Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    ...będziesz mógł tam zorganizować ogród w stylu starocerkiewnosłowiańskim.
    Dzięki, bloniaq, poprawiłeś mi samopoczucie. A i tak nie było najgorsze.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Tak? To włącz C+
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No, tu gorzej, ale wejdzie Kuchy i...
        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
        Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
          Skoro tak. w Twoim poprzednim poście zabrakło informacji, że Airbus w trakcie roku negocjacji nie był w stanie przedstawić precyzyjnej oferty offsetowej w sytuacji, gdy zgodnie z ustawą offsetową wartość oferty powinna co najmniej dorównywać wysokości kontraktu.

Mimo rozmaitych wypowiedzi Francuzów np. o rzekomej liczbie tysięcy nowych miejsc pracy jakie miały powstać w wyniku tego kontraktu... nie byli w stanie wskazać dokumentów ofertowych zawierających takie dane.
          No i ok, umowy z Francuzami między innymi przez to nie ma. Dlatego ciekaw jestem jak to ogarnie rząd PiS.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
            No i ok, umowy z Francuzami między innymi przez to nie ma. Dlatego ciekaw jestem jak to ogarnie rząd PiS.
            Czy Ty naprawdę nie widzisz, jak się kompromitujesz pisząc w tym temacie? Wrzucasz najpierw posta godnego, w swoim wydźwięku, Wyborczej, albo Faktu co najmniej:
            Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
            Antek 20 lutego odpala nowy przetarg na śmigłowce. Wcześniej mieliśmy mieć 50 maszyn za 13 mld i offset gdzie ta kasa miała wrócić w inwestycjach. Teraz mamy 16 maszyn. Ciekawe jak będzie finansowo i co powie Moraś.
            Używasz - prześmiewczych w Twoim mniemaniu - Antków i Morasiów, kompletnie olewając merytorykę wpisu, a jak tą podaje Ci Foxx, to najpierw dajesz krok wstecz, że niby tylko o offset Ci chodzi, a potem już całkiem wycofujesz się rakiem, że jesteś ciekawy jak to ogarnie rząd PiS... Daruj sobie, bo kolejny raz wychodzisz na kompletnego ignoranta i krzykacza, żeby nie powiedzieć mocniej.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
              [...]
              i co tam jeszcze sobie dopowiesz?

mój post jest ogólnikowy, stwierdzający fakt odpalenia nowego przetargu na śmigłowce z pytaniem: ciekawe jak to będzie wyglądało za PiS.

A czego ty się tam doszukujesz to ja nie wiem.

Komentarz

• Śpieszę z podziękowaniem - Jarek tupnął nogą i wycinka drzew ma być zastopowana. Brawo, lepiej późno niż wcale. Jeszcze niech Szyszkę wypierdoli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show

A czego ty się tam doszukujesz to ja nie wiem.
                  Masz rację. W sumie wystarczy Ci dać pisać, komentarz jest zbędny
                  ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Francuziki jak zwykle szukają rynku zbytu dla swych badziewiastych towarów i jak zwykle udaje im się ten badziew wcisnąć Polakom. Polecam zauważyć że wszystko co do tej pory polska strona skupywała od Francuzów, później okazywało się bezużyteczne, a po pewnym czasie samo przedsiębiorstwo plajtowało: SECAM, Alstom (Pendolino), zapewne teraz i Karakale. Już nawet nie wspominam iż francuskie standardy militarne dla tamtejszego przemysłu zbrojeniowego są odmienne niż "reszty świata", także zatwierdzając kontrakt na Karakale, w dalszej kolejności polska armia byłaby skazana na francuskie uzbrojenie do śmigłowców, co oznaczałoby finansową zależność od jednego dostawcy, a dla samych dostawców (w tym przypadku państwowego przedsiębiorstwa francuskiego), trzepanie kasy na frajerach, za wciskanie bezużytecznego sprzętu, bo jak to się mawia: "największe pieniądze robi się na słomianych inwestycjach".

Komentarz

• Ciekawy głos w dyskusji na temat wycinki drzew przed urzędem dzielnicy Śródmieście.

Abstrahując od wszystkiego jednym z plusów jest fakt, że można się dowiedzieć który teren należy do kogo i w jakich warunkach został "nabyty/sprzedany". Byłem pewien że należy do miasta, a tu proszę.
                      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Jaro, Mistrzuniu.

https://twitter.com/ZielonaGaska/status/834325936845778944

Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• na kolana, na kolana!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Jest gdzieś całość wystąpienia Jara? Bo oglądałem tylko skróty. Wniosek jaki się nasuwa: kodziarstwo ze względu na ubogość intelektualną i krótkowzroczność polityczną znowu nie zrozumie o czym Jaro mówi.
                            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                              Pada decyzja: Wracamy!
                              Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                                Jest gdzieś całość wystąpienia Jara? Bo oglądałem tylko skróty. Wniosek jaki się nasuwa: kodziarstwo ze względu na ubogość intelektualną i krótkowzroczność polityczną znowu nie zrozumie o czym Jaro mówi.
                                Tu masz razem ze Schetyną:

Komentarz

Pracuję...
                                X