Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Przepraszam Cię Foxx, ale merytoryczność wpisu można podsumować pogrubiając jedno zdanie z Twojego tekstu..

Ja nie chcę wypierdolenia Macierewicza tylko za jeden tekst, bo jak napisałem jest to 7523520 odcinek Nie można o tym przeczytać gdzieś indziej nie dlatego, że Newsweek wyssał to z palca tylko dlatego, że prawicowe media nie chcą w żaden sposób bawić się w tego typu tematy, bo szkodzą ich środowisku. Dodatkowo od dłuższego czasu odpuściły sobie prace śledczą na rzecz pisania "w kółko tych samych tekstów". Ale nie jest to główny wątek tematu.. głównym wątkiem tematu jest Macierewicz.

Pan Macierewicz jest osobą szczerze znienawidzoną w swoim okręgu. Nie jest nim kompletnie zainteresowany, nie jeździ, nie rozmawia z ludźmi/działaczami, nie interesują go problemy z jakimi boryka się region. Lubi wysyłać swojego przydupasa, który ma wszystko załatwiać za niego. On naprawdę sądzi, że ludzie są dla niego, a nie on dla ludzi.

PiS w 2014 roku przejął radę miasta w Bełchatowie, powiat oraz prezydenta. Jest to jedno z niewielu miast w Polsce w którym ma prezydenta (ma 10 na 107 w kraju). Przed wyborami zarówno samorządowymi jak i parlamentarnymi głównym powodem głosowania na PiS były obietnice zarówno lokalne jak i te wyższego szczebla ze strony PiSu (szczegóły nie mają w tym momencie znaczenia).

Po wyborach oprócz zajęcia stołków jest gorzej niż za PO. Zarówno z poziomu centrali jak i miasta. Wiele miast w których rządzi PO posłowie PiSu więcej robią dla swojego regionu niż PiS robi w regionie gdzie ma wyborców, którzy dali mu władzę. (Pokazuje to też czemu generalnie w samorządach króluje PO).

Nie chcę tu decydować czy rację ma Macierewicz, czy Dobkowski. Bo jak sam wspomniałeś mamy tylko "Newsweka", a dla prawicy temat nie jest wart wgłębiania. Faktem jest, że w regionie jest niezły burdel, a Macierewicz jest gospodarzem tego burdelu.

A co do odcinków 7523521 jest dzisiaj:

https://dorzeczy.pl/kraj/24917/Gdzie...i-attache.html

7523519 można przeczytać w ostatnim "Do Rzeczy" tym razem o efektach kwestii katastrofy smoleńskiej.

Już nie muszę chyba dodawać, że gdyby Szydło czy Duda decydowali o losie Macierewicza to zostałby wygnany w mgnieniu oka, razem ze swoim przydupasem.

Nie muszę też wspominać, że sam Macierewicz jest człowiekiem, kłótliwym, skłonnym do bezsensownych wojenek, leniwym, niezbyt dokładnym. Nadaje się co najwyżej na prawicowego Niesiołowskiego. Na pewno nie na kierownicze stanowisko.
    Armia Macierewicza: https://youtu.be/qa3KvvJhmbk

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      Kolejny
      Dla oko.sress lol
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A ja uważam że nie ma osoby lepszej niż Macierewicz do przeprowadzenia operacji przejścia (w końcu!) od armii postkomunistycznej do Wojska Rzeczypospolitej. Tu trzeba uczciwego patrioty z jajami, a tego nie można mu odmówić. Zmiany w wojsku na lepsze, tak pod względem osobowym jak i zamawianego uzbrojenia widać gołym okiem.
        Trzymaj się Antek!
        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Kolejny
          https://twitter.com/NewsweekPolska/s...84346096418817
          ojej, zmienią Konstytucję?
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Jakiś czas temu wspominałem że PiSowi zacznie wówczas spadać w sondażach, kiedy ludzie zorientują się iż w portfelu posiadają mniej kasy niż zazwyczaj. Możliwe że program 500+ przyniósł nadspodziewane efekty, aniżeli takie jakich się spodziewano, w związku z tym budżet państwa potrzebuje na gwałt 3 mld zł, na dalsze transze dla tego programu. Zobaczymy czy w najbliższym czasie ta tendencja podtrzyma się, bo na chwilę obecną byłbym raczej skłonny wyciągnąć wnioski, iż te 5% ubytku od ostatniego exit poll, to raczej elektorat którego "dobra zmiana" pominęła, także w związku z tzw. efektem Tuska, łatwiej im było porzucić dotychczasowe sympatie do PiSu. Na pewno nie zgodzę się z opinią "redaktóra" Lisa, jakoby 500+ zasłoniło oczy na krótko, bo wartości demokracji liberalnej postulowane przez środowiska opozycji antypisowskiej, dla ludu borykającego się z trudem dnia codziennego, nie są wartościami uniwersalnymi, tym bardziej że w pamięci jeszcze mają ostatnich 8 lat rządów poprzedniej ekipy, kiedy ta demokracja liberalna była, a oni gówno z tego mieli. Wręcz Donaldinio okazał się politycznym ZEREM, który perfidnie oszukał elektorat wolnorynkowy, podatki poszły w górę, a jedynie co na rynku pracy przybyło to... urzędników. Tak, oni rzeczywiście dobrze mieli w tym ustrojstwie, a dzisiaj kiedy PiS wymienił tamtych na swoich, ci zasilili szeregi KODu. W sumie dziwie się jak postronny wyborca elektoratu środka, może chcieć jeszcze nabierać się na te same chwyty, przecież ten człowiek to moralne dno bez kręgosłupa. Jeszcze później po aferze taśmowej zwiał z polskiego okrętu jak tchórz, mimo iż wcześniej zapewniał że nigdzie się nie wybiera.

Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
            A ja uważam że nie ma osoby lepszej niż Macierewicz do przeprowadzenia operacji przejścia (w końcu!) od armii postkomunistycznej do Wojska Rzeczypospolitej. Tu trzeba uczciwego patrioty z jajami, a tego nie można mu odmówić. Zmiany w wojsku na lepsze, tak pod względem osobowym jak i zamawianego uzbrojenia widać gołym okiem.
            Trzymaj się Antek!
            Jest cwańszy niż myślisz, niemniej jedno trzeba mu oddać, pseudodecydentów w armii rzeczywiście jest za dużo, a za mało żołnierzy.
            Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Dla oko.sress lol
              Tak "obiektywnie" to poziom CBOS dla TVPiS jeśli chodzi o wiarygodność

A ja uważam że nie ma osoby lepszej niż Macierewicz do przeprowadzenia operacji przejścia (w końcu!) od armii postkomunistycznej do Wojska Rzeczypospolitej. Tu trzeba uczciwego patrioty z jajami, a tego nie można mu odmówić. Zmiany w wojsku na lepsze, tak pod względem osobowym jak i zamawianego uzbrojenia widać gołym okiem.
              Trzymaj się Antek!
              Jakieś konkrety? Wydaje mi się, że akurat poprzedni rok był raczej zmarnowany jeśli chodzi o realne kontrakty (mimo, że zgadzam się z linią wybraną przez IU MON za Macierewicza), gdyż kilka amerykańskich rakiet wiosny nie czyni.

Dalej pyta pod względem:
              - śmigłowców
              - wskrzeszenia z popiołów marynarki wojennej
              - tarczy antyrakietowej
              - wyboru myśliwca 4.5Gen/5Gen (nie licząc info o F-16 ze szrotu)
              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Jakieś konkrety? Wydaje mi się, że akurat poprzedni rok był raczej zmarnowany jeśli chodzi o realne kontrakty (mimo, że zgadzam się z linią wybraną przez IU MON za Macierewicza), gdyż kilka amerykańskich rakiet wiosny nie czyni.

Dalej pyta pod względem:
                - śmigłowców
                - wskrzeszenia z popiołów marynarki wojennej
                - tarczy antyrakietowej
                - wyboru myśliwca 4.5Gen/5Gen (nie licząc info o F-16 ze szrotu)
                Sprzęt dla wojska to nie tylko grube kontrakty, które są nijako marginesem ogólnych potrzeb. Dla szeregowych wojskowych spływa teraz dużo więcej dobrego sprzętu, wyposażenia osobistego. Eliminuje się również patologie takie jak zawyżone ceny, czasem niemal dwukrotnie w stosunku do możliwości zakupu na rynku.
                Ostatnio edytowany przez Kawa; [ARG:4 UNDEFINED].
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Tak "obiektywnie" to poziom CBOS dla TVPiS jeśli chodzi o wiarygodność
                  Tyle, że sondażami CBOS jako jedynym źródłem info o tendencjach nikt tu się nie ekscytuje, mimo że - jak widzę - tam biją murzynów

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                  Przepraszam Cię Foxx, ale merytoryczność wpisu można podsumować pogrubiając jedno zdanie z Twojego tekstu..

Ja nie chcę wypierdolenia Macierewicza tylko za jeden tekst, bo jak napisałem jest to 7523520 odcinek
                  No własnie "drobiazg" polega na tym, że poza wymienioną przez Z grą Smoleńskiem po prostu nie widzę pozostałych 7523519

A na tle tego co widzę, przepraszam Cię Peace, to lokalne frakcyjne "dożynki" w Bełchatowie mają znaczenie podobne do wszelkich innych dożynek

Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                  Sprzęt dla wojska to nie tylko grube kontrakty, które są nijako marginesem ogólnych potrzeb. Dla szeregowych wojskowych spływa teraz dużo więcej dobrego sprzętu, wyposażenia osobistego. Eliminuje się również patologie takie jak zawyżone ceny, czasem niemal dwukrotnie w stosunku do możliwości zakupu na rynku.
                  Otóż to. Do tego dochodzi tworzenie systemowych rozwiązań zarówno w samej PGZ, jak i w jej priorytecie jako dostawcy dla MON.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    No własnie "drobiazg" polega na tym, że poza wymienioną przez Z grą Smoleńskiem po prostu nie widzę pozostałych 7523519
                    To się nazywa syndromem wyparcia

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                    A na tle tego co widzę, przepraszam Cię Peace, to lokalne frakcyjne "dożynki" w Bełchatowie mają znaczenie podobne do wszelkich innych dożynek
                    Wręcz przeciwnie, pokazują prawdziwą naturę Macierewicza, co szczegółowo opisałem, wiem że prawda może być frustrująca

Trzymaj się Antek!
                    W swoim poprzednim poście odmówiłem i udowodniłem

Komentarz

Tyle, że sondażami CBOS jako jedynym źródłem info o tendencjach nikt tu się nie ekscytuje, mimo że - jak widzę - tam biją murzynów
                      W tym przypadku akurat ta ekscytacja jest odwrotnie proporcjonalna względem tego, czy sondaż stworzył ośrodek bliższy władzy, czy też z samego jądra OKA Saurona

Nie ma idealnych sondaży, ale tendencję można mierzyć na podstawie każdego z nich z osobna.

Komentarz

W tym przypadku akurat ta ekscytacja jest odwrotnie proporcjonalna względem tego, czy sondaż stworzył ośrodek bliższy władzy, czy też z samego jądra OKA Saurona

Nie ma idealnych sondaży, ale tendencję można mierzyć na podstawie każdego z nich z osobna.
                        Oczywiście - i zawsze w przypadku IBRIS i CBOS będzie to informacja głównie o aktualnym klimacie/zapotrzebowaniu w pracowniach

To się nazywa syndromem wyparcia

Wręcz przeciwnie, pokazują prawdziwą naturę Macierewicza, co szczegółowo opisałem, wiem że prawda może być frustrująca

W swoim poprzednim poście odmówiłem i udowodniłem
                        Nie wiem, skąd przekonanie, że cytat z "Newsweeka" stanowi jakikolwiek dowód - i to rzekomo przeprowadzony przez Ciebie, ale forumkowa "diagnostyka" "psychologiczna" to już nie syndrom a po prostu załączony tryb god mode
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Nie wiem, skąd przekonanie, że cytat z "Newsweeka" stanowi jakikolwiek dowód - i to rzekomo przeprowadzony przez Ciebie, ale forumkowa "diagnostyka" "psychologiczna" to już nie syndrom a po prostu załączony tryb god mode
                          Wszystko co napisałem jest prawdą, cytat z "Newsweeka" nie ma w tym kontekście żadnego znaczenia (mógłbym go nie wrzucać nawet), w kółko do niego wracasz, bo nic więcej na ten temat nie masz do powiedzenia.

Pora kończyć ten temat. Widzowie tego forum sami ocenią. Wyborcy przy urnach również.

Komentarz

Pora kończyć ten temat. Widzowie tego forum sami ocenią. Wyborcy przy urnach również.
                            Na szczęście, bo zmiany w Wojsku, i to teraz Polskim, widać gołym okiem. A jak ktoś nie widzi, to polecam mu jeden z moich ulubionych kawałków:

https://www.youtube.com/watch?v=9_Iq9CWuqMM

"Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Średnia sondaży.

http://ewybory.eu/sondaze/

Komentarz

Wszystko co napisałem jest prawdą, cytat z "Newsweeka" nie ma w tym kontekście żadnego znaczenia (mógłbym go nie wrzucać nawet), w kółko do niego wracasz, bo nic więcej na ten temat nie masz do powiedzenia.
                                (...)
                                Nie chcę tu decydować czy rację ma Macierewicz, czy Dobkowski. Bo jak sam wspomniałeś mamy tylko "Newsweka"

Już nie muszę chyba dodawać, że gdyby Szydło czy Duda decydowali o losie Macierewicza to zostałby wygnany w mgnieniu oka, razem ze swoim przydupasem.
                                W ogóle niczego nie musisz. Tyle. że to opinia jak każda inna. Wyróżnia się najwyżej brakiem orientacji w tym, co się w obozie rzadzącym dzieje na poziomie centralnym. Ale to przecież nic złego

Nie muszę też wspominać, że sam Macierewicz jest człowiekiem, kłótliwym, skłonnym do bezsensownych wojenek, leniwym, niezbyt dokładnym. Nadaje się co najwyżej na prawicowego Niesiołowskiego. Na pewno nie na kierownicze stanowisko.
                                Cóż, to również opinia oraz zwyczajna deklaracja personalnej antypatii. I wszystko. A że wyborcy przy urnach ocenią całokształt to akurat jasna sprawa. Podobnie z forumowiczami, co zresztą widać w przewijających się w temacie komentarzach.
                                Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X