Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    (1) Mówiłem w kontekście oceny samego Macierewicza, a (2) w kontekście kto ma racje Dobkowski-Macierewicz. Nie manipuluj

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    W ogóle niczego nie musisz. Tyle. że to opinia jak każda inna. Wyróżnia się najwyżej brakiem orientacji w tym, co się w obozie rzadzącym dzieje na poziomie centralnym. Ale to przecież nic złego
    To już tylko twoja opinia, która wyróżnia się brakiem orientacji w tym, co się w obozie rzadzącym dzieje na poziomie centralnym oraz lokalnym. Ale to przecież dozwolone

Cóż, to również opinia oraz zwyczajna deklaracja personalnej antypatii. I wszystko. A że wyborcy przy urnach ocenią całokształt to akurat jasna sprawa. Podobnie z forumowiczami, co zresztą widać w przewijających się w temacie komentarzach.
    I przez tę antypatię głosowałem dwukrotnie na niego Jest to racjonalna ocena po efektach jego działań.

Komentarz

• Poza materiałem z "Newsweeka" uzupełnionym o "Do Rzeczy" po prostu żadnego dowodu nie przedstawiłeś, nie ma więc nawet czym manipulować, nawet gdybym chciał to robić, chociaż łatwo sprawdzić w dyskusjach z moim udziałem, że specjalnie nie przejawiam podobnych chęci

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
      I przez tę antypatię głosowałem dwukrotnie na niego Jest to racjonalna ocena po efektach jego działań.
      Stosując Twoją metodologię "diagnostyczną" - jest to raczej racjonalizacja frustracji wobec tego, co już po wyborach się dzieje w okręgu wyborczym podbita jakimś intensywnym resentymentem.

Kwestię efektów jego działań jako ministra podsumował krótko Black Adder, a konkrety łatwo znaleźć w tym temacie.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Poza materiałem z "Newsweeka" uzupełnionym o "Do Rzeczy" po prostu żadnego dowodu nie przedstawiłeś, nie ma więc nawet czym manipulować, nawet gdybym chciał to robić, chociaż łatwo sprawdzić w dyskusjach z moim udziałem, że specjalnie nie przejawiam podobnych chęci
        Przedstawiłem opis sytuacji w regionie oraz zachowanie Macierewicza, uważasz mnie za kłamcę?

Stosując Twoją metodologię "diagnostyczną" - jest to raczej racjonalizacja frustracji wobec tego, co już po wyborach się dzieje w okręgu wyborczym podbita jakimś intensywnym resentymentem.
        O zostałem frustratem, nieźle I czemu teraz piszesz, że coś się w okręgu dzieje? Przecież według Ciebie Newsweek kłamie, (czy ja też to jeszcze nie zdeklarowałeś, ale pewnie też) i nie ma żadnych dowodów, że jest coś źle.

Za chwilę zostanę, w twoich oczach, KODowcem

Komentarz

• Skvrwysyny wygonili bet365. Dawno mnie nikt tak nie wkurwił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
            Skvrwysyny wygonili bet365. Dawno mnie nikt tak nie wkurwił.
            ???
            Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
                No niestety. PiS był pierwszy do jechania po platformowej ustawie hazardowej, a sam stworzył jeszcze większego bubla. Wiceminister Jańczyk nawet nie ukrywał, że go to interesuje i że wie o co chodzi. Oczywiście wszystko w trosce obywatela, bo hazard to realny problem Oczywiście alkohol czy papierosy to nie problem i są legalne. To niebywałe, żeby nie można się było legalnie zakładać za własne pieniądze bez ingerencji państwa. Niestety Polacy nigdy nie dorosną do tego, żeby gospodarować swoimi pieniędzmi w sposób wolny i zawsze tu będzie socjalizm. Tak samo wszyscy jadą na NFZ, ZUS, a gdyby je zlikwidować i dać ludziom pieniądze w gospodarowanie to utonęliby we własnym gównie.
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• A to nowa ustawa spowoduje, że zamkną się firmy takie jak STS czy "nasza" Fortuna?
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                    A to nowa ustawa spowoduje, że zamkną się firmy takie jak STS czy "nasza" Fortuna?
                    Nie, sts i fortuna odprowadzają podatek. A o to w tym wszystkim chodzi..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
                    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Peace - po prostu z wymienionych 7523519 potencjalnych przyczyn wywalenia Macierewicza z urzędu wymieniłeś 1 (za "Do Rzeczy") oraz autorytatywną opinię, że Szydło, czy Duda gdyby mogli, to by się gościa pozbyli. Reszta to rozbełtane emocjonalnie "recenzje" problemów lokalnych i motywy ad personam w dyskusji. Ja tylko zastosowałem tę samą metodologię "diagnostyczną"

