Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
    Ja wiem że Tusk jest be i w ogóle, ale trochę siara, że Polska nie popiera swojego (Polaka) na szefa Rady Europejskiej. Zapewne większość innych państw puka się w czoło, że przenosimy polskie piekiełko na Bruksele, nie kumając zupełnie o co chodzi. *****, nawet Orban zagłosuje za.
    Większą siarą jest donoszenie na Polskę do UE. W ogóle jaka siara? Przecież to Niemiec!

Komentarz

• Tusk nie jest "swój" .
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Ja wiem że Tusk jest be i w ogóle, ale trochę siara, że Polska nie popiera swojego (Polaka) na szefa Rady Europejskiej. Zapewne większość innych państw puka się w czoło, że przenosimy polskie piekiełko na Bruksele, nie kumając zupełnie o co chodzi. *****, nawet Orban zagłosuje za.
        Platforma w zeszłym roku złamała niepisaną zasadę popierania Polaków na europejskie stanowiska i nie dość, że nie poparła kandydatury europosła Janusza Wojciechowskiego do Europejskiego Trybunału Obrachunkowego (ETO) to jeszcze blokowała jego wybranie.

Komentarz

• Robert Mazurek: Ciężko?
          Magdalena Jethon: Mam nadzieję, że to sytuacja tymczasowa, to się musi jakoś zmienić. Strasznie mnie ten Kaczor wpieprza.
          Co robi?
          Wpieprza! Przecież my żyjemy w jakimś kosmosie!
          To już dyktatura?
          Jesteśmy na najlepszej drodze, ale jeszcze pewne swobody obywatelskie zostały zachowane
          Pewne swobody?
          Na razie nawet większość tych swobód, ale kierunek jest naprawdę bardzo niebezpieczny.
          A które swobody nam odebrano?
          Mam to wszystko wymieniać?
          Choć jedną.
          Hmm, nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Może nie odebrano nam swobód tak wprost, ale pojawił się strach przed wyrażaniem poglądów.
          Najpierw mówi pani, że zachowaliśmy tylko pewne swobody, potem“ że większość, a jak pytam konkretnie, to nie potrafi pani wskazać ani jednej, którą nam odebrano?
          Chciałabym na to inaczej odpowiedzieć. Skoro ludzie z radiowej Trójki boją się konsekwencji rozmów ze mną czy z innymi wyrzuconymi, to znaczy, że jakieś swobody zostały im odebrane.
          Dowodem na to, że PiS pozbawił Polaków swobód obywatelskich, jest to, że dziennikarze Trójki nie chcą z panią rozmawiać?
          W pewnym sensie tak. Może źle się wyraziłam o swobodach obywatelskich, ale każdy widzi gołym okiem, że dziś w Polsce nie jest przestrzegana konstytucja.
          A w jakich dziedzinach?
          Chce mnie pan teraz przepytywać z konstytucji?
          Ani trochę. Pytam tylko, co z niej nie jest przestrzegane.
          Jestem słabym rozmówcą, jeśli chodzi o konstytucję.
          Na Boga, przecież sama pani narzuciła ten temat.
          Dobrze, wpuściłam się w kanał, na którym się nie znam. Nie mam siły teraz kombinować.
          Dobrze, to rzucam koło ratunkowe. Co widzi pani gołe oko?
          Mam panu teraz opowiadać o zamachu na Trybunał Konstytucyjny i o pani sędzi Przyłębskiej? Nie chce mi się w kółko mówić o wojsku, o mediach. Zdecydowanie nie podobają mi się działania Ziobry, skok PiS-u na sądownictwo.
          I tu znów powinienem spytać, na czym polega ten skok? Pani oczywiście czytała ustawę o KRS?
          Nie czytałam, bo to nie moja specjalność. Wie pan, ja się zastanawiam, czemu Kaczyński nieustannie obraża, poniża ludzi drugiej strony? Po co mu to?
          Tak nigdy dotychczas nie było?
          Nigdy. Nie słyszałam, by ktoś o tysiącach manifestujących mówił, że to komuniści i złodzieje. To on wprowadza taki język! Niech pan później wejdzie na te fora i zobaczy, co się dzieje.
          Widziałem, jak życzono prezydentowi i premier śmierci po wypadkach.
          Ja tego nie widziałam.
          Pokazać to pani?
          No dobrze, a dlaczego tak jest? Bo może przykład idzie z góry.
          Nawet za to, że jemu samemu życzą śmierci, też jest odpowiedzialny Kaczyński?
          Przepraszam, ale kto pierwszy zaczął posługiwać się taką agresją, no kto?! To PiS wprowadził straszny, agresywny język. To jest po prostu obrzydliwe. I do tego te nieustające kłamstwa. I to takie kłamstwa, że człowiek staje osłupiały.
          http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...ywiad-pis.html

Jak ktoś będzie miał dostęp do całości to niech wrzuci, bo ten wywiad zapowiada się na niezłą komedię

Komentarz

• @Peace jest i całość:
            http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/...ywiad-pis.html

Komentarz

• JSW już "przesiąkł" Misiewiczem i dezinformacją

"Odkrywcze, jaka wojna informacyjna może być wywołana medialnymi spekulacjami opartymi na jednej korespondencji z Moskwy i na dwóch anonimowych źródłach dyplomatycznych"

Komentarz

• Albo to Ty jesteś półdebilem stojącym z rozdziawionym japskiem, który nie słyszał o jakościowej teorii informacji.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

A od kiedy Tusk reprezentuje polskie interesy?

Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                  Platforma w zeszłym roku złamała niepisaną zasadę popierania Polaków na europejskie stanowiska i nie dość, że nie poparła kandydatury europosła Janusza Wojciechowskiego do Europejskiego Trybunału Obrachunkowego (ETO) to jeszcze blokowała jego wybranie.
                  Plus byli przeciwko budowie Via Carpatia.
                  Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Ale skoro bycie Polakiem jest wystarczającym kryterium, to dlaczego PO obrusza się na pomysł poparcia przez rząd ew. kandydatury Polaka J. Saryusza-Wolskiego (i chce go z tego powodu wyrzucić z partii). On jest mniej polski od Tuska?
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Ale skoro bycie Polakiem jest wystarczającym kryterium, to dlaczego PO obrusza się na pomysł poparcia przez rząd ew. kandydatury Polaka J. Saryusza-Wolskiego (i chce go z tego powodu wyrzucić z partii). On jest mniej polski od Tuska?
                      Myślę, że patrzenie przez pryzmat narodowości jest takie nieeuropejskie.
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                        A od kiedy Tusk reprezentuje polskie interesy?
                        Otóż to, p.Tusk nie reprezentuje polskich interesów, bo jako szef RE robić tego nie może, natomiast parafrazując Muppeta, wystarczyłoby gdyby nie przenosił europejskiego piekiełka do Polski, jak to czynił choćby na grudniowym wiecu we Wrocławiu, także nie dziwie się że PiS nie jest w stanie poprzeć osobnika co własne gniazdo kala. Jakoś tak się dziwnym trafem składa iż to wyłącznie strona rządząca obwiniana jest przez media nurtu lewicowo-libertyńskiego za brak protekcjonizmu, w tym wypadku personalnego, natomiast pieprzenie p.Tuska o wycinaniu drzew, śmierci koni i innych strasznych rzeczach, to już nie brak protekcjonizmu, a europejska troska dla dobra wspólnego, gdyby to rzeczywiście jedno miało dużo wspólnego z drugim, a nie ma!

I wcale nie oczekuje jakiegoś personalnego protekcjonizmu, bo później wszyscy się dziwią że mamy w kraju nepotyzm, lecz przynajmniej zachowania elementarnych zasad przyzwoitości, w tym wypadku milczenia w sprawie poruszania tematów polskich na arenie międzynarodowej. Jeśli już mamy źle mówić o własnym kraju, lepiej nie mówić wcale. Oczywiście PiS na tym polu również nie grzeszy przyzwoitością, donosząc swego czasu na rządy PO.
                        Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Dobrze wiesz dlaczego JSW jest na rozstaniu z PO i dlaczego PO go nie poprze.

Hot News: mąż nowej Prezes TK okazał się ******.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                            Oczywiście PiS na tym polu również nie grzeszy przyzwoitością, donosząc swego czasu na rządy PO.
                            PiS chciało międzynarodowej pomocy w badaniu katastrofy smoleńskiej oraz zwracało uwagę na nieprawidłowości w wyborach samorządowych.

PO natomiast cały czas foruje rozwiązania osłabiające polski rząd*, aby odzyskać władze w kraju kosztem polskich interesów.

* rezolucje przeciw Polsce, artykuły i opowieści dziennikarzy i polityków o braku demokracji, łamaniu konstytucji, autorytarnych rządach, groźbach cielesnych i tak dalej.

Nie widzę tutaj podobieństw.

Komentarz

Dobrze wiesz dlaczego JSW jest na rozstaniu z PO i dlaczego PO go nie poprze.
                              .
                              Ja nie wiem, dlaczego? No i jak to PO nie poprze Polaka? W dodatku Polaka z PO? - jesteś oburzony czy tu już wkracza relatywizm?

I uprzedzając ewentualne pytanie - mam wyjebane czy filiżanki przed spotkaniami RE będzie rozkładał pan Tusk, pan Saryusz-Wolski czy pan Iksiński z dowolnie wybranego kraju

Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                              Oczywiście PiS na tym polu również nie grzeszy przyzwoitością, donosząc swego czasu na rządy PO.
                              Obawiam się że mijasz się z prawdą
                              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                PiS chciało międzynarodowej pomocy w badaniu katastrofy smoleńskiej oraz zwracało uwagę na nieprawidłowości w wyborach samorządowych.
                                Zwracając się z tym do UE? Przecież przez niektórych unia nazywana jest geopolitycznym instrumentem realizacji interesu państwa niemieckiego, a mimo wszystko PiSowi to nie przeszkadzało?

Powiedzmy sobie szczerze, rządy w kraju mogą być dobre albo złe, natomiast nikt za granicą nigdy nie będzie chciał tak dobrze dla nas, jak sami sobie nie "pościelemy", bo jaki interes w rozwiązywaniu polskich problemów miałaby mieć z tego unia?

PO natomiast cały czas foruje rozwiązania osłabiające polski rząd*, aby odzyskać władze w kraju kosztem polskich interesów.
                                A z tym się zgadzam.

Komentarz

Pracuję...
                                X