzechom, że jutro tylko w moim dekanacie (lasecki) więcej ludzi pójdzie do kościoła, niż dzisiaj przyszło na "marsz".

Komentarz

• Zamieszczone przez GRUDZIADZANIN24 Zobacz posta
                                Januszek i mapet że wy kurwiska jesteście tutaj nadal tolerowane, co się stało? Że wy nadał macie okazję wkurwiać tu ludzi. Nie zapłacili wam za uczestnictwo w tej gejparadzie?że udzielacie się tu dziś.
                                P.s. jest możliwość zablokowania tych pajaców?
                                Mort długo jeszcze?...........
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X