W sumie cała ta historia to jeden wielki ciąg ad personam począwszy od Macierewicza i "przydupasa". Od tego nie zostaje się KOD-wcem, nawet w moich oczach . Chociaż pewien syndrom da się zauważyć. Tyle, że chodzi o wspomnianą wyżej formę, a nie terść, czy tam "zauważenie że coś jest źle". Wiele rzeczy "jest źle", tyle że zdaniem wielu zwolenników - taktycznych czy faktycznych - PiS aktualnie w MON więcej jest "dobrego" i to raczej na poziomie systemowym, niż misiewiczowym.

Wot i wsio
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                        Nie, sts i fortuna odprowadzają podatek. A o to w tym wszystkim chodzi..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
                        No to chyba Ci z bet w wuja lecieli. Niech płacą podatki to nie będą musieli płakać.
                        [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                        Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                        Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                        A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                        Że nie chciał, by go więziono, bito,
                        Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

W sumie cała ta historia to jeden wielki ciąg ad personam począwszy od Macierewicza i "przydupasa". Od tego nie zostaje się KOD-wcem, nawet w moich oczach . Chociaż pewien syndrom da się zauważyć. Tyle, że chodzi o wspomnianą wyżej formę, a nie terść, czy tam "zauważenie że coś jest źle". Wiele rzeczy "jest źle", tyle że zdaniem wielu zwolenników - taktycznych czy faktycznych - PiS aktualnie w MON więcej jest "dobrego" i to raczej na poziomie systemowym, niż misiewiczowym.

Wot i wsio
                          Ubolewają media, ubolewają forumowicze: pełna demokracja. Antoni, póki co, nie przegrał zbyt wielu procesów a w dodatku cały czas jest ministrem. Misiewicz to ewidentna porażka, ale skąd możemy wszyscy wiedzieć, jakie ma zalety, skoro Antoni, mimo swojej ogólnie znanej nieufności do ludzi kontrowersyjnych, nie dyskwalifikuje go a wręcz chroni przed złem. Jeśli ktoś ma wolę zagłosować na Klicha albo Radosława Sikorskiego, to good luck!. Tu Peace ma rację: wybory będą dobrym testem.

P.S. nie widzę wszystkich postów w tym wątku, więc moja opinia jest subiektywna.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Peace - po prostu z wymienionych 7523519 potencjalnych przyczyn wywalenia Macierewicza z urzędu wymieniłeś 1 (za "Do Rzeczy") oraz autorytatywną opinię, że Szydło, czy Duda gdyby mogli, to by się gościa pozbyli. Reszta to rozbełtane emocjonalnie "recenzje" problemów lokalnych i motywy ad personam w dyskusji. Ja tylko zastosowałem tę samą metodologię "diagnostyczną"

Wot i wsio
                            Ilość jazd "ad personam", które już zastosowałeś w dyskusji ze mną raczej świadczą o twojej maluteńkiej możliwości "reakcji" na przykrą rzeczywistość związaną z Panem Antonim Macierewiczem i jego "wysokiej klasy asystentem" oraz jego wysokiej klasy pracą zarówno jako Ministra Obrony Narodowej, jak i wiceprezesa partii jak i szefa okręgu.

Możemy na tym zakończyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
                              No to chyba Ci z bet w wuja lecieli. Niech płacą podatki to nie będą musieli płakać.
                              Podatek i licencja. Zamkną, dostaną licencję i wchodzą jeszcze raz, chyba że jesteśmy dla nich za małym rynkiem.
                              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                (...) o twojej maluteńkiej możliwości "reakcji"(...)

Możemy na tym zakończyć.
                                7523518

Komentarz

Pracuję...
                                X